Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość dośka123
KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum KOBIETY- ja nie piszę tu na forum ale bardzo często was podczytuję ale to co przeczytałam dzisiaj.... dzieciakiem pomarańczowym się nie przejmujcie bo fajne kobitki z was ktoś kto pisze cyt.blachara....to dorosłą kobietą nie jest zawsze możecie zgłosić ją do usunięcia pozdrawiam wszystkie i piszcie bo bosko was się podczytuje DO LJUHAJMKI-czytałam twoją historię i łza mi się w oku kręciła miałam podobnie jak ty ale teraz jestem mamą bliźniaków więc bozia mnie podwójnie wynagrodziła mocno ci kibicuję więc się nie poddawaj dobrze że masz wsparcie bliskich i tych fajnych kobitek z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa dla dzieci jedzenie i picie mozesz zabrac z tym nie ma problemu zadnego co do wozka parasolki mozesz wliczyc go do bagazu podrecznego w luiku sie zmiesci my tak mielismy jak do wloch lecielismy z mala jak miala 2 latka wiec z tym nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 dziekuje kochana za wsparcie :) ja sie juz zbieram do domciu koniec na dzisiaj plecy mnie bola jak nic jutro spedze prawie caly dzien w aucie zamowienia musze zrobic pozdrawiam kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:) Ja teraz tylko na chwilkę bo niedawno wrociłam z Poznania a muszę małego na jutro na wycieczke wyszykowac,do Karpacza jadą:) Pozniej was doczytam a pomarancze to ja uwielbiam -pożerac w całości,;);) Pelna ignorancja dla koloru pomaranczowego!! Po wizycie ok, po stymulacji wszystko wraca do ładu,nic sie złego nie dzieje,za tydzien w czwartek następna ocena i po niej decyzja kiedy bierzemy nasze śnieżynki do domku:D Lecę na budowę. :) Do jutra❤️ Lu- wiem ze ci ciężko,rozumiem cię. Rozumiem co czujesz. To minie i znow zaswieci słonce. Ja straciłam swoje szczęscia na etapie zarodkow a i tak dla mnie jest to ciężka strata bo mam swiadomosc ze w tych zarodeczkach juz wszystko było zapisane.... Tulę Cię mocno❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka:)! Witam:) Ja od 5 na nogach,młody pojechał a ja już za nim tęsknię:( Iza- troszkę spóznione ale jak najbardziej szczere życzenia urodzinowe dla twej córuni:):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to monolog... Kilka fotek domu -jak chciałyscie-wam na nk wrzuciłam,jakosc kolorow taka sobie bo komp sobie pozmienial rozmiary,w rzeczywistosci wszystko jest ladniejsze;) musicie uwierzyc mi na słowo;) Krytyki sie nie boje tak ze można walic śmialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dziękuję za kawkę :-) Idę poczytać co naskrobałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście- dziękuje za zyczenia :D Pola prześlicznie- Wasza łazienka bardzo mi się podoba i te pokoje ze skosami- ja poproszę zdjecie sypialni jak bedzie gotowa :) Wiecie dziewczyny że człowiek to naprawdę potrafi dużo znieść, przeżyć... U nas ... przeżywamy biały tydzień - pogoda prześliczna- wczoraj Norbert był z nami w kośc iele- przerozkoszny ... organista zagrał a on tańczy :P Tak mnie rozczulają dzieciaki w tych białych albach, czytają, śpiewają ... nawet się nie odczuwa jak 1,5 godziny mija ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pola Kochana tule mocno i życzę Ci żeby wszystko było dobrze, ja zdjęć nie widzę ale dziewczyny na pewno opiszą jak ładnie u Was, życzę synkowi super wycieczki July Witaj Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ale na klikałyście ...;) Już czytam , oczywiście pierwsze foty Poli oglądam. Wczoraj malowanie oponek zakończone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola super , super ;) Najbardziej podobają mi się drzwi do pokoju syna. Pierwszy raz takie widzę. I normalnie macie wykorzystany chyba każdy cm. Te skosy cudne. Łazienka śliczna moja to się kryje he he ;) W ogóle ekstra wyglądają te kabiny bez brodzika. Co do mozaiki w kuchni fajna kolorystyka ale pełny efekt pewno będzie dopiero na ścianie. Skoro mówisz że fotki nie oddają całości to w rzeczywistości musi być jeszcze śliczniej. Plażówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lju pomarańczami się nie przejmuj , kuzynką też. Czasem ludziom brakuje taktu. Trzymaj się cieplutko. Maam niestety nie widziałam tego parku. I normalnie nie strasz Kochana z tą babcią. Dziadka nie było do tej pory. I dzięki za zaproszenie. Aha kiedyś mi pisałaś o soku z dzikiej róży. Dużo płatków trzeba mieć.? Nigdy takiego nie piłam. Ale mam na ogródku jeden krzak tej róży. I zbieram płatki, zasypuje cukrem, ucieram i mam do ciasteczek ;) Maam a jaki prezent masz dla swojego M. Mój dostanie czekoladę tak symbolicznie. Śmialiśmy się że normalnie od tylu lat nie robimy sobie prezentów , ale najwazniejsza pamięć.;) Kisa gratuluje stronki. A może córa przeżywa wyjazd. Ja jako dziecko tez kiedyś z wrażenia dostałam gorączki. Magdalenka ;) Pola ja tez za swoim tęskniłam ;) Evika zdrowi już ? Iza ponawiam pytanie pisz jak się z tym wszystkim uporałaś. Co po niektórzy za rok będą przechodzić to samo. Czekam na cenne rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i wczoraj koszmarek przeżyłam. Zmieniałam małej bluzkę i nie wiem jakim cudem , wyrwał jej się kolczyk i ten dzyndzel rozpiął się i wbił troszku w uszko. Ja cała mokra, mała krzyczy ja to musiałam ściągnąć. W każdym bądź razie wszystko ok , uszko nie naderwane , tylko mała teraz chodzi w jednym kolczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Fajnie ze na kawkę wstajecie:) Iza- aż ci zazdoszczę tych uniesien komunijnych.Moj B komunie traktował jak zło konieczne. On zdeklarowany ateista;) Co zrobic? Komunię chcielismy by mial -bo to pozniej często potrzebne jest np jak kiedys przyszla żona bedzie chciala ślub koscielny wziać;) . Trochę wyjasnię: nuśka- drzwi do pokoju malego są normalne,jak kazde. Te skosne wejscie to do naszej garderoby przy sypialni. Te drzwi i skosy wynikają z tego ze kierownik budowy dal ciala (my tym bardziej nie wylapalismy ) i sciankę kolankową zrobili nam jakies30 cm za małą:( Stąd te nadmierne skosy, te drzwi(na szczescie tylko do garderoby). Przeboleję to jakos, troche powierzchni na górze stracilismy ale coz,nic nie zrobimy. Chcieli rozwalac i poprawiac ale nie chcielismy. Mozaikę wam pokazalam bo szukalam ze 3 tyg i własnie przyjechała:D Prysznice bez brodzików tez sen z powiek nam spędzają- oby sie woda nie lała-ale przetestujemy niebawem:) nuska- pokazesz foty pomalowanych opon?:) mama- jesli chcesz to wrzucę ci na meila kilka foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka powiem Ci, że najbardziej jestem zadowolona że z Paulinką brałam udział cały rok w przygotowaniach a jedna techniczna rada- mniej jedzenia- goście siedzieli do 20:30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I koniecznie weź kogoś do pom ocy - koleżankę, sąsiadkę żebyś mogła być z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprawie skrzata do szkoły i zrobię foteczki. Teraz mam problem bo muszę czekać aż to wyschnie bo ta farba schnie 24 godziny i dla dzieciaków wstęp wzbroniony. Może do popołudnia w miarę wyschnie. Ale efekt jest fajny. Pola ja myślę że nie będzie problemu z tymi prysznicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostalam sama w chacie. Emka wyprawiłam.On biedak dzis o 3 w nocy nie spał i liczyl koszty budowy. :( Wykonawca chce jeszcze takiej kasy ktorej my nie mamy:( Szykuje sie ostre starcie i emek spac ze stresów nie moze. Juz drugą noc .. Nie wiem jak mam mu pomoc... staram sie przynajmniej dbac o niego jak najbardziej potrafię;). Moze cos podpowiecie .. nuśka- dobrze ze uszko całe.. Powiem ci szczerze ze mi sie male dziewczynki z kolczykami nie podobają i żal mi by bylo robic takiej malej ała:( Dopiero jak bylaby duża i sama chciala-to moze bym sie ugięla;) Moj wyjechał o 6 30 a o 7 wracali do zielonej odstawic wymiotujące dziecko,młody zły ze hej..niezle sie zaczeło:( Mam nadzieje ze wiecej niespodzianek nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak właśnie myślałam , mimo że u nas to nawet chyba 20 osób nie będzie z nami. To chyba warto poprosić kogoś o pomoc. Fajnie że tak z córą to przeżywacie. Ciekawe z jakim nastawieniem mój pójdzie. Bo na razie na hasło idziemy do kościoła , smętna mina. Mój syn ma szanse na czerwony pasek na świadectwie. Ze sprawdzianów ogólnych dostaje 6.Wczoraj tez miał sprawdzian kartkóweczke gdzie napisał Warszawa z małej litery pani jako jedynemu dała 5 na szynach.Tak jakby nie chciała mu dać 4. No zobaczymy. Wraz z pogodą zapał do nauki spada bardzo u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Paulince nie przebiłabym drugi raz uszów- miała 4 latka - po jednym trzęsła się ze strachu aż do dzisiaj pamiętam- niepotrzebny stres i ból dla dziecka... człowiek mądry po szkodzie... Pola pewnie najlepiej sama wiesz co odpręża Twojego m - ale pewnie jak każdego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Paulince nie przebiłabym drugi raz uszów- miała 4 latka - po jednym trzęsła się ze strachu aż do dzisiaj pamiętam- niepotrzebny stres i ból dla dziecka... człowiek mądry po szkodzie... Pola pewnie najlepiej sama wiesz co odpręża Twojego m - ale pewnie jak każdego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka gratulację dla synka :) U nas nie ma ocen do 3 klasy tylko opisówka, ani świadectw z paskiem dopiero w 4 klasie, teraz wprawdzie mają juz oceny A,B, C, D, E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po pierwszym zamowieniu do pomaranczki z poprzedniej strony ty chyba nie wiesz co piszesz zal mi cie kochane u nas piekna pogoda wczoraj byllismy z emma na plazy ale miala ubaw pozniej po powrocie jeszcze miala sily na trampoline szok normalnie az czasem sie dziwie skad te dzeieciaczki maja tyle sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zbierać syna. Jak położę małą to wpadnę na druga kawusie. Pola ja gdybym mogła cofnąć czas , nie przebiłabym małej uszu. Moja głupota. Zasugerowałam się że na chrzest dostała kolczyki to przebiliśmy uszy. Teraz każdemu będę odradzała i tak jak piszesz lepiej poczekać jak dziewczynka jest starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska na szczescie sie nic nie stalo moja tez ma kolczyki takie malutkie oczka tylko ja jej przebijalam jak miala 3 miesiace wiem ze niektore matmuski beda mialy mi za zle ale kochane uwierzcie nic mala nie czula, specjalnie przyleciala moja kuzynka to zrobic bo to jej fach, i mala nawet nie zareagowala nic sie nie ropialo zadnych innych rzeczy tez nie bylo mowiaze jak juz to bardzo wczesnie przebijac jak platki uszow sa jeszcze nie unerwione tak bardzo a moja mala wrecz co dzien przeglada sie w lusterku i mowi jak pieknie wyglada z kolczykami ale jak same wiecie co mama to inny poglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas na szczęście choroby mijają, córka jak to córka, kilka dni kataru, ogólnego rozbicia i jej wszytko na szczęście łagodnie przechodzi. A mały? Też lepiej, mimo, iż kaszle jeszcze brzydko, ale już trochę rzadziej, gorączki już nie ma, także antybiotyk pewnie działa aj ja jestem dobrej myśli:) Pola - oglądałam zdjęcia. Jestem pod ogromnym wrażeniem:))) Bardzo podoba mi się łazienka:) Salon ma piekne szerokie okna i drzwi:) Uwielbiam takie rozwiązania, niestety - w bloku nierealne:( Piekne mieszkanko, widać że włozyłaś w to całe serce:)))) Pola piszesz o przytłaczających stresach z powodu braku kasy, niestety znam to uczucie. Wiem, że oderwanie myśli np. podczas wyjazdu za miasto czy nawet na jakaś polankę, jezioro dobrze robi na pozytywne myslenie:))) Nuska - czekamy na foteczki:))) dobrze, że małej z uchem nic się nie stalo:) to najwazniejsze:) Iza - ja również składam najlepsze życzenia urodzinowe Twojej córci:) A ja się odchudzam... trzymam się twardo, narazie drugi dzień rygorystycznej dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja od poniedziałku dołączam do Ciebie :P Rowerek i dietka - waga 62 ale ja chcę do 58 mniej nie :D żeby się utrzymała waga :D Na razie trochę grzeszę ale nie jem chleba, ziemniaków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- super ze dzieciaki zdrowieją:D to nie czas na choroby! a kysz badziewia! Dzięki kochane-pomyślę nad jakims wyjściem,moze kolacja ? A po kolacji masaż..a po masażu..hmmm wiem wiem Iza;) Lu-proponuję nie zwracac uwagi na pomarancz, zglaszac do usunięcia Super,cieszę się ze podoba wam się domek:)Jak widac wiele mu jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×