Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

oj mowie wam wyc mi się chce i tyle bo własnie czuje sie jak na owu a tu dupa waołowa i tyle czekam do piątku bo jeszcze w piatek mam progesteron i 26.10 wizyta u ginki i zobaczymy co mi powie ale obawiam sie że usłysze najgorsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po obiadku....Druga kawkę serwuje. Pola współczuje przypadłości. A próbowałaś na innym basenie? Co do gonienia przez psa kotów to nasz od małego był chowany z kotami a za nimi dalej goni. U nas w dzień nauczyciela nie ma zajęć ale dla rodziców co nie mogą zapewnić dziecku opieki można na 3 godziny przyprowadzić. W piatek mamy ślubowanie , tez nie ma lekcji. Składaliśmy się po 30 złoty z tego mają słodycze , zdjęcie i kwiaty dla Pań. Co dla mnie dziwne kwiaty dostają nawet panie z zerówki i od angielskiego w zerówce. Jak będzie koniec szkoły za kilka lat to chyba pół kwiaciarni będzie trzeba wykupić. Evika na pewno dożo czasu upłynie aż mały zapomni i da się normalnie przewijać.Trzymam w kciuki żeby to jak najszybciej nastąpiło. Maam super ze syn ma pasje i chce ją kontynuować w szkole. I ty mi kochana odganiaj te czarne myśli wizytowe. Myśl pozytywnie ;) A na tym dniu otwartym to rzeczywiście poruszcie kwestie tego czasu na naukę. Może pomoże. Dorosły człowiek pracuje 8 godz. potem nadgodziny soboty wolne. a tu młodzi ludzie w szkole nie raz po 8 godzin. potem w domu nad książkami i jeszcze w weekendy zakuwają.To normy powyżej dorosłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po obiadku....Druga kawkę serwuje. Pola współczuje przypadłości. A próbowałaś na innym basenie? Co do gonienia przez psa kotów to nasz od małego był chowany z kotami a za nimi dalej goni. U nas w dzień nauczyciela nie ma zajęć ale dla rodziców co nie mogą zapewnić dziecku opieki można na 3 godziny przyprowadzić. W piatek mamy ślubowanie , tez nie ma lekcji. Składaliśmy się po 30 złoty z tego mają słodycze , zdjęcie i kwiaty dla Pań. Co dla mnie dziwne kwiaty dostają nawet panie z zerówki i od angielskiego w zerówce. Jak będzie koniec szkoły za kilka lat to chyba pół kwiaciarni będzie trzeba wykupić. Evika na pewno dożo czasu upłynie aż mały zapomni i da się normalnie przewijać.Trzymam w kciuki żeby to jak najszybciej nastąpiło. Maam super ze syn ma pasje i chce ją kontynuować w szkole. I ty mi kochana odganiaj te czarne myśli wizytowe. Myśl pozytywnie ;) A na tym dniu otwartym to rzeczywiście poruszcie kwestie tego czasu na naukę. Może pomoże. Dorosły człowiek pracuje 8 godz. potem nadgodziny soboty wolne. a tu młodzi ludzie w szkole nie raz po 8 godzin. potem w domu nad książkami i jeszcze w weekendy zakuwają.To normy powyżej dorosłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mAAm-niski masz ten progesteron,nie wiem co ci napisac,musisz czekac do wizyty u gina. Nie załamuj się,nie mysl o wynikach, nawet przy bardzo niskim progesteronie zachodzi sie w ciążę.Głowa do góry,nie ma sie co łamac-poczekaj co powie gin. Co do psiaka- pewnie lepiej byłoby by pies był od początku z nami,ale boimy sie by koty nie zrobiły mu krzywdy.Poza tym nasze mieszkanie 60m jest troche małe na taki zwierzyniec. No i jeszcze problem jeden: 2 x w tyg jestesmy oboje od rana do wieczora w pracy wiec odpada by piesek sam z kotami został w domu. Wiosną będzie inaczej- będzie juz dużym psiakiem, będzie na dworze ( nie będzie to pies do domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis ganiana jestem. Ja myślę zeby dał każdemu nauczycielowi z którymi jutro będzie miał lekcje po kwiatku, ma chyba ze 4 więc 4 różyczki kupimy i tyle. W sumie to ja nie wiem czy trojka klasowa cos dla wychowawczyni szykuje:( Moj maly jakos początek roku miał cięzki, siedzialam z nim jak glupia godzinami,teraz sie spokojniej zrobiło.. Doglądam oczywiscie,z języków z nim siedze i powtarzamy słówka i zwroty, reszte robi sam. 2 razy w tyg ma basen i 1 raz robotykę-takie zajęcia z lego,na razie mu sie podoba,zobaczymy co pozniej. Chcialam jeszcze języki obce ale normalnie nie moge nic w pobliżu znalezc a to co jest to godzinowo nam zupełnie nie pasuje. Siedzi do 17,potem juz nic nie klei i robię mu wolne,ilez można.. nuska-ale fajny macie tydzien:) oby jak najwiecej takich:) Jeszcze sie mały zdąży nastresowac w szkole. Musze zamknąć oko na chwilę,wykonczona jestem..:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mAAm wywołałaś mnie ;) pewnie że pamiętam....ale jakoś nie mam czasu zabardzo :( Jestem obecnie w 17 tygodniu :) w piątek ide do ginka wiec moze sie dowiem co bedzie czy synus czy córeczka :) Pracuje,czuje sie ogólnie dobrze choć krzyze bolą...ale co zrobić taki urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tylko na sekundę, bo dziś na wszystko zabrakło mi czasu:( Doczytam Was jutro, wybaczcie, Bartuś ma dla odmiany zapalenie krtani:( Wczoraj miał delikatną chrypkę a dziś już totalnie stracił głos:( Ech, jak nie jedno to drugie:( Leczymy się narazie bez antybiotyku, tylko inhalacje i syrop, mam nadzieję, że przejdzie. Jutro Was doczytam. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, serwuję kawkę z samego rana:) kikiki - witaj:) Pisz częściej i daj nam znać kogo nosisz pod serduszkiem:) Pola - może ja jestem i wredna i w ogóle ale u nas w klasie dla Pani wychowawczyni daje się tylko jeden prezent od wszystkich dzieci. Ja nawet nie zamierzam nieść jej kwiatków czy czegoś innego, nie lubię jej, wyżywa się na dzieciach, jest wredna, egoistyczna, nie myśli o dobrze dzieci, na przerwach dzieci piszą kartkówki lub czytają (tzn. po prostu nie mają przerw), gdy np. dziecko zachoruje to siedzi w klasie do końca dnia, bo ona nie będzie wydzwaniała po rodzicach (tak moja córcia siedziała z gorączką 39,9 stopni) i wymiotowała bo Pani stwierdziła, że nie ma potrzeby dzwonić do rodziców. I wiele wiele innych przykładów. I dlatego że jej nie lubię nie daję córci nic - wystarczy jeden, wspólny prezent. Może gdyby była inna, lubiana byłoby inaczej, a tak? szkoda gadać:( mAAm - musisz koniecznie pójść koniecznie z wynikami do ginki!!! I nie martw się na zapas, ginka przepisze może odpowiednie hormonki i wszystko się uda:) nuska - to u Was w szkole niezła imprezka się szykuje:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... jestem ale przepraszam że brak czasu... musz ewszystko pozamykać w tym tygodniu i jeszcze nacieszyć się misiami :) Kawkę porywam i zmykam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pomóżcie, ja mam leczony kanałowo ząb, wczoraj już zakończyłam leczenie i dziś mnie mocno boli, czy to normalne????? Pola moze Ty? Ból nie jest silny, ale jakis taki dziwny narywający, boli przy dotyku zęba... :( Martwię się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kochane :D Kawkę chwytam z przyjemnością :D:D:D Ja juz dzisiaj kwiatki załatwiłam pani dostała wielgachny bukiet z kwiatków kapuchy owinietych zielona rafią ( cieniutka i białych lili wrzosów i jakiś tam takich których nazw nie znam :) ale pieknie wygladał bordowo fioletowo kremowy z jaskrawa zielenia :) a pozostali nauczyciele dostali po kwiatku kapychy owinietym rafią :D i z glowy w 100zł się zmiescilismy z finduszy klasy :D ...co do moich wyników to kochane nie będe oszukiwac załamałam się :( dzisiaj luteinki dzień 1 bo dzisiaj mam 14dc w piatek ide jeszcze na ten progesteron i zobaczymy co mi powie :O wczoraj juz w sumie pogodziłam się ze mam jednego baczka najukochańszego na świecie :D EVIKA- kotek nie wiem od czego tak cię boli może gdzies ci się jedzonko dostało :O jak Pola nie odpisuje to może sms jej puśc to szybciej bedziesz miała odp:) IZA- ogarniaj się i pisz co u was:) KIKI- no witam , witam :) pisz kochana co u ciebie i koniecznie klikaj kogo pod❤️ masz :D i napisz jak Natalka na wieści o rodzeństwie :) POLA- jak tam ogarneliście kwiatki ??? NUSKA- mam nadzieje ż ejuz dzisiaj humorek lepszy a tesciowa wiedzma z sąsiadka króela de mon się juz nie wpierdziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm Dentysta wczoraj po wypełnieniu kanałów zrobił zdjęcie i wszystko ok wyglądało, a dziś boli i narywa. Podobno kilka dni tak moze pobolewać, zadzwonię do niego jutro jak nie przejdzie, bo martwię się, to jedynka i narywa okropnie:( mAAm - nie smuć się, przecież nie możesz się załamywać, lekarze - ginekolodzy po to są, aby pomóc takim osobom jak Ty, więc nie martw się, odpowiednie leczenie i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja dzis w domku i oczywiscie mam co robic od rana;) Evika- pytałam swego chłopa i on mówi,że kilka dni może cie ząb boleć po tym leczeniu, weż ketonal lub Ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - dziękuję Ci kochana jesteś:) Mam nadzieję, że ból przejdzie, a jak nie to jutro po południu mam dość od dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dzisiaj ja stawiam pierwszą kawkę? zapraszam wiec paniusie! wstawac!:) dzis od 5 30 na nogach jestem,brrr niewyspana ze hej ledwo patrzę na oczy nuśka- znalazłam na nk twoj wpis ,nie masz łatwo:( pocieszę cie stwierdzeniem ze nie będzie to trwac wiecznie??;) Najważniejsze ze trzymacie jeden front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mało mnie ale malutki chory i jestem na L4. Dzisiaj ju z troszkę lepiej. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja tez od rana na nogach bo byłam z siostrą na zakupkach meble wybierałyśmy :D oczywiście nakreciłam sie i tez bym chciała jakies no ale puki co funduszy brak i musze poczekac :) Wczoraj mnie wieczorem nerw trafil bo mierzyłam kiecke na wesele i niefortunie zachaczyłam o klamke i ............kiecka rozerwana wrrrrrrrrrrrrrrrrr...:O:O:O myslłąm że normalnie drzwi z zawiasów wyjmę i zaczne po nich skakać :( Kupić nic nie kupie bo z kasą krucho i stwierdziłam po tym jak się uspokoiłam że ubiorę czarne materjałowe spodnie w marynarskim stylu z zarry imam taka bluzkę z odkrytymi ramionami z ramiaczkami na skos z przodu z maleńkich cekinów nie stety też jest czarna do tego czarną kopertówkę i wsciekle różowy szal jak myslicie może byc czy za czarno ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- kawka jak najbardziej wskazana :) bo obudzić się nie mogę:O i jak tam po dniu nauczyciela ??? EVIKA- jak ząbek dzisiaj ??? mi po wyrwaniu zęba jak mnie napierniczało dali mi ( rospuszczane do picia jak wapno )to lek SOLPADEINE jest tez w tabletkach przypomniało mi się ze po kanałowym go brałam i na 6-7 godz mnie nic nie bolało to lek przeciw bólowy bo i przy okresie i bólu głowy można go brać koszt to z 5-6 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane stawiam w biegu kawkę ..... U mnie wszystko dobrze.... Wczoraj u nas babskie święto- zakupiłam Paulince pierwszy biustonosz :D Poszalałam troszkę z dzieciaczkami w fikolandzie - fajnie było :D Lecę po końcowe zakupy ... i pora się pakować a jeszcze pazury, fryzjer :P Całuję was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) WSTAWAĆ,WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochane ja juz po kuciu :D dzisiaj ostatni progesteron :) i zobaczymy co ginka powie :) dzisiaj jeszcze łepetyne farbuje by jako tako na weselichu wygladać :) IZA- kotek to już bjustchalter w tym wieku dla Paulinki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) I ja do kawki dołączam .... Maam ale szkoda z tą kiecką...Ale na pewno coś wymyślisz. Co do czarnego to jednak takie kreacje przeważają na weselach.Ty piszesz że dodatkowo będziesz miała różowy akcent więc cała na czarno nie będziesz. Iza to już masz obok małą kobietkę, i fajnie że traktujesz to jak święto bo dla nastolatki to nie lada wydarzenie , ja niestety musiałam sama zaopatrywać się w te sprawy , u mnie nastąpiło to późno bo inne dziewczyny już cycate a u mnie tylko brodawki stały he he, ale i dla mnie przyszedł czas że miałam co do biustonosza włożyć. Teraz jest gorzej bo cyce mam jak taka nastolatki he he i ciężko biustonosz dobrać , bo albo miseczki za duże a jak nie to ciasny w obwodzie. Evika właśnie jak ząb.I synek lepiej się czuje??? Kiki napisz jak po wizycie....;) I dbaj o siebie Kropka co Was znowu dopadło??? Pola dzięki za info w sprawie ząbka , ja wiem że u tak małego dziecka leczenie jest nie wykonalne , ale może są jakieś żele albo coś żeby to zabezpieczyć, jak ma żeby takie jak syn to jedynki chyba jej wypadną dopiero w 7 8 roku życia.Mojemu dopiero 3 zęby mleczne wypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- no to widze ż ew kawce nie byłam osamotniona :D no własnie tak sobie pomysląłm że czasy gdzie na czarno się nie ubierano już mineły :D ja wczesniej pytałam się młodej czy wewntualnie jej nie bedzie przeszkadzac to powiedziała że absolutnie jej to nie przeszkadza ze na wet w dżinsach może byc jak ktos chce :) wiec chyba bedzie ok ;) Klikne foto i wam pokarze :) A GDZIE RESZTA PITULEK ???????????PISAĆ MI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie wiem czy tak na foto wyszło ale dla mnie ta bluzka nie jest czarna. Zalatuje bod bordo a fiolet, chyba ze złudzenie. Trudno ocenić bo na łóżku to nie za bardzo się prezentuje. Dopiero jak pupę włożysz , cyce czyli ciało do tego butki i dodatki wszystko na pewno będzie super. Oczywiście prosimy o foto jak już wyszykowana będziesz...;) A co ubierzesz na górę ?Bo już coraz chłodniej się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam obiad robić. Dzisiaj kluchy na parze z malinami , mówię wam te maliny co mam całoroczne rewelacja, dzisiaj pół miski zebrałam.Połowa października i jeszcze sporo dojrzewa. A potem szykowanie na pasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-ona jest czarna tylko taki odcień to chyba od zasłon :) bo sa czerwone a w wawce słonko świeci tam na tej sali jest ponoc bardzo ciepło wiec szal na ramiona wkładam .a na to mam taki płaszczyk z zary cos jak filcowy żakiecik więc to .a poduchy hihih:) fakt wyszyły na foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×