Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczyny nie chce pisać żadnej skargi. Po pierwsze ludzie mają gorsze przypadki i nic też zrobić nie mogą. Po drugie szkoda mojego czasu i nerwów. Tyle co mogę zrobić to zmienić lekarza. A on i tak ma monopol bo jest jeden na całą wieś. Jest to przykre ale co ja jedna mogę.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, uważam że źle zrobisz nie pisząc skargi - właśnie większość ludzi tak podchodzi do tematu i stąd jest tak jak jest! Nie ma skargi - nie ma tematu - nie ma kłopotu. Teraz to przypadek odmówienia pomocy w sprawie kleszcza a niestety zdarzają się i gorsze sprawy- oby nigdy na nas nie trafiło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july ma racje nikt nic nie powie to i lekarz bezkarny sie czuje moze sie zdarzyc gorszy przypadek moim zdaniem lepiej cos teraz zrobic niz bedziekiedys za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Kawkę stawiam My już po weselichu...było bardzo fajnie, hitem dla mnie był kącik barowy gdzie stała barmanka i robiłla drinki jakie tylko sobie można było wymarzyć...pierwszy raz z czymś takim się spotkałam na weselu, ale dla mnie rewelacja...tylko niestety robiłam za kierowcę więc zostawały mi mieszanki bezalkoholowe (z wyjątkiem pierwszego bo z dodatkiem martini ;P) Mój mężczyzna jak to zobaczył to na samym początku mi powiedział "kochanie już teraz Cię przepraszam za to co będzie później" :P. Kiedyś jeszcze jako student pracował jako barman, więc był wniebowzięty :) Zwłaszcza, że cały czas mu się marzy założenie jakiejś knajpki :) A tak w ogóle to od wczoraj jestem na dietce Dukana i zobaczymy jak wyjdzie, jestem raczej mało wytrwała więc tym bardziej wszystko stoi pod wielkim znakiem zapytania :) Mam do zrzucenia 10 kg..jak dla mnie to sporo zwłaszcza, że ja kocham jeść, a jeszcze bardziej kocham słodycze :) Iza- gratuluję sprytnego męża :) Też bym była dumna jakby mój komuś uratował życie :) nuska- z tą służbą zdrowia to już tak jest, płaczą że mało zarabiają a stosunek do pacjenta jest karygodny. Powinni im zrobić tak jak policji, że to nie praca tylko służba, wtedy lekarz musiałby pomóc nawet o północy jakby dostał teleon, a wszelkie praktyki po za budżetówką mógłby prowadzić tylko za zgodą przełożonego. Do tego ustawowo nie mogliby strajkować :) Pola- jeśli nas czytasz to nie bierz do siebie tego co napisałam do nuski bo jak sama wiesz są lekarze i lekarze :) Tutaj piszę pod kątem tego jołopa co nie pomógł dziecku. Niestety lekarze mają ten problem, że zawsze bronią kolegów po fachu, czy na to zasługują, czy nie i przez to wszyscy są mierzeni jedną miarą :( Na szczęście w rodzinie a także w śród przyjaciół mamy lekarzy i o nich mogę powiedzieć tylko same dobre rzeczy. Lu- fajne to oceanarium. Szkoda, że tak daleko bo też bym zabrała tam swoje pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ, PISAĆ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike jak milo ze do nas wrocilas super ze wam sie podobalo na weselu tylko pogratulowac udanej zabawy tak to jest jak za kierowce sie robi :) u nas pogoda pod psem pada wieje i co tylko dzisiaj bylam na spotkaniu w przedszkolu u nas z mala pisalam wam ze mala je zmienia pieknie i opieka i zabawy i cwiczenia wszystko w jak najlepszym pozadku nie maco super mala juz sie cieszy nanowe kolezenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) PISAĆ PISAĆ PISAĆ... u mnie przygotowania do urodzin Paulinki- z miesiecznym opóxnieniem ale jej obiecałam. Nuśka ty osatnio pisałaś o zabawach na urodzinach - przypomnij mi :) Dziewczyny podrzucie jakieś zabawy i konkursy dla 9 letnich dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Iza kawką chętnie się częstuję :) Jeżeli chodzi o zabawy to może jakieś przebieranki, poszukaj różnych kosmetyków których Ci nie szkoda, albo kup różne pomadki, błyszczyki, róż najtańsze z możliwych i niech dziewczynki sobie robią makijaże, Oczywiście na koniec tonik micelarny bo tym najłatwiej zmyć makijaż dzieciom :) Wierz mi, że dziewczynki będą miały niezły ubaw jak będą mogły same się umalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam dzisiaj Oluś nie dał pospać obudził się po północy i harcował do drugiej, i dzisiaj wstał po 6-tej...jestem padnięta. Najlepsze, że teraz sobie słodko śpi a ja się męczę bo nie potrafię w dzień spać :) Nawet jak zasnę to albo jestem w pół śnie albo już mnie tak zetnie, że nie potrafię się obudzić. Tak źle i tak nie dobrze. Lu- jakby jeszcze jakiś ciekawy przepis na dziczyznę wpadł w Twoje ręce to byłabym wdzięczna jakbyś podała, o ile to nie problem. Laik jestem całkowity, a mój właśnie kombinuje kiedy to by na polowanko się wybrać. Ma odstrzał do 30-go czerwca więc niezbyt wiele czasu. A tak w ogóle dziewczynki muszę się pochwalić, że drugi dzień diety i 2kg na wadze mniej :) Szkoda, że to tylko woda z organizmu, ale zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike gratuluje :) nie rezygnuj ... Ja od poniedziałku muszę sobie zrobić bo w następną sobotę wesele a 2 kilo wróciło wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Izuniu właśnie pozazdrościłam Tobie :) Po tym jak napisalaś ile schudłaś zainteresoqałam się tą dietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike nie ma problemu jak bede miala chwile w domku to spisze i przesle zmila checia :) kawusie tym razemja stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja kawusię drugą bardzo chętnie :) Iza- no właśnie Ty mnie zachęciłaś a teraz mój m mi mówił, że koleżanka u niego schudła 12 kg w 1,5 miesiąca i także na dukanie... Zakupiłam sobie książkę z przepisami na konkretne fazy i testuję :P Lu- mój e-mail: nike_m@wp.pl no chyba, że wolisz na forum Z góry dziękuję..a mój mężczyzna to już w ogóle chyli czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Iza ostatnio córa koleżanki była na 10 urodzinach. I hitem było malowanie twarzy , nie wiem kto malował dziewczynki ale każda miał namalowanego kwiatka albo motyla na policzku. Nie wiem jakie zabawy byś chciała można sportowe , albo rysowanie.? Dziewczynki lubią rysować. Możesz np wymyślić konkurs na najładniejsze zwierzę koń itp. A potem każdy ma jeden głos i oddaje na jakąś prace ( na swoją nie wolno głosować) Oczywiście w nagrodę cukierki. Można też skleić kartkę i niech narysują albo namalują jedną długą pracę. Zabawa w pokazywanie rzeczy , czynności. Dużo śmiechu w karmieniu kisielem z zamkniętymi oczami (zawiązanymi chustką ) tylko tu musisz coś znajść do okrycia ubrania ,ręcznik folia. Teraz wpadł mi jeszcze pomysł że mogłabyś dziewczynką zrobić zabawę w robieniu bukiecików. Musiałabyś kupić jakieś wstążki i jakieś kwiaty i trawy z łąki.Chyba że znajdziesz jakieś tanie kwiaty w kwiaciarni. Albo robienie wazoników ze słoików.Tu znowu koraliki plastelina , bandaże. Albo robienie ciasteczek. Na gotowe spody dajesz im do wyboru jakaś śmietanę owoce posypkę i każda robi swoje ciasteczko. Tu mogłabyś nawet użyć gotowego spodu biszkoptowego i wykroić szklanką. Tyle na razie mi do głowy wpadło. Może coś wybierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kochane moje przepraszam że nie piszę ale nadrobię wszystko jak zejdę z KARUZELI.... Pa pa pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama :) dziewczyny chyba trzeba Maam z rąk teściowej odbić :P PISAĆ ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczynki :) Kawkę serwuję :P Wczoraj byłam rozmawiać z księdzem w sprawie chrzcin Olinka :) Będą 26-go czerwca. Nawet upatrzyłam sobie tort http://www.cukierniagrela.pl/produkt/179/okolicznosciowe_chrzestkomunia i o dziwo teściowa stwierdziła, że za niego zapłaci :O. Coś nowego, bo zwykle jedyne na co ją stać, to marudzenie, że nie ma kasy. Ale cóż, może w końcu jakiś instynkt babci się odezwał. Czas najwyższy skoro starszy wnuczek wkrótce skończy 6 lat. Najlepsze, że zanosiło się na deszcz i zamiast słuchać księdza skupiałam się na tym, że Oli zmoknie i zapomniałam jakie są potrzebne dokumenty..ehhhh....jak zwykle zakręcona..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike - ale śliczny tort :) A co do babci to lepiej późno niz wcale :P .. nam teściowa odmówiła pilnowania Norberta - a wczoraj szwagrowi powiedział że im bedzie bawić wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - No ładnie :P To też macie teraz wesoło :O Z teściowymi to tak jest, nie rozumiem tylko dlaczego to faceci zwykle wymyślają różne kawały o teściowych i pierwsi na nie narzekają, jak częściej to kobiety z teściowymi mają ciężko. U nas jak Oluś urodził się i dowiedzieliśmy się że ma rozszczep podniebienie to ta jeszcze tego samego dnia do mnie dzwoniła(jak leżałam po porodzie w szpitalu obolała i przerażona sytuacją) abym wsparła teraz mojego m bo on jest taki zrozpaczony. Najlepiej to kopać leżącego. Zazdroszczę mAAm i Lu że ich teściowe są ok...bo mojej bardzo daleko do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane no co do tesciowej macie racje moja od poczatku wiedziala ,ze ma sie nie wtracac i tak zrobila pomagala doradzala ale nie zmuszala do niczego i moge powiedziec ze jest naprawde kochana tesciowa my mieszkalismy odrazu sami wiec nie mialam tej okazji poznac jaka jest na codzien i byc moze to dobrze bo teraz mamy super stosunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×