Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam no wirtualny alkohol chyba zadziałał he he No właśnie nie wiem czy ta tablica musi być czy nie ? Ale mnie wkurza z tym prądem , mam taki głośnik że jak się wyłącza prąd to tak szczela i co mignie żarówka to mam jeszcze dodatkowe efekty dźwiękowe. ;( W sobote mój wujek przyjdzie sprawdzić prąd , ale to raczej od nich, co coś tną to mi żarówki dyskotekę robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz z tego co ja się orjetuje to ta tablica musi być :) POLA też tak pisała :) Moja ciocia się budowała miała , moi rodzice tak samo :) więc coś tu jest nie tak :O Dobrze że wujek będzie to może i na ten temat wam powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- no to same zostałysmy :O więc rozpijamy buteleczke dalej :D a te co nie chca z nami pić zdrówka Magdalenki i Antosi niech żałują bo rózowy szampan pyszny :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja WAm dam same pijemy nonono !!! Lać mi tu tez !!! :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena:) gratulacje DLA Ciebie i dla panienki Tosi🌻👄! Super:) mAAn- dzięki za smska:) Poza tym, co tak gównem tu dziś wali?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka ale z tym "sraniem" szok :P ale ubawiłam się jak nie wiem co :) Nie sądziłam ze takie cos mnie tak rozśmieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho i kisa:) ale impreza ! Ja siedzę w temacie wyboru kuchni , umywalek i kibli do łazienek,mam juz dosc. Rano jakies porządki,potem obiad a potem do wieczora ślęczę i szukam tego, juz sama nie wiem jak ma wyglądać moja kuchnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- my tablicy nie mamy;) nie wiem czy koniecznie musi być. Za to sracz stoi jak sie patrzy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- bo są ludzie i taborety i stołki się tez zdarzają :O a gosciu jak im kibla nie postawił to ten robotnik bał mu sie chyba zesrać na działce by mu po premi nie pojechała i trafiło na NUSKĘ a że nasza NUSKA bojowa kobitka choc na taka absolutnie nie wyglada to sie gosciu przeliczyl i dobrze mu tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ochoty na picie nabralam, eh winko polewam ,na serio, a co mi tam,nigdzie sie dzis juz nie wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja też prosze :) POLA bo tez juz w domku siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to normalnie żal tego gościa bo biedkowi srać się chciało więc co chłopina miał robić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleję ci mAAm z chęcią ale dżin z tonikiem bo to winko chyba za długo stalo a ja glupia jak sie napilam to jeszcze szbciej wyplułam czego nie połknęłam:( ohyda jakas brrr , .Moze byc dżin??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola a co sądzisz o odwiedzinach w ferie??? Pisałam ci wcześniej , fajnie by było ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Pola jaka kuchnia taka nowoczesna czy tradycyjna?? Ja osobiście wolę tradycyjne , zresztą do reszty domu to nowoczesna by i tak nie pasowała ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×