Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ale tu dzisiaj puchy :( KIKI- nie u mnie to na bank nie ciąża tylko mi się normuje organizm :) A jak ty się dzisiaj czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo dzis źle....głowa mnie boli i jakas słabaaaa jestem....i Bartusiek mnie gdzies po zebrach bije :) łobuz mały :) I mam straszne mdłosci po zelazie.... Ale tak to oki hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Byłam na małych zakupach w biedronce....dosłownie 20 min...kupiłam co trza i oczywiscie zaraz do auta a w kolejce stał M.....ale to i tak chyba za długo dla mnie....bo mi słabo i brzuch znów ciągnie....Ale teraz do 14 leze a na 15 idziemy do tescia na urodziny ale odziwo tesciowa powiedziała ze mam sie nie przejmować bo bedzie miejsce na rogówce i bede mogła sie połozyc...szok...nie poznaje jej hi hi Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane........ morza miłości Wam życzę :) Weekend cudddddddddddddddddddddny :D Tańce, kolacja, spacer................. wrociliśmy bardzo zadowolenie- dzieciaczki też spokojnie spały z babcią. Kiki jeszcze troszkę... Kropka powodu do zadrości nie było... tylko ja coraz bardziej jestem zazdrosna ... muszę nad charakterkiem popracować :P Maam jak dzisiaj z @ ? trzymam kciuki ... Pola wybrałaś wypoczynek ? bo też szukam czegoś ladnego ...rzuć pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam kochane życzę ogrom❤️❤️❤️❤️👄 U mnie dzisiaj słoneczko :) co do wieczoru to jeszcze nie mamy planów ,ale chyba na kolacyjkę polecimy do włoskiej knajpki :) Co do mnie to załamana jestem :( @ dalej nie ma 33dc i troche mnie jajniki bolą i nic dzwoniłam do ginki i państwowa której ufam jest na urlopie a prywatna do której chodziłam na chorobowym i gabinet nie czynny do odwołania :o i nie wiem co robić teraz czekac dalej czy łyknąc przez 5 lyteine na wywołanie okresu tak jak ginka czasem każe :O nie wiem co robić normalnie :( troche mnie to podłamuje :( IZA- super że wam się wekenndzik udał :) czasem takie sam, na sam jest potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 10 dni wraca :( i nie wiem już co robic niby jajniki czuje ale @ nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to strasznie długo.... a nie chces iść do innej - napewno jest zastępstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- oblegane są ginki :( ale czuję bardzo jajniki nwięc poczekam 2 dni jeszcze i jak nie dostanę to lecę do jakiegoś prywatnego ...co prawda nie lubię chodzić do takiego co nie znam :o no ale cóż czasem trzeba ...w kurza mnie to że tak mi tymi lekami napierdzieliły wszystko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Kaweczkę walentynkowa serwuje.... Maam a moze powtórz test. Albo badanie z krwi. Czasem testy się mylą. Co do luteiny to nie mam pojęcia, ale skoro odstawiłaś to chyba nie ma sensu brać... Tak jeszcze myślę co do ciotki to moze cykle ci wydłużyły. Ja też długo miałam co 35 36 dni nawet.teraz co dwadzieścia parę. Z całego serducha jednak Ci zyczę aby nie przylazła zołza jedna;) A nie dasz rady dostac prywatnego numeru tej ginki? Czasem na receptach albo skierowaniach sa numery. Iza super że weekend udany;) Ja to nie pamietam kiedy z moim M bylismy na jakiejś kolacji he he. A co do zazdrości To bez zazdrości nie ma miłości ;) Tylko z umiarem ;) Kiki no tak to jest że będąc w Twoim stanie raczej wszyscy dbają o nas. Nic tylko korzystać i zbierać siły na wielki finał ;) Kiki co do kapieli to korzystam jak mogę he he;_ Ale na serio to cały tydzień nadrabiałam pranie sprzątnie... Kropeczko na pewno znajdziesz prace. Wiem że teraz takie czasy,że bez znajomości ciężko ale uwierz że czasem da sie trafić na fajną pracę, bez wtyków. Nas w tym roku bal omionął , syn chorował. Ale wiem że pani poinformowała o balu dzień wcześniej i wielu rodziców było nie przygotowanych z ubraniami.... Kropeczko co do @ to moja ostatnia dała mi popalić, brak wody i nie moznosc umycia się pod bierzącą wodą nie do opisania. Korzystałam z husteczek małej i jakos sobie radziłam ale przechlapane było. Eviczko współczuje historii z zębem ja mam juz dwa do usunięcia , i do póki mi pewnie w dupe nie dadzą nie pójdę. W ogóle z moim uzębieniem to masakra juz normalnie mam wyćwiczone usmiechanie się z zamknieta buzią. Tak zazdroszczę babką pieknych białych równych zębów. Śmiałam się z moim że damy ogłoszenie kto uratuje nasze uzębienie ;) Fajnie że dzieciaki zdrowe, u mnie też o dziwo dwa tygodnie spokój. W ogóle po uspaniu psa babci ja nie podaję dzieciakom żadnych leków antyalergicznych. I nie ma kaszlu moze były uczulone na sierść. 15 marca mamy wizytę u alergologa. To zobaczymy. Anetka jak tam przechodzi? Ja słyszałam że dorosli dużo ciężej przechodzą ospę niz dzieci. Co do kąpieli to ja kąpałam dzieciaki ale w wodzie z fioletem. Tylko szybka kapiel. Pola jak tam ci kochana idzie??? Na pewno bardzo się cieszycie. Już coraz bliżej końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to stara bieda... Czasu mi na wszystko brakuje. Prania to miałam tyle że szok, jeszcze mi pralka szwankuje chyba pompka siadła bo jak odprowadza wodę to mam czołg w domu. Juz pytałam nowa kosztuje 55 zeta, dużo ale i tak lepiej niż koszt nowej pralki. Mała rośnie jak na drożdżach paskuda na schody ucieka , nauczyła się drzwi otwierać.... Na chrzest dostała kolczyki i w końcu zmobilizowałam się to przebicia uszów. Dobrze że już po bo drugi raz bym się nie zdecydowała. Po przebiciu jednego jak się wycofać??a mała darła się w niebogłosy mi gorąco i słabo z wrażenia.I jeszcze 40 zeta lżejsza. Ale słodziutko wygląda, i jej pierwsza wizyta u kosmetyczki zaliczona. Spytałam się tam ile kosztuje oczyszczanie twarzy kiedyś ponad 10 lat temu byłam i był to koszt około 40 zł a teraz 150!!! Gdyby tak przyszło mi co miesiąc chodzić do fryzjera i kosmetyczki to za te przyjemności prawie 300zł!! Całe szczęście że na fryzjerów jestem obrażona(po mojej grzywce) i nie korzystam, a kosmetyczką jestem sama dla siebie hi hi;) Syn teraz chodzi na popołudnie tzn na godz. 11 do 15.20. Wodą nie mogę się nacieszyć;) Bez prądu chyba można żyć ale bez wody nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️❤️Walentynkowo❤️❤️ Pewnie zaraz pomyslicie ze jestem stuknięta ale od 31 godzin jestem w pracy i nie mogę sie doczekac powrotu do domu. A wieczor walentynkowy- znajde jeszcze troche siły by pojsc z ukochanym na kolacyjkę;) Na romantyczny wieczor w pościeli;) nie mam co liczyc bo @ mnie dzis nawiedziła wiec dupa.. mAAm- nie bierz luteiny,poczekaj jeszcze kilka dni ,zrób beta HCG we krwi i idz do gina. Ja bym tak zrobiła. Wiesz, tak sobie myślę ze bez sensu leczyc niepłodnosc w prywatnym gabineciku albo w POZ, trzeba uderzac do specjalistów w tym temacie ,szkoda tracic czas. Juz przynajmniej rok temu powinnam tak zrobic... :( nuska- podziwiam cie ze tyle czasu bez wody wytrzymałas:)Ty to twarda babka jestes. Tego psa babci uśpiliscie? chyba mi umknęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z kawką :) U mnie straszny mróż 15 stopni ale mtakie rześkie powietrze ... Pola nic straconego wiesz jak bardzo cieszyłybyśmy się Waszym szczęsciem Twoim i Maam :D Maam jak dzisiaj ? Nuśka jak u was sytuacja wygląda z przedszkolem ? masz jakieś szansę żeby córcie dać do przedszkola ? Kobitki wstawać - kto ostatni to zmywa :P Chwalić się jak walentynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam ;) u mnie bez zmian @ brak :(:(:( wczoraj byliśmy w greckiej knajpce i obiadłam się owoców moża tyle że chyba przez pół roku ich nie ruszę :) było białe winko a w domku w wyreczku truskawki ( sztuczne bo sztuczne ale dobre) i różowy szampanik a potem to już dyskusja ;) A co u was panieneczki ???????????????????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) Pola Ty nasz pracusiu...Tyle godzin w pracy...I jeszcze siła na kolacyjkę... Podziwiam Cię ;) Co do psa to babcia miał kundelka tylko strasznie zaniedbanego, pies miał długie włosy nie był czesany masakra. Wszędzie kudły.... I w ogóle męczył się ten psiak aż żal było na niego patrzeć. I teraz nie wiem czy tak mogę myśleć ale odstawiłam dzieciom leki antyalergiczne i normalnie nic im nie ma żadnych kaszlów. Dom w końcu wysprzątany z tych kudeł i może ta sierść je uczulała....? Iza co do przedszkola to u nas jest jedno ale nie ma żłobka. Mają budować nowe o większym standardzie (to jest w domu) przy szkole. W szkole jest jeszcze darmowe 4 godzinne ale dla 5 latków. Rozważam to przedszkole w przyszłości bo innego wyjścia żebym do pracy poszła nie ma. A powiem wam bardzo bym chciała iść. Nawet wpadłam na pomysł jak skończy mi się wychowawczy czy nie wystartuje z tego programu w bezrobociu aby założyć własny interes. Myślałam o komisie z artykułami dziecięcymi itp. Rozmawiałam z taką kobietą która prowadzi jedyny taki w naszym mieście i babka mówiła ze teoretycznie nic nie traci , bo towar ludzie przynoszą jak się nie sprzeda oddaje. Nie są to kokosy ale zawsze coś. Warunkiem jest utrzymać się przez 12 miesięcy. Ale tak najbardziej to marzy mi się naleśnikarnia z koktajlami , goframi, ciastami niestety na to to już większe fundusze potrzebne i w ogóle zupełnie inna organizacja lokalowa , wymogi sanitarne. U nas w sumie nie ma czegoś takiego same kebaby , pizzerie albo pijalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam dalej bez @@@@......... Możesz kochana wytłumaczyć kwestie sztucznych truskawek??? Jedliście sztuczne truskawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kurcze od rana dzwonie do kółka rolniczego żeby mi szambo opróżnili i normalnie nikt nie odbiera. Kuny świrują znowu jak nie wieczorem to z rana tylko słychać łup łup . Jak by nad nami mieszkała jeszcze jedna rodzina z dziećmi. Co do babci to nie uwierzycie gdybym wiedziała że to takie proste już dawno bym to zrobiła. Raj w domu , świeży zapach. Kupiłam jej znowu podpaski , używa myje się. Wiadomo jeszcze jej zostały jakieś ę ą np. syn się kąpie wieczorem a ta dlaczego kąpie się codziennie....? Ja nie wiem odnoszę wrażenie że babcia to chyba wychowana w tym duchu ze kąpiel raz w tygodniu (kiedyś czytałam na necie że jeszcze wielu ludzi tak żyje...!!!) A tak to co jeszcze... Założyliśmy w domu dwie puszki szczelnie owinęliśmy taśmą klejącą i zbieramy pieniążki...;) Tzn jedna puszka jest na trampolinę na którą mały zbiera już rok. Druga na zakup książek do szkoły. I wrzucamy tam po złotówce , po 20 gr 5 gr itp. Babcia dała małemu nawet 10 to tez wrzucił. Co do książek to wiem że wykosztują mnie koło 300 i tak myślę może takimi małymi kwotami coś tam uzbieram i potem będzie mniej do dołożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama36
Witam, mam 36 lat i od lipca 2010 staraliśmy się z mężem o rodzeństwo dla naszego kochanego sześciolatka, problemy z niedoczynnością tarczycy potęgowały nasz niepokój o starania i utrzymanie ciąży, 7 stycznia dwie kreski na teście i ogromna radość trwająca tylko 8 tygodni.......... rozpacz........... rozpacz nasza kochana fasolka obumarła........ Dzięki wsparciu kochanego męża jakoś to przetrwałam szpital, zabieg.... Wróciłam po 3 dniach do pracy bo w domu ciężko....Wiem mamy już dziecko i doświadczam uroków macierzyństwa ale pragnienie kolejnego dziecka było i jest w nas ogromne tylko teraz ........ciężko o kolejną odwagę na podjęcie decyzji. Dziewczyny czytam wasze historie i podziwiam wytrwałość optymizm wsparcie dla innych i siłę którą ja tak bardzo potrzebuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Poszliśmy też do greckiej mAAm:) ,zjedlismy kolacje, wypiliśmy całe winko i w domu sie na niego obrazilam:( poszlismy spac w milczeniu:() masakra.Moj m jest bardzo zasadniczy i wmawial Bartkowi ze ten oglądał jakis film na dvd a nie powinien,mlody zaczął płakac ze nic nie oglądał, tat go wyzwał od klamczuchów:(ten jeszcze większy płacz.Ja mu wierzę i uwazam ze dziecku trzeba wierzyc a przynajmiej pokazac ze sie wierzy. A moj wchowany był ciezką ręką zaborczej mamusi i robi tak jak go nauczono..I sie poklocilismy.. Pewnie dzis bedzie ok,ale szkoda wczorajszego wieczoru.. Ja sie pozbierałam:)wysłałam mlodego do szkoły na 10 30 i powoli szykuję obiad. A wysilac sie nie bede bo bitki z kurczaka,pyry i sałata ze smietaną;) mAAm- kurcze,moze fasolka jest,trzymam mocno kciukasy, zrob tą bete.. nuśka- a jakie książki bedziecie miec w 2 klasie?,bo my mamy zestaw "juz w szkole" do kl 2 nowy,nieuzywany ,lezy na polce juz 2 lata i nie wiem co z nim zrobic.W sumie dobrze ze psa nie ma.Zdrowie dzieci najważniejsze. Iza-u nas -7 i tez rzesko:) mama 36- współczuję,musiało byc wam bardzo cieżko:( bardzo przykra sytuacja:( Myslę,ze nie mozna się poddawac, nie patrz w tyl,patrz do przodu,z optymizmem. Wczesne poronienia się zdarzają, ale to nie powód by rezynowac z marzeń:) Probujcie by za kilka lat nie żalowac ze nie zrobiliście wszystkiego by zrealizowac swe marzenia o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka czeka :) Pola u mnie czasem też tak jest - ale zawsze jest tak że my jesteśmy bardziej ciepłe :D Ale przeprosinki nawet bardzo słodkie :P Nuska ale fajnie że masz marzenia - życzę ci szybkiej realizacji - na początku masz ulgę na zus tzw mały zus i pzrez 24 miesiące płacisz po 350 zł zusu zamiast 900 . Maam jak dzisiaj ? Evika ? Kisa ? Kropka ? July jak dietka ? Pisać kobitki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D W wawce dzisiaj słoneczko świeci ale na dworze lodóweczka :o U mnie bez zmian nie ma nadal @ ale brzucho boli i nie boli takie fale mam:o cyc lekko nabrzmiał :o rano zmierzyłam temp i pokazała 36,3 wczoraj było 36,5 więc mam nadzieję ze jutro będzie @ jak tylko dostane to lece na hormony.wiem że jak bym brała 5 dni luteine to @ by się pojawiła ale ja już nie chciała bym brac bo bez niej czuję się świetnie :) jak się nie pojawi to w poniedziałek do gina lece .A wy co myślicie o tym KIKI, POLA jak to było u was jak odstawiłyście ??Ja się zastanawiam czy i na te opóźnienie u mnie miała wpłw ta grypa oskrzelowa bo i cały tydz.miałam po 39.8 i antybiotyk więc dwa tyg.przelezałm w wyreczku. Mężu mi dzisiaj wyjechał w delegację do kielc i jutro wraca więc samotna zostałam bo syncio jeszcze na desce szaleje więc jestem ja i moja psina :) no i dzisiaj chyba włoski farbne bo juz zakupiłam 10 min. gorzką czekolade i rubinowej czerwieni powiem pa, pa :) bo mi strasznie włosy szybko rosną i jak normalnie cm na miesiąc tak mi 2 ale u mnie to rodzinne bo ze strony taty tak miała moja babcia, prababcia, mój tata, mojego taty siostry no i mój młody tez tak ma więc jak mam brąz to moge raz na miesiąc farbowac bo odrosty sie nie rzucają w oczy a przy rudych to co 2 tyg. więc mi żal włosów tak niszczyć :o NUSKA- bardzo możliwe że dzieciaczki miały alergie na sierść psa bo bardzo często u dzieci występuje taki typ alergi :o super że opanowaliście ;) babcię zobaczysz jeszcze troche to będzie na teściową do was psioczyć :) No i gratuluje wody :D ...a jak się rozwiązała sytuacja z tym sasiadem przez którego to wszystko? cos z nim sołtys zrobił ? POLA- ja z moim tez czasem koty drę bo warknie nie potrzebnie na młodego ale taka chyba nasza rola że my matki bronimy a ojcowie chcieli by twardą ręką wychowywać hii:) IZA- jak tam dietka ? ruszyła się już waga ? MAMA36- witaj u nas :) smutna ta twoja historia :OAle fajnie ż enie tracicie wiary i mąz tak cię w spiera u mnie to juz trwa, trwa i już mam ochote odpuscić te starania , bo syn juz odchowany prawie 12lat. EVIKA- halo, halo???? MAGDALENKA- halo? halo? KIKI- mam nadzieję że dzisiaj troszkę lepiej się czujesz :)juz tak ci niewiele zostało :) i nie bawem będziemy krzyczeć razem z tobą i pić szampana na topiku za Ciebie i Bartusia :D KROPKA- co u ciebie i chłopaków?? ANETKA- jak tam biedulki u was ? mam nadzieje ż ekrostki juz znikaja i nie dokuczają wam tak bardzo .Jak sie lepiej poczujesz to kliknij co u was?? DONIA- jak tam Wituś ??co lekarz po konsultacji Wam powiedział bo nic nie piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam... a moze jednak.... Waga nie wiem bo w piątki się ważę - na razie się meczę bo bez warzyw teraz muszę do soboty wytrzymać :P Ja w piątek wybieram się do fryzjera - podobają mi się rude ale na komunię wróce do blondu a po wakacjach pewnie znowu rude :P Donia - napisz jak Wituś ? Wstawać kobitki :D zieloną herbatke zaparzyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - zrob 2 test !! i nie bierz LUTEINY u mnie ogólnie atmosfera do duuupyyyy ale to przez moją super rodzinke....nie chce mi sie nawed pisac wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki - nie denerwuj się - najważniejsza jesteś teraz Ty i Bartuś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- o tak myśl o sobie Bartusiu i Natalce no i chłopie a cała resztę miej w dupalu ...bo wy najważniejsi jesteście :) IZA-no ja że by nie te odrost szybkie pewnie bym w rudości została :)i zielona pyszna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×