Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NUSKA- witaj już doczytuje co klikłas i piszę :) ❤️A ZAPOMNIAŁAM CHOLERKA MAGDALENKA POWIEDZIAŁA ŻE MA SIĘ SZAMPAN LAĆ NA TOPIKU :D NO TO LEJEMY :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Magdalenko moje najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ z całego serca :)))))) Niech Antosia zdrowo się chowa:) Dużo zdrówka Wam życzę:) nuska - no tak się naśmiałam jak nigdy :D Współczuję facetowi tak zostać przyłapanym przez kobietę :) Też pewnie było mu nieźle głupio! To on jest bezczelny a nie Ty! Ale dobrze, że zrobiłaś awanturę, bo nie miał prawa srać na Twojej działce!!!!!! A potem na wiosnę dzieci będą po tym g... chodzić:) A kto wie, moze jeszcze jaką glistę ma i wszystko pójdzie w ziemię, a potem dzieci na rękach do buzi przeniosą. I pasożyty gotowe! Dobrze, ze go pogoniłaś! Ja bym kazałam mu te g... spakować, zabrać w torebkę i wynieść, a jak nie to straż miejską wzywać, to jeszcze i mandacik by dostał. A swoją drogą to ten szef, który zatrudnia te 20 osób jest też nie w porządku, WC musi być!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki - dużo zdrówka zyczę, wypoczywaj kochana i zdrowiej szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zamówiliśmy już komputer (pomogli mi w pracy informatycy) i złożyliśmy mega sprzęcik z monitorem przystosowanym specjalnie do grafiki :) Jej jak się cieszę:) W końcu będe miała sprzęt typowo przystosowany do mojej pracy:) Jedyny problem, to taki, że musimy go wziąć na raty, bo inaczej nie damy rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja też uważam tak samo jak dziewczyny, odstaw już tę luteinę, dwa lata to spory kawałek czasu, skoro efektów nie widac, to po co ją brać:?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laleczki !!! Dzięki Maam za SMS :) GRATULACJE ogromne dla Magdalenki ! Tosiu na pewno jestes piękna , dobrze ze juz jesteś!!!! Dziewczyny mam strasznie duzo pracy w pracy :P, wybaczcie ze sie nie udzielam teraz. Pozdrawiam Was serdecznie i sciskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- rany aż mi łzy ze śmiechu poleciały :D już sobie wyobrażam mine tego srającego gościa hiihi:) Bardzo dobrze zrobiłaś że opierdzieliłaś :) a swoja drogą to szok że oni tam kibla nie maja :O Co do fugi to kupiliśmy zwykłą atlasa za 39.99 w obi :) uważam że niczym się nie różnią od tych za anty grzybem :) a cenowo to różnica duża :O Co do farby to ja mam akrylową ale jest tam napisane że można malować w łazience :) i to tez nie z wyszej półki tylko snieżke miałam ją już wcześniej i nic się na ścianach nie robilo :D Jesli chodzi o jasełka to faktycznie późno dała wam znac ale wierz jak bedziecie to Dawit będzie w siódmym niebie :D dzieci bardzo zawsze takie rzeczy przezywają i jest to dla nich bardzo ważne :) a kim będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja jestem i kawke twoja już piję :D a co postanowiłaś z tym laboratorium ???co do luteiny to dzisiaj ją wziełam poraz ostatni i zobaczymy jak się będę czuła w tym cyklu i kiedy @ dostanę strasznie jestem ciekawa , chcę jeszcze sobie usg zrobic by wiedziec co i jak :) KIKI- zdróweczka kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no na to nie wpadłam żeby to zabrał. Na szczęście dzieciaki tam nie chodzą tylko ja i mój m. Do wiosny mam nadzieje że zniknie. to pijemy szampana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Magdalenka mi fotki przesłała cudna jest czarnulka lekka pucika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam że zaniesiemy ten sam kał do badania do dwóch laboratoriów. I oczywiście, jeśli znów napisze że mały ma pasożyty, to ja ze sobą będe już miała 3 różne badania z róznych laboratoriów wskazujące że mały tego nie ma, wynik z badania krwi i jeszcze najnowszy wynik badania kału i wtedy poprosze o rozmowę z prowadzacym te laboratorium, a potem to już będziecie słyszały i u siebie jak będę się darła :) Nie popuszczę, po prostu za duzo nie to nerwów kosztowało, za dużo szkodliwych leków nieadekwatnych do wieku swego dziecka podałam, by przejść obok tego problemu obojętnie! Nuska - ja serio kazałabym facetowi zabrać te swoje pozostałości. Wiem ,teraz po czasie to człowiek mądry, ale w tamtej chwili napewno nie miałaś głowy by o tym myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że mu zdjęcia nie zrobiłaś:) Tak na pamiatkę, albo do lokalnej prasy:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA - PADŁAM ZE SMIECHU :) :) :) :) MAGDA - GRATULACJE KOCHANA :) MAAM,EVIKA - DZIEKI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja jestem , kawkę pije , tylko musiałam małego odebrać i dać mu obiad. Maam syn jest pastuszkiem. A co do fugi z 5 lat temu kładliśmy w sieni i kupiłam fugę , zapłaciłam a potem tak myślę dlaczego ta fuga taka droga....Z powrotem do sklepu i wymiana na 2 razy tańszą. I teraz nie wiem czy ta grzybobójcza coś daje czy nie. Co do farby to słyszałam o tych łazienka kuchnia ale nigdy ich nie miałam, na razie do malowanie jeszcze daleko ale wymyśliłam sobie kawa z mlekiem a sufit chyba biały. Ja już po kolędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mamy ogrodzony cały ogród , ale płot nie jest w granicy i jeszcze kawałek działki mamy za płotem, tam zbieramy czasem drzewo. I ten facet srał (he he) za płotem , za garażem ja wyszłam z ciekawości czego on za tym garażem szuka to szukał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika z niecierpliwością czekam na wyniki badań.... Pola ty zapomniałaś o nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie jak kiki zaczęła o kupie poprzednią stronkę tak nam się ten temat ciągnie........ tu jeszcze evika tez w temacie.....i ja .he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih:D fakt kupowo sie u nas zrobiło :D:D:D:D NO ALE JA POLEWAM ZA MAGDALENĘ I TOSIĘ :D NUSKA- za pastuszka to super bo problemu z ciuchami nie ma :) mój z racji imienia to wkoło Króla Kacpra grał:) EVIKA- oj juz sobie wyobrażam :) a moze i jakiejs waszej lokalnej gazecie podrzuć temat może wyborczej oni lubia takie tematy bo mój M kiedys tam pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera ryż przypaliłam :( gar przyjarany :( i smierdzi :( teraz gotuje drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba alkochol zadziałała ;) NUSKA- tak sobie myśle że ten twój sąsiad to kuźwa jakis mafiozo jak taka chate stawia i wyglada że nie legalnie bo tablicy żółtej brak i kurcze na nic go nie stac a na basen ma :o cos mi ten sąsiad śmierdzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×