Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kasiula ile twoja córa ma lat? Bo nie doczytałam .... Maam u ciebie te wieczorki strasznie długie ...;) A jeszcze co do wspólnego mieszkania ja momentami czuje się jak dziecko, bez przerwy jak idę czy do lasu itp. to jest wypytywanie a gdzie poszła a po co? Notoryczne grzebanie w pokoju , po portfelach podbieranie rzeczy, masakra ;(O docinkach to pisałam wcześniej. Babcia żywi się teraz sama.Po zamieszkaniu tu kupiliśmy sobie lodówkę na początku żywiliśmy się wspólnie.Ale było to takie bez sensu że robiłam zakupy lodówka zawsze pełna ale czasem kupowałam coś synowi co babcia sobie po prostu bez pytania brała. Gotowanie obiadu bez problemu jedna porcja więcej ale babcia to sobie służbę z nas zrobiła trzeba było jej naszykować i do pokoju zanieść. Potem na moje szczęście zrezygnowała ze wspólnego gospodarowania. Tu znowu wyszedł problem z lodówką bo wspólne to ok ale jak potem rozdzielić lodówkę na dwie kuchnie. Babcia dużo je.Jak zawaliła lodówkę swoimi rzeczami plus ja swoimi to ani miejsca, do tego bez przerwy woda w lodówce. Chyba przez rok prosiłam żeby sobie kupiła lodówkę że ja nie mam miejsca ani na placka ani na inne rzeczy.Mówię jej nas jest 4 a ona jedna. Po ostatnim jak nadała mi od idiotek że poukładałam sobie rzeczy w lodówce nie wytrzymałam i powiedziałam że lodówka jest moja a ją stać na kupno nowej.Do soboty ma sobie kupić lodówkę bo ja mam dość braku miejsca i że lodówka psuję jak jest tak upchana. Może sobie kupić na raty, będzie miała miejsce na swoje zupy itp. Była wielce oburzona że się odezwałam zwyzywała mnie jeszcze , ale w końcu pojechała z moim. Po postawieniu lodówki jak mi dziękowała no super mogłam sobie wcześniej kupić. No nie trafił by szlag. Teraz zresztą sama w tej lodówce tez ledwo się mieści. A ja mam raj zero wody.z tyłu na dole robiła mi się bryła lodu jak roztopiło się to cała lodówka zalana. Teraz luz lodówka czysta, wody brak. Nie wiem może zołza jestem ale w dupę mi daje to wszystko. Nigdy nie jesteśmy sami w domu. Przez kuchnie wchodzi się do jej pokoju , czyli co tylko robię w kuchni ona widzi z pokoju. Taki prywatny big brader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo Nuśka ja bym chyba tak nie wytrzymała! Powiem szczerze, że biedna jesteś! I zarazem twarda baba że to wytrzymujesz wszystko i tak sobie radzisz! Szacun!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie. Myślę że pewnie z moją babcią było by łatwiej rodzina. Babcia m to jak kol wiek dla mnie obca kobieta inna kultura. Tu podziwiam Evike bo ona chyba jako jedna z nas mieszka z teściową i żyje w zgodzie. Nie wiem dokładnie ale chyba Kropkę ominęłam. Właśnie Kropka hop hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku- zawsze chwilke szybciej :P m szpachluje pokoje na górze- musze kolory już wybrać na nasza sypialnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje was ciagle
i musze sie przyznac ze macie super zgrany topik fajnie jest tak poczytac , kazda z was ma fajne zycie kazda z was dobra duszyczka az zyc sie chce tyl wiary w czlowieka dajecie jednej z ws az sie dziwie jak mozna byc tak dobrym czlowiekiem pomagac nie biarac nic za to ljuhajmka to co zrobilas dla tej dziewczyny co jej pomoglas wyjechac do norwegi wow czapke z glowy sciagam i sie klaniam mialas odwage pomoc nie bojac sie ze zostaniesz oszukana szacunek dla ciebie ja bym sie bala oby wiecej takich jak ty i reszta kobiet dajecie takiego pozytywnego kopa do zycia jak niewiem , jestescie dzielne i silne kobiety zazdroszcze wam , ja mam 26 lat i nie mam rodziny ale chcialabym bede was czytac bo trzymacie mnie przy nadzieji na lepsze jutro evika masz przepiekne zdjecia pozazdroscic talentu igratulacje przyszlej mamy blizniat szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka szczerze cię podziwiam że tak to wszystko wytrzymujesz , kochana z ciebie babka :-) a moja córka ma 1,5 roku i żywię głęboką nadzieję że uda mi się ją obdarzyć rodzeństwem buziaczki dziewczyny uciekam bo idę z mężem na zakupy:-) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za 4 , 24.00 więc jeszcze się załapałam co NUSKA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochane moje dopiero mam chwilę :) przepraszam ze mnie ostatnio mało no ale ...mam mały galimatjas:) znajomym mojego brata spierdzielili kuchnie więc miałam robotę eksta wzięłam połowę stawki no ale więcej nie chciałm bo to bliscy przyjaciele mojego brata no i kaska na wyjazd zawsze się przyda :D co do wyjazdu to tez małe zmiany bo nie jadę w niedzielę tylko w piatek :D mój o wiatrach się nasłuchał więc jedziemy bo chłopaki chćą pływać więc pranie , za praniem trzaskam a wiecie jaka jest pogoda :O jeszcze z młodym na zakaupach byłam bo mu tak kulas urósł że z 36,5 38 mu się zrobiło więc kolejny wydatek :o bo o tym z ejuz mnie przerósł to pisac nie musze :D no i kochane mam całe 7 cm mniej w pasie więc duma me serce rozpiera :D a dzisiaj jeszcze mi moja kochana gadzinka powiedziała że 'chude spodenki włozyłam " :D no i ze jak osiemnastka wygladam hiih:D wiem ze tak nie jest no ale jak na dzień dzisiajszy to dowartosciowałm się bardzo :D NUSKA- o matko bosko żec normalnie się chce :( co do tej knajpy i kuchni to obłęd jak maja się za takich świetnych to ja bym ich na jakimś normalnym miejscowym forum zjechała :O Juz współczuję młodym :( co do babki to moje zdanie znasz , bo juz nie raz tu pisałysmy o tym .....dobrzeze ma już swoja lodówkę :) normalnie podziwiam cię za twoja wytrwałośc kochana ❤️ JULY- super ze urlopik sie udał :) a gdzie byliscie ? bo chyba przeoczyłam :o no i gratuluje Zosi kibelkowania :D a co do spotkanka to jestem ZA!!!!!!!!!!!ale to juz we wrześniu bo ja dopiero 30 wracam :) ale jakies winko wieczorne wyjscie nam obu jak najbardziej wskazane może u szwejka :D w centrum blisko bysmy miały :D co ty na to ??? KASIUNIA- my mamy teraz moich rodziców ale żyjemy spoko bo mój M ich uwielbia :) i sa tego dobre strony bo zawsze jak chcemy gdzieś wyjśc to nie ma problemu z młodym choc ma już 12 lat :)od lipca :) mamy całkiem spore mieszkanie więc w droge sobie nie wchodzimy :)moja teściowa z kolei na poczatku traktowała nas jak dzieci no ale z czasem to się zmieniło i jest teraz super tesciową :) IZA- kochan strasznie drogo w tym roku nad morzem ? i nazwę juz wybrałaś ? LU- jesteś wielka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAJEMNICZA POMARAŃCZOWA - to może nas nie podczytuj tylko dołącz do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuje was ciagle
mAAm nie nadaja sie na wasz topik jestem singlem a wy zonami, mamusiami ja nawet nie mam z kim sie starac o dziecko wiec raczej nie nadaje sie do waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Maam gratuluję 7 cm ja od września znowu dietka :( Maam ceny jak zawsze koszmar - ryby drogie. Co do nazwy to ciągle nie moge się zdecydowac ale muszę zacząc załatwiać reklamę - musze podjąć decyzję. Kasiula to masz malutką księzniczkę w domu :) Pomaranczowa ale my nie tylko o dzieciach i męzach zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane pobudka stawiam kawuche i ciasto wlasnej roboty pomaranczka dziekuje bardzo za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda mam małą księżniczkę w domu która jeszcze na dodatek strasznie rozrabia ale jest kochana:-) ale to nie zmienia faktu że bardzo pragnę drugiego dzidziusia i nie wiem kiedy ten piękny moment nastąpi w moim życiu że zobaczę te upragnione dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu dzięki za ciacho :) Do nas przylazła kontrola ale miły, sympatyczny pan starej daty wycałował wszystkie Panie po rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Witam się cieplutko chodź z powodu pogody szlag mnie z deczka trafia znowu chmury , znowu zimno ...;( Maam zdążyłaś ;) Życzę wam pogody na wyjazd. Mój syn na szczęście nie ma jeszcze tak drastycznych skoków wzrostowych ale na pewno wszystko przez nami. Zerknijcie na nk. Kasiula moja córa ma za równy tydzień dwa latka. Iza jak tam nazwa Anetka udzielaj się częściej? Pola kochana jak wyścielasz swoje gniazdko do perfekcji to wracaj do nas ;) Kisa ;) Mama 36 jak się czujesz? Kropka wzywana pilnie do tablicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a co u Was? Najnowszy news PADA ZNOWU !!!!!!!!!WRYYYYYYYYYYYY ;( Ja kupiłam sobie sobie na promocji marchew aż 34 gr kg do tego pietruchę po 39 gr pęczek. Wszystko pokroiłam , marchew starłam i mam zamiar to suszyć potem mam przyprawę do zupy , tylko normalnie co z tego jak słonka nie ma za chwile to mi spleśnieje a nie ususzy się. Tak samo zrobię z jabłkami i śliwkami tylko pogoda proszę ;) Oglądałam w Tv program o kobiecie która żyła z promocji normalnie kobieta prawie za darmo zrobiła wielkie zakupy.Zbiera kupony tu jej jakaś kasa wraca i tak np dzieli zakupy na 18 części. Dom wygląda jak hurtownia. Ja owszem tez poluje na promocje ale bez przesady. I nie na takie gdzie wielkimi literami pisze promocja po prostu czasem na pólkach można znajść jakiś towar po obniżonej cenie. My przeważnie zakupy robimy w Kauflandzie tam opłaca się nie raz robić zakupy wieczorem , obniżone ceny na warzywa wczoraj np kupiłam paprykę za 1,49 kg.Zdarza się ze nie raz te warzywa są fatalne wtedy nie kupuje , tylko dobre gatunkowo. Oczywiście warzywa i tak w większości kupujemy w warzywniaku a tam jak coś okazyjnie się trafi. Ale większości zawsze jestem zadowolona. Takie markety tez np jak przypada jakieś święto i sklep jest zamknięty np teraz 15 to pod wieczór 14 większość towarów sprzedają po obniżonych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Sorki nie bede kazdej z osobna odpisywac bo mi łepetyne rozsadza normalnie .....padać właśnie znów zaczęło.......a ja mam stertę prasowania wrrrrrrrrrrrrrrr NUSKA- zrób tak jak grzyby czasem się suszy podpal piekarnik ( minimalny ogień i na pergamin na blache i co 2-3 minuty mieszaj i wszystko ci wyschnie :) MAGDALENKA- dla chcącego nic trudnego :p:D Buziaki dla wszystkich 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jesteś genialna , że ja wcześniej na to nie wpadłam!!!! Normalnie suszyłam na słońcu którego niestety brak. Strasznie Ci dziękuje za pomysła. Marchew już suszy się ;) Myślałam o tym ale uważałam że jej nie ususzę tylko upiekę jeszcze raz dzięki ;) Człowiek uczy się całe życie. Magdalenka jak ząbkowanie?Smarujesz czymś dziąsła. I wy normalnie działkę macie w lesie ale czad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki moje kochane mało mnie tu ale byłam u moich rodziców i nie miałam możliwości do pisania, u nas wszystko dobrze dzieciaczki rosną aż miło synek baaaaaaaaaaaardzo zadowolony z bliźniaków ale ma nadzieję że jedno to chłopczyk ja powolutku odzyskuję równowagę tzn. poukładałam sobie w głowie wszystkie myśli i jest lepiej... mój mąż jest taki kochany daje radę ze wszystkim i bardzo mi pomógł pozbyć się tych smutnych myśli. Kochane doczytam Was i postaram być na bieżąco dzięki wielkie za troskę o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka gotowa :) Mama pisz do nas :) i dbaj o siebie i maleństwa :D Dziewczyny ja dzisiaj mam do pzrerobienia 250 kg ogórków na szcżesie z siostrą i mama - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 super ze z dzieciaczkami wszystko wpozadku ale sie ciesze kochane kawucha i ciacho zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam z centrum dowodzenia :) od dzisiaj do końca przyszłego tygodnia zastępuję urlopującą się koleżankę - nie wiem jak dam radę...będę Wam pewnie marudzić :-( Dobrze że potem ja na urlop wybywam to odpocznę... Na razie zmykam na kawę i ciacho co by sobie humor z samego rana poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july ale masz dobrze ja juz urlopu nie mam dopiero na przyszly rok buuuuuuuuuuu ale co swoje juz mialam wiec nie narzekam heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July dasz rade :) Ja tez myślę jeszcze o wekendzie ale tym razem tylko z m... Paulinka na obozie, Norberta zostawimy z babcią i pojedziemy sami hmmmm m mnie namawia :P może zrobię sobie taki prezent urodzinowy :D Lu jak rodzicę wyjechali już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rodzice juz polecieli byli od 21 lipca do 2 sierpnia mama miala tylko tyle urlopu :) a jajuz tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Iza powodzenia , może spróbuj kilka założyć do 5 l butelek plastikowych na dużą imprezę jak znalazł.I uwierz nie psują się tylko trzeba potem całą butelkę przeciąć od góry. Ja znowu wymyśliłam sobie wyczytane w necie robić suszone jabłuszka i śliwki.Jabłka wcześniej trzeba obgotować w gorącej wodzie żeby nie czerniały. Mama pisz częściej. W końcu słoneczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka u mnie tez ładnie :) U mnie wszyscy lubią ogórki łacznie z Norbertem :P nie byłoby problemu ze zjedzeniem 5 litrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ja dalej z żelazkiem w reku :o a jeszcze moi panowie sobie knedelki z śliweczką wymyślili ;) więc nie wiem w co dzisiaj łapy wetknąć :( Kliknę potem 👄❤️👄 NUSKA- cieszę się ze pomogłam ja jabuszkowe chipsy robiłam bez obgotywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×