Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

melduję sie jestem ale czasu brak na pisanie wybaczcie kochane postaram sie naprawic to mAAm wszystkiego naj sto lat SPEŁNIENIA MARZEN zebyś w koncu miala tą kruszynkę pod ❤️em:)ja ci z całego ❤️cha życzę i wierze sie sie uda czasami musimy poczekać ale warto:)prosze mi tutaj nie rezygnowac :) buziaki dla was wszystkich dziewuszki moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana nie wiem jak mogłam przeoczyć ale najważniejsze że jeszcze zdarzę dzisiaj ;) STO LAT STO LAT STO LAT ;) SPEŁNIENIA MARZEŃ ZADOWOLENIA Z MĘŻA I Z SYNA ;) DUŻO DOBREGO SEXU ;) I DUŻO ZDRÓWKA ;) ŻYCZY NUSKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM - spóźnione ale szczerze, wszystkiego naj naj najlepszego, spełnienia marzeń, pociechy z synka i wszystkiego co się szczęściem zwie :)))) Kawkę podaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Maam ma urodziny 18.07 a wczoraj to jej syn miał urodziny :D Evika nareszczcie kawka :D Pogoda do bani ........ ja chce słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - na NK mam informację że mAAm miała urodziny właśnie wczoraj:)))) a tutaj mAAm mówi, że 18 lipca:)))) O pogodzie nawet się nie wypowiadam:( Szkoda slów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas tez pogoda pod psem pada wieje eh szkoda gadac, no ale co poradze mam nadzieje ze od poniedzialku bedzie ladnie bo moj mezus ma wolne wynikow jeszcze nie ma az mnie w brzuchu sciska jak nic eh szkoda gadac jak to moja mama mawia ,,jak nie urok , to sraczka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika zawsze życzenia są przyjemne :D Lu kochana ...musisz wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 wiem musze ale to czekanie jest najgorsze a zwlaszcza ze tak dlugo musze byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam kobitki :) To dzisiaj ja kawka budzę :) ale bez mleka bo mi się skończyło więc jak któras doleje to bede wdzięczna :) za zyczonka dziękuję ale tak jak pisałam mam 18 na nk mam inna datę bo juz wam kiedyś pisałm o tej panie z uk która swiństawa różne robiła i ż ena nk. się pojawiła aż ejej juz teraz ex mąż miał urrodziny tego samego dnia to mnie po dacie urodzenia znalazła i z tat tam inna data :) no ale ŻYCZONAK ZAWSZE SĄ BARDZOOOOOOOOMIŁE więc DZIĘKUJE ❤️ Po urodzinach małego super :) zadaowolony i szczęśliwy z niespodzianki :Dteraz czka jeszcze tylko na deche :) u nas dzisiaj znów leje, lejei lejje :( więc nic się nie chce :(U mnie tez dupowato bo @ nadal brak :( a dzisiaj to już 42dc :( więc znów mam popierdzielone :( i znów luteinke będe musiała brac na to by się @ pojawiła wczesniej na proformę testa musze zrobić i po raz enty podziwiać I KRECHE ....rany jak ja tego nie lubie wszystko miałm ok to mi całe cykle popieprzyli tą luteiną a tu i wakacje i i znów latanie z wkładka i chodzenie jak na bombie :(:(:(a było już tak pięknie 5 cykli po 23 dni a tu znów jakiś cholerny odskoko niczym po w pierwszym cyklu po odstawieniu luteiny bo tam 60 dni było :( aaaaaaaaaaaa juz nie mam do tego siły chciała bym miec normalny regularny @ bez zachodzenia w ciąże bo juz mi na drugiej dzidzi nie zalezy mówię wam :( ....no ok posmęciłam i już nie będę ...chyba ta pogoda tak na mnie podziałała .... A co u WAS kochane ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a no nic nowego ....sama zostałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Maam Spóźnione ale szczere życzenia dla synka, niech rośnie na szczęśliwego człowieka, kochana wszystko się unormuje i mam nadzieję że przy takim "nie" na drugie dziecko życie Was zaskoczy tak samo jak nas!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny czuję się dobrze, no może z rana nie najlepiej ale po jednym pawiku zawsze jakoś do przodu, dziewczyny powolutku zaczynam oswajać się z myślą "jestem mamą bliźniaków" ale i tak po cichutku płacze po kątach czy damy rade i zarazem czuję się winna że nie cieszę się tak bardzo jak pewnie powinnam.... Mój synek też lipcowy jutro przygotowaliśmy imprezę na sali zabaw dla kolegów z przedszkola jednocześnie będzie to pożegnanie z kolegami, synek chodzi jeszcze do 22 a później czekamy na nową szkołę!!! Wczoraj mąż z synkiem byli na AUTA2 podobno super!!!! Impreza dla rodziny w przyszłym tygodniu moja kochana mama oczywiście zaoferowała pomoc i mniej mnie to przeraża bo jak tu przygotowywać urodzinki jak ja ciągle śpię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Kochana jak dobrze że nic się nie stało dzieciaczkom no normalnie tacy ludzie powinni mieć zabrane prawko do końca życia. Gratulacje dla synka no i oczywiście dla Was za jego osiągnięcia w szkole, córeczka też bystra szybciutko poradziła sobie z łóżeczkiem. Lu Wszystko będzie dobrze najważniejsze że jesteś pod kontrolą lekarzy. Jeszcze raz napiszę: to cudowne co robisz dla innych dzieci Iza Również gratulację dla zdolnej córeczki i życzę Wam cudownych wakacji Kropka Dużo zdrówka dla chłopców, a w pracy poradzisz sobie bo przecież taka kobieta jak ty zawsze daje rade!!!!!!!!! Evika Jakie macie plany urlopowe? Magdalena czekam czekam napisz co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- dziękuje kochana ❤️ choć co do drugiej dzidzi to ja juz o niej nie myślę :o Oj kochan bliźniaki ja obstawiam ze ty parkę pod serduchem masz :D no i to nasze pierwsze topikowe bliźniaki więc poślady podwójnie zaciskam :Da co do lipcowych urodzinek to wszystkie raczki są super :D no i czakam na relację i wszystkiego , naj, naj, dla synka masy prezentów, super przyjaciół takich do końca zycia, usmiechu który nigdy mu z buzi nie będzie schodził ,spełnienia najskrytszych marzeń i szczęścia , szczęścia i szczęścia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przynajmiej stronke zgarnełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Kochana dziękuje za życzenia no i oczywiście raczki są super!!!! Parka to nasze marzenie tylko co to będzie jak to dwóch chłopa no normalnie RODZINKA.pl Pisałaś o szerokich niepraktycznych wózkach dla bliźniąt no i ja dla polepszenia humorku wchodzę na allegro i oglądam to poprawia nastrój!!!! Jeszcze troszkę posmucę mam kiepskie wyniki tarczycowe endokrynolog wprowadziła THYROSAN 3x dziennie kolejna wizyta w piątek mam nadzieję że ten lek pomoże, oczywiście naczytałam się o negatywnych skutkach chorób tarczycy i strach wielki o zdrowie naszych kruszynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane witajcie pieknym slonecznym poludniem ja w pracy zapiepszam na najwyzszych obrotach mama36 ojejku jak ja ci zazdroszcze nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze i dacie rade bo jakby inaczej no ja juz sie nie moge doczekac 21 lipca i rodzicow huraaaaaaa mala tez sie cieszy i dolicza codzien jeden dzien milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Dzisiaj mamy najazd Zarządu wrrrrrrrrr... Mama kochana pisz ...pisz strasznię się cieszymy - dodatkowo pierwsze nasze topikowe bliźniaki :) chcecie poznać płeć ? Lu- napewno tęsknisz za rodzicami - super że macie taki dobry kontakt :) maam przecież nie podasz się ... ja ciągle wierze w Twoje dwie kreseczki :) Pola HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Evika Twoje zdjęcia sa przepiękne- nie myslałaś zeby się ogłosić i robić sesję młodym ? Nuśka idzie śliczna pogoda ależ ci zazdroszczę placu zabaw :D kropka dajesz rade w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slpnecznym cieplym porankiem iza tesknie tesknie ale juz sie nauczylam zyc osobno i zdala to juz ponad 11 lat tak zyje wiem ze duzo stracilam w porownaniu do moich rowiesnikow ale wiem ze dokonalam dobrego wyboru mam super rodzinke corke i meza a rodzice zawsze na wakacje moga wleciec tak to juz jest evika sliczne zdjecia wowowowowowowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U mnie dzisiaj raz słonko raz deszcz ale nie leje przynajmiej tak jak wczoraj :o non stop :o IZA- ja juz dawno dopusciłam ............dobrze jest jak jest :) LU- podeslij troche tego słonka :D EVIKA- właśnie może jakas fotografia artstyczna dzieci :) pewnie wielu rodziców chciało by mieć takie fajne zdjęcia dzieciaczków :) NUSKA- co tam u was ?pisz bo smutno bez ciebie :( MAGDALENKA- ja tu czekam na obszerna relację co u panny TOSIEŃKI i KONDZIA bo ciebie tu brak :( a ja jako ciotka sie domagam tego :p:D KIKI- ksieciunio piekny :D a foteczki z Natalką i niuiem aż rozczulaja :)co u was ???? POLA- HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO??????? KROPKA- jak kochana dzieciaczki ? co u was ??????????? ANETKA- jak malutka piechurka ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas od rana zimno, dopiero przed chwilką zaświeciło słoneczko. Jejku gdzie te lato??? Iza, LU mAAm dziękuję Wam serdecznie. Cieszę się że podobają się Wam moje zdjęcia. Chciałabym bardzo coś jakoś ogłosić, zacząć fotografować inne dzieci, ale mam wrażenie że teraz w dobie aparatów cyfrowych które można nabyć już za 150 - 200 zł nikt nie chce korzystać z usług fotograficznych. Ja widzę olbrzymią róznice w jakości zdjęć ale nie każdy to widzi, więc pewnie ludzie wychodzą z założenia, że po co przepłacać..... Chciałabym bardzo jakoś zacząć tylko jak?????? mama - będzie dobrze, ja to wiem:) trzymam kciuki:) lu - 21 lipca już niedługo:))))) Iza - powodzenia dziś w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- popatrz sobie na różne stronki sa sesje całych rodzin dzieci można takie znaleśc czy choc by kobiet w ciąży to teraz modne i jest na to popyt :) wiem że wielu rodziców chciało by mieć piękne sesje dzieci na ścianie :) wiadomo ż ena poczatek nie mogły by to byc wygórowane ceny ale ja bym nie zastanawiał się nad tym na twoim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- zobacz sobie np to :) http://www.zdjeciadzieci.pl/ ,A co do rozreklamowania to w necie na róznych stronkach możesz w prasie lokalnej i jak trzeba będzie to i na drzewach porozklejac można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana dziękuję, wiesz ja te wszystkie stronki znam na pamięć, mam wiele adresów, stron, gdzie swoje prace prezentują najlepsi fotografowie dziecięcy, chodzi po prostu o to, że nie mam działalności i tak naprawdę nie mogę się ogłaszać i reklamować skoro nie prowadzę działalności i to jest dla mnie największy problem. Tej sprawy nie umiem rozwiązać:( Z moje obecnej wypłaty po prostu nie stać mnie byłoby opłacić jeszcze swoją firmę i dlatego brakuje mi pomysłu jak to wszystko ruszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ale przez pierwsze 2 lata jesteś zwolniona z opład przy własnej działalności , a na umowe zlecenie ???nie możesz ?? stronke ci wkleiłam bys wiedział o co mi chcodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×