Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- ok to pogadam z młodym :) mysle że się zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- pikne kuchnie:) takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne:) dzięki raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by to wypaliło super by było ;) Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca :D Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie :P całuję Was wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonsensy
mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:51 [zgłoś do usunięcia] kisa Maam , gadałam z nią krótko ale pytałam pytałam. Mówiła ze ok. 175 dolców by kosztowało , ale ale tak przedyskutowąłysmy ze jak to wysle to faktycznie za cło sie zabuli nie wiem ile ale zeby nie wyszło tyle ile tu w PL kosztuje i słuchaj ja lece do stanów maju i tak wymysliłam ze moge Ci to przywieźć , tylko pytanie brzmi : czy Twoje dziecię tyle wytrzyma? 15:54 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- ok to pogadam z młodym mysle że się zgodzi ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:55 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA http://www.kelman.pl/galeria_kuchnie_klasyczn e.html ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:56 [zgłoś do usunięcia] mAAm KOCHANE JA UCIEKAM NA GODZINKĘ ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 16:10 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- pikne kuchnie takie ciepłe ,kimatyczne i rodzinne są te klasyczne dzięki raz jeszcze 16:32 [zgłoś do usunięcia] nuska*** jestem 16:40 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Fajnie kochane że próbujecie wyluzować. Mnie tez szlag trafiał i rozczarowanie jak znowu przyłaziła. I znowu miesiąc do tyłu. Potem jak odpuściłam wręcz się zabezpieczałam i normalnie dzidzia. Może rzeczywiście psychika blokuje. Co do mebli to śliczne są. Ja na razie tylko marzę o takich ale kiedyś kto wie. Pola no ciężki wybór przed Tobą z tym wybraniem kuchni. Teraz taki wybór że szok. Może poszukaj jakiegoś programu do urządzania kuchni żebyś zarys miała, Wtedy powinno być łatwiej. A teraz doczytałam że już cos takiego będziesz miała He He. 16:43 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Już sprawdzam ta drogę. Tak myślałam że nie zauważyłaś tego. 16:45 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Z Białki 92 km. Z Katowic 80 km. Z Krakowa 52 km. 16:49 [zgłoś do usunięcia] nuska*** Jak by to wypaliło super by było Pozwiedzasz Małopolskę. Spać jest gdzie , czadowo by było. 19:08 [zgłoś do usunięcia] iza33 Kochane ... Magdalenka gratuluje z całego serca Dziewczyny ja mam tyle pracy teraz że nie wiem jak się nazywam ale proszę nie zapominać o mnie całuję Was wszystkie mAAm i jaka kolorystykę chcesz?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:35 [zgłoś do usunięcia] mAAm O i znów stronka moja POLA- u mnie w sierpniu było by jak ją biore 2 lata ale serio zauważyłam że jak ja biore to od 3 miesięcy jak zaczęłam zwracać uwagę źle się czuję własnie przez te zawroty głowy ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:38 [zgłoś do usunięcia] mAAm W sumie to się pogodziłam że mam tylko młodego i już o tym nie myślę choć tak w głębi jakaś nadzieja jest w sumie to mam nerwa ze było ze mną ok tylko progesteron za niski a skończyło się na tym że mam przestymulowane troche jajniki bo za miast około 3 cykli to 5 brałam clo i przez błędnie wydawkowana lutkę owu mi przyblokowała wiec juz mam dość słuchania i łykania ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:39 [zgłoś do usunięcia] mAAm Ci tez mają fajne http://www.meblokomp.pl/kuchnie_klasyczne.php ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] mAAm i sama zostałam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:41 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- ladna kuchnia ale taka kuchnia bylby rewolucją w naszym życiu myślę o kuchni z drewnianym blatem ,szafki częśc w kolorze blatu a częśc w białym, nie wiem czy bedzie dobrze,jestem beztalencie. Na pewno będę miała wizualki ze studia kuchennego. 15:43 [zgłoś do usunięcia] mAAm O to super zawsze ci to da obraz ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:44 [zgłoś do usunięcia] kisa Ale Wam zazdroszcze planów tych kuchnii mniam mniam , ja to sobie poki co moge poptrzec Ale ładne są 15:46 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- kotek ja jak na razie to w łazience siedzę a potem w pokojach ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:46 [zgłoś do usunięcia] po_la_ mAAm- piękne te kuchnie dzięki, masz jeszcze jakieś? 15:47 [zgłoś do usunięcia] mAAm KISA- a gadałaś może z siostrą o tym co mówiłyśmy?? ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać. 15:48 [zgłoś do usunięcia] mAAm POLA- już patrzę czy coś jeszcze z klasyki mam ...dziecko jest cudem,jak pierwsza miłość... Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) O matko komuś chyba się nudziło ;( Iza pamiętamy o tobie pracusiu ;) Tylko odzywaj się częściej kochana ;) Kawkę podaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena gratuluje widze ze na swietowanie sie niezałapałm zato podaje kawke z serniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co ??? Chyba sie faktycznie komuś nudziło .... 🖐️ dziewczyny !!! Czesc NUśka !! Kawka pychotka :) mniam , mniam :) No to zaczynamy ferie :) Tylko ta pogoda..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśku no dzisiaj zaczynamy , tzn. dzisiaj jeszcz e w szkole ale własnie KInia skonczyła lekcje wiec oficjalnie ma juz ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Ja dalej sie daremnie czuje...słaba jak diabli...katar mnie meczy....dobrze ze gardło troche odpuszcza...... U nas szara buro i depresyjnie......Natalka miała dzis dzień babci w przedszkolu....i juz ja babcia do domku przywiozła wiec zaczeła juz ferie :) Fajnie ją będzie mieć w domku :) bo zaczynamy prac i segregowac ubranka dla Bartuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki u nas ferie za dwa tygodnie. Maam witaj ;) wiecie co wy-haczyłam w necie...cegła z rozbiórki w ogrodzie. Można zrobić chodnika murki itp. Mogłabym się bawić , dałam ogłoszenie że przyjmę cegłe może będzie chciał się ktoś pozbyć. A ja będę miała zajęcie od wiosny, super by było takie rzeczy można wyczarować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) Fakt komuś się nudziło jesli dla tej osoby to nudy i pisanie beż sensu to proponuje NIE CZYTAĆ I NIE ZAGLĄDAĆ ,ALBO PRZECZYTAĆ TOPIK OD POCZĄTKU I MOŻE ZROZUMIE CZEMU NIE PISZEMY TYLKO O PROBLEMACH Z CIĄŻĄ !!!! A tak serio to dziewczyny szkoda naszych nerwów przeżyłyśmy już kilka takich co się nudzą :) z Klaudią na czele więc krótko NIE CZYTAĆ:) A u mnie bez zmian :) brzucho boli więc nospa to moja przyjaciółka :D wczoraj czytałam o tej luteinie na forach medycznych i wszędzie było to co się ze mną dzieje .i że powinnam odstawic więc luteinie mówie pa pa :) KISA- ale wam dobrze juz ferie :) my do 14 .02 ;) ale młody juz 10.02 jedzie :) a my za pokoik się bierzemy :) IZA- pamiętamy , pamiętamy tylko pisz częściej bo ostatnio Cię tu prawie nie ma :( KIKI_ może do lekarza podleć :O jak tak się źle czujesz :( ...mhh...ciuszki segregujecie :) super :) Natalka pewnie bardzo się cieszy że braciszka będzie mieć :D NUSKA- co tam nowego :)już żaden dziadyga z budowy cie nie nawiedza ??I czy dobrze pamiętam że dzisiaj Dawid ma przedstawienie ?? EVIKA- halo, halo?? POLA- wstawaj :) kaca czas leczyć :D KROPKA- ❤️ MAGDALENKA i ANTOSIA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- to trzymam poślady by cegiełka się znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam no widzisz , zobaczymy jak będziesz czuła się po odstawieniu. Zaraz syn wróci to zda mi relację. ale napaliłam się na te cegły , ogród mam z górki to można by nimi fajnie podzielić i wyrównać ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jestem i ja,chlopaków jeszcze nie ma a ja odmrażam dorsza.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj POLA :D NUSKA- to i my na relację czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka- mi tez sie rzeczy z cegly podobają,robią niesmowity klimat:) co do spotkania, to będziemy przejeżdżac obok ciebie jakies 50km no nie? co do nocowania to dzięki ale raczej nie;) jesli wpadniemy to tylko na chwilkę;) jeszcze zobaczymy jak to wyjdzie,ale jeszcze raz dzięki za zaproszenie:) mAAm- dobrze,że odstawiasz lutkę,za dlugo juz ją bierzesz. Ja od 2 miesięcy nic nie biorę,nawet o kw. fliowym juz zapomniałam:( kuchie fajne. Zastanawiam sie nad połączeniem białch frontów szafek z ciemnym drwnianym blatem,tzn po str lewej barek z hokerami z drewna i półwysep gdzie będzie kuchenka,pod nią białe szafki, idąc w lewo biale szafki dolne, górne tez biale, na wprost okno i pod nim rząd bialych szafek, na szafkach blat z tego samego drewna ciemnego i po prawej str wysoka zabudowa (piekarnik,mikrofala,lodowka) ta zabudowa brąz lub palisander... hmmm, widzisz to mAAm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×