Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

CZEŚĆ :) Evika super ze trafiliscie na takiego super pediatre :) i ze Bartuś ma wykluczone te straszne choroby :) Pola - Ja tez sie załamałam i poodstawiałam wszystko zaczełam sie odchudzac i sie udało !! cos koło 2 lat to trwało ! MaaM - noo to remoncik w toku super !! My w przyszłym roku coś planujemy...tz przedpokuj trzeba zrobić....w tym roku sie juz niczego nie chytamy :) Mój mezus juz nie wytrzymał i zrobił przemeblowanie w sypialni i rozłożył łóżeczko hi hi Mnie od paru dni głowa pobolewa.....teraz tez.... Ide zaraz kawusie sobie zaserwowac.... Aaa no i Natalka wczoraj straciła prawa dolna jedynke...wypadła jej...oczywiscie była zebowa wróżka....zostawiła 20 zł i gazete z bajeczka na dvd :) BUZIAKI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jestem z tobą .... Poród będzie topikowy ;) Trzymaj się dzielnie ;) Maam linka skopiuj całego i wklej do przeglądarki . I co do bałaganu przy remoncie to skąd ja to znam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pogaduszek na razie jesteśmy w dwójkę.;) Które panie jeszcze chętne??? U nas w domu znowu usterki.....uroki starych domów. Od kilku dni migają nam żarówki. My to łączymy z podpięciem przez sąsiada prądu na budowę. Normalnie jest to takie irytujące że zadzwonilismy do pogotowia energetycznego i mówimy co i jak. Przyjechali sprawdzili , mamy przyłącz do wymiany i sprawdzić napięcie w puszkach i wymianę instalacji na dole. Nie wyobrażam sobie tych kosztów i nawet nie wiem kiedy za to się weźmiemy. Pierwsze musimy zwerbować wujka elektryka żeby on nam powiedział co i jak. Żeby nie okazało się że my wymienimy instalacje a problem z napięciem będzie na słupie. Co do robocizny to mój m połozy te kable itp tylko koszty tych puszek nowych kabli gniazdek są spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA-właśnie je oglądałam :D dzięki :D ale tu te o które mi chodzi to 900zł :O a za tą sume to w np. ikea można kanapę kupić :o więc żal mi kasy:( Co do elektryki to nie pomogę bo to nie moja dziedzina :o ale faktycznie jak macie wujka elektryka to go męczcie niech wam powie dokładnie co i jak :) KIKI- rany ale Natalka musi uroczo wyglądać bez zębola :)małe dzieci wyglądają słodko czego o nas starych powiedzieć nie można hihih:D wierz ja mam podobnie jak Pola :o u mnie też juz to tyle trwa :o wszystko było ok tylko progesteron niski potem zablokowana owu teraz niby wszystko ok i dupa mi to juz się nawet starac nie che :O wierz mam sam ochotę odstawić luteinę , ale nie wiem czy tak można ? A ty jak robiłas jak odstawiałaś leki ?sama czy konsultowałaś to z lekarzem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE PUCHY :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- normalnie karnie będziemy je wywoływać :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ??????????????????????????????????????? EVIKA -????????????????????????????????????????? IZA-????????????????????????????????????????????? JULY-?????????????????????????????????????? KISA-???????????????????????????????????????????? ANETKA-?????????????????????????????????????? KROPKA- usprawiedliwiona 👄 KIKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- a co tam z tym twoim sąsiadem co się buduje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - mi gin dał namiary na klinike leczenia bezpłodnosci juz taka profesjonalna...a Ja sie wkurzyłam i powiedziałam ze nei ide....tam bym miała badanie drożności jajowodów....i podawane różne badziewia...ale powiedziałam ze nie chce.....i odstawiłam poprostu z cyklu na cykl...luteine i zaczełam sie sodchudzac...i dostałam pierwszy @ bez leków a 2 juz nie dostałam i zdarzyłam tylko 5 kilo schudnąć i sie udało....ale jak test pokazał 2 kreski to zaraz luteina 2x po 2 tabsy....dobrze ze miałam to zaczełam brac zaraz.....i zadzwoniłam do gina i on potwierdził zeby brac..... i tak to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsias buduje wielki dom z basenem , na przeciw mojego domu.. Teraz z okien będę miała piękny widok na...........garaż podwójny. Jak by nie mógł z drugiej strony działki postawić garażu tylko centralnie na przeciw mojego domu. Może 8 metrów będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- dzięki :) wierz nie chodzi mi o to że jak odstawię to od razu zaskoczę ale mam już po prostu dość tej luteiny jej smaku :O ble no i zatrzymuje mi trochę wody :o ja mam nadwagę i to sporą i tez bym chciała trochę zgubić i nie mysleć o jej łykaniu bo u mnie było wszystko ok potem ten progesteron niski , a teraz na badaniach w listopadzie był ok w 10dc bardzo spadł ale w 15 dc był jak najbardziej prwidłowy tak powiedział ginka więc tą luteine mam brac tak zapobiegawczo :o tak mi powiedziała a ja juz mam jej dośc i mam ochotę ją odstawić i własnie nie wiedziałam czy mogę czy nie ??mi też powiedziała że jak nie zaskocze do końca lutego to mnie na 4 dni do szpitala położy pewnie na drożność bo wszystko jest ok:Oz tego co mi mówi:O już sama nie wiem co lepsze:o NUSKA- a to dziad :O współczuję ci takiego chama i rozumiem że dalej tak wszystko nielegalnie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana ja nie wiem czy legalnie czy nie. Tablicy informacyjnej tej żółtej nie ma dalej. Szkoda ze cierpię na przewlekły brak kasy bo najchętniej bym się jakimiś tujami odgrodziła. Maam ja na tej luteinie się nie znam. Ale z doświadczenia na sobie wiem , że jak chciałam to nie mogłam mieć dzidzi , jak potem już się o to nie starałam to teraz mam dońke. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Mam już drugi wynik badania kału z laboratorium w Klinice z BS. Oczywiście Bartuś nic nie ma, żadnych pasożytów i prawdopodobnie w ogóle nigdy nic nie miał! Po prostu to jest chore jak w moim mieście jest zacofana służba zdrowia , jak leczą pacjentów, skoro nawet zbadać krwi czy kału nie umieją. Ja im tego nie daruję! Ja im taką awanturę urządzę, że napewno o tym usłyszycie. Zastanawiam się tylko jak to zrobić, czy znowu zanieść kał i wtedy przy odbiorze wyniku, sama nie wiem, ale nie daruję im! To ja trułam swoje dziecko lekami 6 razy, lekami, które można podawać dzieciom dopiero po 2-3 latach, po nocach nie spałam, doszukiwałam się objawów, których on nie miał, to jest po prostu chore!!! Dla mnie to się po prostu w głowie nie mieści!!!!!! Sorry, kochane, że jak tak od rana, ale musiałam się wygadać:( No to moze zapraszam na kawkę :) Pola - nie mozesz nieustannie myśleć o tym czy się uda czy nie. Wiem, łatwo mi mówić, ale może właśnie swoją psychiką dużo blokujesz... Przytulam Cię mocno i naszą kochaną mAAm też przytulam z całej siły:) Nuska - współczuję kolejnych kosztów:( Ja pobiłam szybę w drzwiach pokojowych w niedzielę i wczoraj musieliśmy kupić nowe drzwi (bo stare i tak były zniszczone). I to akurat teraz gdy z kasą krucho:( Teraz te jedne drzwi nie pasują do pozostałych i trzeba będzie wymienic wszystkie pozostałe.... Wiecznie jakieś wydatki.... Nic nie można zaoszczędzić odłożyć, tylko tak się żyje z miesiąca na miesiąc. No i jeszcze komputer musimy kupić bo nam siadł, a komputer do moich potrzeb to uwierzcie - kosmiczny wydatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czuje sie jak kupa.........jakies dziadostwo mnie łapie buuuu :( gardło boli i taka rozbita jestem.....echhh echhhh :( MIŁEGO DNIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikiki ale zrobiłas wstęp do nowej stronki ... he he Zdrówka ci życzę. Evika odpisze jak wróce ze szkoły. Maam jak remont? Gdzie reszta kobitek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :D Wstałam rano o 7.20 wzięłam luteine i po 8.00 padłam jak betka :( wstyd się przyznać ale dopiero o 11.20 się obudziłam .wczoraj powiedziałam męzowi żejak biorę luteinę to mnie boli mniej więcej po jej rospuszczeniu 15min. wątroba albo ten kamień co mam łapię się tez na tym że czasem coś robię i mam zawroty głowy , zauważyłam że to jest w tym okresie co ją biorę , nie pisałam wam wcześniej o tym ale przeczytałam od deski do deski tą instrukcje i tam jest napisane że takie uboczne obiawy mogą by i że powinno sie ją odstawić więc skończe ten cykl bo mi jeszcze jutro zostało i odsatwiam mąż też mi kazał ..bo issna chodzę jak ją biorę :( NUSKA- co do remontu to wczoraj prawie nic nie zrobiliśmy:( raptem 4 płytki bo trzeba tam było otwory wiercić na umywalkę i koło kibelka i takietam a było juz bardzo późno i nie chcieliśmy hałasować bo ksiądz po kolędzie dotarł dopiero o 21.20 :O więc dzisiaj będziemy działać i mam nadzieje że to juz koniec będzie zostanie tylko fuga na jutro...M robi to po pracy więc troche to trwa... EVIKA-super wiesci o Bartuniu :D ja to bym normalnie bez obiekcji zadzwoniła do uwagi do TVN bo tak to nic się u ciebie w służbie zdrowia nie zmieni :( a tak jak obsmarują to odpowiedni ludzie się za to wezmą :) ja bym żadnych skrupółw nie miała:)Bo jak ty im awan.zrobisz to nic nie da bo będą się to starali uciszyć :(tak mi sie wydaje :O najważniejsze ż eniuniuś jest ZDROWY:D KIKI- zdróweczka ci dużo kochana życzę ogromnie ❤️ WCZORAJ GADAŁAM Z MAGDALENKA JAK NA RAZIE BEZ ZMIAN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm Ja tez miałam zawroty jak ją brałam..... Odstaw na jakiś czas i co ma byc to bedzie :) nuska - nooo wstęp niezły hi hi dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI - wierz ja do puki nie przeczytałam ( bo nigdy tak dokładnie sie w ulotkę nie wczytywałam ) to nie myślałam że to może być od tego...:O a właśnie mam tak że coś robię i nagle mi się w głowie kręci, albo schodzę po schodach i mam tak jak bym równowagi nie miała :O i to własnie w tedy kiedy luteine biorę i to tak z 3 miesiące bo starałam się zaobserwować jestem cały czas śpiąca mogła bym spać non stop i mniejwięcej jak się rozpuści to po 15 mim czuje albo wątrobe albo ten kamień którego jestem nieszczesliwą posiadaczką . A ty jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać że u mnie w sierpniu będzie 2 lata jak ją biorę :O ale tylko jutro i odstawię :) ciekawa jestem jak @ dostane tz . co ile będe mieć cykl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Eviczko jak pisze Maam porusz tą sprawę. Jak tak wykonują te badania to ile osób może leczyć się bezsensu.... Co do zakupu komputera to pisałaś ze koledzy z pracy mieli ci jakiś doradzić.I wydatek to na prawdę spory niestety. Pozdrawiam Cię. W ogóle technika tak poszła do przodu że człowiek nie wie o wielu rzeczach. Komputery też.I chyba komputery to najszybciej zgraciałe urzadzenie bo z tego co słyszałam po roku dwóch to już stary jest , powstają nowe technologie... A telewizory my mamy jeszcze z odzysku zwykły kineskopowy , mi to w niczym nie przeszkadza he he , jak ten siądzie i będzie nas stać na inny to może. Teraz to są nawet takie tv z wbudowanym skypem itp bajerami. Ale realistycznie patrząc to mimo takiego wybory i nowych technologiii rzeczy przeważnie psują się po 2 3 latach. Kiedyś to psuły się po 20 ...... Maam a powiedź mi kupujesz specjalna fugę antybakteryjna , czy zwykłą ? Bo różnica w cenie ogromna a nie wiem czy rzeczywiście ta droższa jest lepsza? U mnie płytki jeszcze bez fugi..... A jak już o fuge pytam to spytam jeszcze o farbę , tez malujesz specjalna do łazienek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam może rzeczywiście odstaw tą luteine... A co do kamienia to ja mam piasek i czasem boli jak korzystam z wc. Nieprzyjemne. Mam kartkę od lekarza z jakich potraw mam zrezygnować , no ale jak zrezygnować z ulubionych dań.....?Kawki , herbatki...? Wryyy Wczoraj nauczycielka syna raczyła nas poinformować że syn ma jasełaka w piatek , sobotę , niedziele. Tzn mały zgłosił się do jasełek i maja występ dla szkoły jutro, w sobotę o 10 na jakimś konkursie plastycznym, a w niedziele dla rodziców i mieszkańców wsi przy czym jeszcze dopisała ze obecność całych rodzin obowiązkowa. Moim zdaniem o czymś takim informuje się wcześniej a nie na ostatnią chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchy na topiku straszne ...... Serwuje kawusie ;) Gdzie kobity jesteście? Ja czekam na kolędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ UWAGA ,UWAGA PANIENKA ANTOSIA JUZ JEST NA ŚWIECIE URODZIŁA SIĘ O 4.30 A O 3.15 MAGDALENKĘ ZABRALI NA PORODÓWKĘ :) MAŁA MA 56CM I 3250 WAGI :D MAGDALENKA ŚLE BUZIAKI WAM WSZYSTKIM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki zdrowiej ;) Dziewczyny jaki szok przeżyłam. Patrze przez okno a wdłuż mojego płotu idzie facet z budowy za garaż. Tzn za płotem ale tam jest kawałek naszej działki , nie mamy płotu w granicy. Długo go nie ma to idę na pole co on za tym moim garażem robi. Mówię do faceta a co pan tu robi? Facet nic .... Dopiero wtedy zorientowałam się że on srał. Tak mnie wmurowało , ale po chwili mówię mu ze jest bezczelny ze sra na mojej działce. Rozmowa dziwna bo facet srający chyba tez był w szoku ze został przyłapany. Normalnie teraz się z tego śmieje ale wtedy od razu na budowę poszłam, i pytam gdzie kierownik budowy że co za bezczelność srać na moim polu. Że jak mają budowę i tyle ludzi niech sobie toy toya postawią a nie zasrywają mi , ze mogą srać na swoich polu.... W końcu ten facet przyłapany do mnie mówi że ja jestem bezczelna , a ja mu ze bezczelna jestem bo mu zwróciłam uwagę żeby nie srał na moim?? W końcu gość powiedział że weźmie łopatę i to zakopie i poszedł to zrobić. Ja im jeszcze tyle powiedziałam że jak jeszcze raz zobaczę to straż miejską wzywam. Teraz to zrywam boki ale wtedy to mi się ostro ciśnienie podniosło. A co ten facet musiał czuć..... Swoją droga ponad 20 osób na budowie a kibelka nie mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brawo magdalenka !!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Antosia witaj na świecie i wśród ciotek topikowych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×