Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam i ja się.... niby na krótko bo od czwartku urlop i wyjazd nad morze ale mam nadzieję że uda mi się jeszcze wciągnąć w rozmowy :) Kawka już wypita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Maam no właśnie czytałaś pudelka ;) Ani słówkiem nie piśnie ;) A tu takie nowiny ;) My wczoraj byliśmy tu: http://www.parkminiatur.com/ Wstęp wyjątkowo za 1 zł. Chyba 3 rok to istnieje i w końcu mieliśmy okazje zwiedzić. Oczywiście nie które atrakcje były płatne. Ale syn nie był zainteresowany, bo się po prostu ich bał, zresztą większość była od 12 lat. A tak to skorzystaliśmy i biegaliśmy po zielonym labiryncie. Było fajnie. Iza gratulacje dla córy. Maam no tak się bałam, tyle nie obecności w pierwszym półroczu a tu taki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie rocznicy to dostałam dzień później kwiaty i piękny list miłosny. Normalnie ryczałam czytając. Nigdy nie dostałam takiego w życiu i w ogóle jestem w szoku ze mój M potrafił napisać coś takiego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July ... ja już tez nie moge się doczekac wyjazdu ale my dopiero 18.07 Nuśka no widzisz, jak twój m Cię zaskoczył :D Fajnie napewno poszaleliście w tym parku- super odskocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam na wakacjach to uwierz ale od kiedy jesteśmy razem to jeszcze nigdzie nie byliśmy. Na ile mogliśmy to staramy się aby ten ogród była atrakcyjny dla dzieci i dla nas. I bardzo dużo czasu spędzamy na nim;) Praktycznie cały wolny czas. Mnie on bardzo cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska mój m też najchętniej wypoczywałby w domu ja natomiast odwrotnie ale pomału ...pomału - ja budowaliśmy dom też nie jeżdziliśmy nigdzie wiadomo finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pewno jakby nas było stać to i wakacje by były he he. Ale nie myślę o tym na razie jest jak jest nie ma źle;) Trzeba cieszyć się tym co się ma ;) Może na emeryturze będę zwiedzać dalekie kraje hi hi ;) Idę jakiś obiad gotować. Teraz przez wakacje to mały od rana komputer okupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane przepraszam za nie pisanie ale u nas tak dużo się dzieje. że już tego nie ogarniam ja z moim m właśnie próbujemy przeorganizować nasze życie, poukładać myśli "i co teraz" Kochane moje emocje powolutku opadły więc pisze wam o naszym szczęściu: na kolejnej wizycie dowiedzieliśmy się, że jednak w drugim pęcherzyku jest piękna kruszynka lekarz tłumaczył nam dlaczego mógł nie widzieć tej drugiej kruszynki ostatnio ale byliśmy w takim szoku że nie pamiętamy co mówił. Dziewczyny u mnie w rodzinie jest kilka par bliźniaków ale nie przypuszczałam że my będziemy mieć bliźniaki, nasze kruszynki są dwujajowe i lekarz stwierdził że dzięki temu będzie mniej komplikacji. Wizyta kolejna tym razem za dwa tygodnie i mnóstwo badań.... Przyznam się Wam że radość ogromna ale i przerażenie jak my sobie damy rade chodzi głównie o finanse, TRÓJKA DZIECI!!!!!!!!!!!!! wykształcenie!!! no cóż nie będą chodzić w firmówkach i jeździć na extra wakacje ale miłości rodziców im nie zabraknie!!!!!!!! Tak się boję, boję się nawet pisać wam żeby nie zapeszyć ale pisanie z wami zawsze mi pomagało na moje smutki i radości. Przerażają mnie wyniki mojej tarczycy z niedoczynności wchodzę w nadczynność teraz próbuję dostać się do mojej pani endokrynolog, ogólnie ogarnęła mnie wielka słabość i dobadły mnie poranne mdłości ale ja chcę tych objawów jak najwięcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jestem przekochana że dziecią miłosci waszej nie zabraknie :D pisz do nas bo my topikowe ciotki czekamy na każdą wiadomość i dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Ja już po targach, wróciłam do Was cała i ,,, chora:( Gardło zawalone, mega katar i jak tu żyć? Ledwo widzę na oczy:( mam - tak się cieszę twoim podwójnym szcześciem:) To niesamowite:) Musisz być dobrej myśli! To wspaniała nowina:)))) mAAm - no właśnie, ja za Waszą namową też jestem już po lekturze Pudelka. mAAm ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! July, Iza- zazdroszczę wyjazdu nad morze:) Super:) Nuska to rzeczywiście Twój m bardzo Cię zaskoczył:) Lu - trzymam kciuki za wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj KOCHANE :D Zacznę chyba od {PUDELKA } czytałam czytałam ale to jest taki pic na wodę że ho, ho hiohihi:D kochane prawda jest taka że obydwoje znaja się od jakis 7-8 lat i się przyjaźnią :) na żadnym Faszyn nie byli , przechodzili tylko niedaleko i szukali autobusu bo jechali do jego cioci a przystanek był przeniesiony , trzymali sie pod reke bo (ona) miała wysokie kotórny a chodnik byl krzywy i bała sie z eorła wytnie i opowiadał że jakis koles z aparatem zaczął im robic foty a ON się zasłaniał bo miał syfy i niepomalowany był hihih:) nie są parą no ale juz za nia łażą :( a ona się tylko w kurwia :obo do domu jej wydzwaniają :o więc mniej wiecej wiecie jak portal działa ;) NUSKA- Pozytywnie zazdroszczę ogrodu :D a co do wakacji to my myślimy by z młodym na wekennd pojechać pod namiot bo jeszcze nigdy razem nie bylismy i młody chcial zobaczyć jak to jest :) może wy tez z dzieciakami gdzieś tak na wekendzik wyskoczcie masz tyle pięknych miejsc koło siebie :) MAMA- kochana ale się ciesze :) co dwa szczęścia to nie jedno :D super wieści :D i skoro dwu jajowe to jest szansa na parkę hihi:D zobaczysz wszystko sie ułozy i będzie ok :)ogarniecie wszystko bez mrugnięcia :) jedyne co mogę poradzić to juz za wózkiem się ogladajcie bo z tego co słyszałam te takie szerokie są nie praktyczne :O no ale tera tyle tego jest że cos znajdziecie :DGłowa do góry :D IZA- kawka mi potrzebna więc chwytam obiema łapkami :D LU- u mnie słonko więc wysyłam ci ekspresowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- kochan a gdzie nad morze jedziecie ?????zdradzaj koleżanko :D EVIKA- fajnie że już jestes :) kiedy jakas nowa sesja o zachodzie słonka hihi:D pieknie teraz u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- mój młody chciał do tego parku jechać :) juz mu obiecalismy na wet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama gratuluje podwójnego szczęścia co za radość!!!! Dbaj o siebie teraz potrójnie;) A co będzie później tego nikt nie wie. Najważniejsze żeby zdrowie było. Evika kuruj się ;) Maam i takie ploty piszą. A co do parku to jak tu będziecie to Ci nie odpuszczę i na kawkę zapraszam. Gdyby ewentualnie interesował Was wyjazd pod namiot w beskidy to metę u mnie na ogrodzie macie;) Pola kochana pisz co u Ciebie ? Jak się mieszka w nowych kątach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bardzo fajne te dzrzwi masz :0 i jakie szybki kolorowe pewnie jak świeci słonko to pieknie wyglada :)Dbajcie o nie bo szkoda było by je stracic :) A u mnie kochane bez zmian dzisiaj mnie odwiedza psiapsiuła z córą więc czeka mnie kawka na placu zabaw :) tylko ta pogoda dzisiaj taka sobie :( bo troche się chmurzy :O PISAC KOBITY!!!!!!!!!!!! Bo się z NUSKĄ OBRAZIMY :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to dzisiaj ja kawkę i herbatkę rozdaję ;) ("""")o > :) WSTAWAĆ !!!!!!!!!!!!PISAĆ !!!!!!!!!!!! BO FOCHA STRZELĘ :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;0 do focha dołączam i ja ;) hi hi Normalnie wiem że w Grecji strajkują ale topik to nie Grecja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pada zimno , po prostu paskudnie. Pomagam popołudniami siostrze w remoncie bo normalnie zero organizacji pracy tam mieli. Za miesiąc moja 30 miały być fajne urodzinki a tu znajomi nad morze jadą, potem znowu mojej siostry nie ma. Tu mówią przełóż , to znowu inni na pielgrzymkę idą. Temu nie pasuje , tamtemu nie pasuje..... I w ogóle odechciało mi się , zresztą i tak z kaską krucho. Z dzieciakami w ten dzień gdzieś wyskoczymy może uda nam się do zoo do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka .... ale dobrze że piątek - cały tydzień Paulinka kolezanką jeżdzły ze mną do pracy- wymęczyły mnie :D ale przynajmniej basen zaliczałam z nimi :P trzeba uczciwie zabrać się do pracy......... ale mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane deszczowym jak zwykle porankiem u nas wszystko jak trzeba ja nadal czekam na wyniki az juz z nerwow miejsca nie potrafie znalezc ale coz trzeba czekac milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×