Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie dziewczynki:-) u mnie ok narazie nie mam żadnych jakiś większych dolegliwości może trochę jestem bardziej wyczulona na zapachy. Do lekarza jeszcze nie idę bo położna mi powiedziała że jak okresu nie dostanę przez najbliższe dwa tygodnie to mam wtedy przyjść. Ale póki co jeszcze to do mnie nie dociera od czasu do czasu mam takie bóle brzucha jak na okres i trochę się boję czy to nie jakaś pomyłka ale z drugiej strony test chyba aż tak by się nie pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D KOCHANE dotarłam , nadrabiam i jutro albo wieczorkiem odpiszę bo uciekam jeść bom głodna jak wilk :D albo i całe stado wilków :p👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama marcówka
Witam przyszłe mamusie z terminem na kwiecień 2012:) Ja miałam termin na 1 kwiecień 2011:) no ale mój synus zrobił mi psikusa pewnie przez tą datę na prima aprilis i zażyczył sobie zobaczyć mamusie i tatusia 22 marca także różnie to bywa może i którejs z was dzidzia zrobi niespodziankę i się pospieszy:) Życzę wszystkiego najlepszego, szczęśliwych rozwiązań i zdrowych bąbelków:) pozdrawiam was razem z moim 5 miesięcznym synkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mama marcówka
przepraszam pomyliłam topicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że piątek :) kaweczka :) Maam dobrze że wróciłaś do nas...kochane mam problem z Norbertem - na dwóch jedynkach nie ma szkliwa od góry - takie ladne ząbki białe mu się wyrzynęły a teraz ma na górze od dziąsła kolor kości słoniowej i nie ma szkliwa ale wczoraj się zdenerwowałam... musze poszukać dobrego dentystę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje robaczki:) Na początek chcę się wytłumaczyć abyście za bardzo na mnie nie krzyczały:) Nie było mnie z Wami chyba z 2 - 3 tygodnie. A co robiłam w tym czasie? Uczyłam się:) Zrobiłam sobie zaawansowany kurs Photoshopa, poświęcałam na niego każdą wolną chwilę, dojeżdżałam dość daleko by móc korzystać z nauki :) Już po wszystkim:) Jestem przeszcześliwa:) A co u nas? Wszystko w najlepszym porządku, dzieciaki rosną mi jak na drożdżach, nie chorują, są wesołe, uśmiechnięte i to jest najwazniejsze:) Na swoim blogu wstawiłam zdjęcia ze wschodu słońca, na który miałam okazję ostatnio pojechać. Nie było łatwo, pobudka o 3 rano, potem godzina jazdy i w końcu jest:))))) Magiczny wschód:) Zachęcam do oglądania i komentowania na blogu:))) Iza - przeczytałam o Twoim problemie u Norberta, hm, sama nie wiem, obawiam się, ze skoro nie ma szkliwa na tych ząbkach, to mogą być słabsze i niestety mogą ciemnieć, według mnie trzeba je jakoś zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem kwasów itp. Może lapisowanie? Musisz wybrać się do dobrego dentysty. IZA spóźnione ale najbardziej szczere życzenia urodzinowe Spełnienia wszystkich marzeń, dużo zdrówka , usmiechu i wszystkiego naj najlepszego:) mAAm - jak urlop? czekam na obszerną relację:) kasiula - moje gratulacje:) nuska - co u Ciebie? july - a jak u Ciebie, wróciłaś już d domku? mama36 a jak Ty się czujesz mamusiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dziękuje :) Włąśnie od rana dzwonię do dentysty ale nie odbiera. POLA jak nas czytasz to pomóż .....zapytaj kochana męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś robiłam drugi test ciążowy i też wyszedł pozytywny:-):-):-) chyba nie ma bata na to żeby dwa testy się pomyliły a ta druga kreseczka jest już ciemniejsza od tej sprzed 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula :D supppppppppppppppper Kochane wstawać pisać pisać pisać............ Jakiś cięzki weekend u mnie... remontów ciąg dalszy...wszystko na raz wrrrrrrrrr dobrze że chociaż w niedzielę odpoczeliśmy troszkę na basenie z misiaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kaweczkę podaje ;) Piątek sobota upały u nas wielkie ;) Za to wczoraj normalnie taka różnica temperatury. Na szczęście znowu świeci słonko. My z remontem stoimy (znajomy miał nam rusztowanie w sobotę podrzucić i nie pokazał się) , jeszcze normalnie auto nam klęka.... A tak to ostatnie przygotowanie do nowego roku szkolnego. Aż wierzyć się nie chce jak szybko te wakacje minęły..... Mi zacznie się odprowadzanie do szkoły i ze szkoły. Syn nie chce na razie sam chodzić a po za tym z powodu braku chodnika to wolę go sama zaprowadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ty chociaż zaczęłaś remontować u mnie to wszystko kiełkuje dopiero hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka masz rację znowu rok szkolny...a u Ciebie kochana jeszcze komunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :D jestem , jestem złapałam chwilkę za ogon :) A mianowicie jak to po wakacjach w praniach ,prasowaniach siedzę i jak by tego było cos nam się z prysznicem spitoliło to znaczy z tą "słuchawką " i pojechaliśmy w sobotę do obi i.........jak to z moim mężem nie skończyło się na kupnie nowej 'słuchawki" bo małżonek stwierdził ż eon pierdzli beze i czekoladę w przedpokoju bo tak co u drugich znajomych jest w domu i........kuypilismy jesienną jarzębinę ...:) z jarzębina ma to niewiele wspolnego bo własciwie to taki bordo :) więc w sobotę było malowanie wyglada faktycznie fajnie tylko teraz drzwi szafy chcemy zmienic na vengę wiec te co mam muszę komus sprzedać albo oddać moja siostra cioteczna robi teraz szafę wnekowa i może weźmie od nas to muszę teraz nowych drzwi szukać no i chcemy taką komode niską na buty ale taka by za ławeczkę mogła robić więc mam co robić ;):D IZA- NUSKA- widze że wy dziewczynki tak jak ja w remontach hihi:D EVIKA- super że taki kursik się trafił :) pozytywnie zazdroszczę :D KASIULA- gratuluję :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeco za puchy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny stanęłam dzisiaj na wage i jestem załamana :( Tak ladnie schudłam...a teraz znowu ... rano poszłam na rowerek i dietka od dzisiaj musze wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja cały czas na retorycznej diecie a i tak wygladam jak ....słoń :D a no mój chłop bezczynie urlopie siedzieć nie potrafi :) tyle że przy okazji to i ja zajęcie mam bo po sklepach mnie ciągnie i ktos te futryny podłogę musi szorować :) i jakos dziwnym trafem pada na mnie hihi:D Dziewczyny a widziałyście że rok szkolny się 29 czerwca kończy:O:O:O Dodałam kilka wotek na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja mam wrażenie że ciągle jestem na diecie...ale nie moge ważyć 70 kilo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a jesz o równych porach ? bo ja tak robię i nie katuje się ćwiczniami i waga po maluniu leci :) choc na wagę nie staję ale cm sprawdzam i po ciuchach widzę :) ale uda przedłokcie ;) z tłuszczu dyndają :( ja ostatni posiłek jem o 18 ,albo 17.30 i głodu nie czuję :) i owoce zawsze tylko do 12.00 :) bo tak dietetycy zalecają :) no i stram się wszystko jesc np. kotleta za miast całego to pół ale normalnie z ziemniakami i kupą sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak się odchudzam to regorystycznie a potem hura na jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do domku ...mam nadzieję że do piątku ogarniemy już dom... do jutra PISAĆ PISAĆ PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane szybka kawka :) Puszczam przelewy z poborami i lecę zakładac swoją firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Normalnie ruch na topiku powraca ;) Dziewczyny trzymam w kciuki za waszą walkę z kg. I za szybkie zakończenie remontów. Z tym rokiem szkolnym to jakaś pomyłka chyba normalnie wakacje dopiero od 30 czerwca???? Dlaczego takie zmiany? Mój m chciał zrobić interes życia ;) Z budowy obok równają powoli teren i kiedyś jeden facet spytał mojego czy będzie mógł dla bezpieczeństwa zostawiać u nas koparkę że zapłaci, mój się zgodził. Potem mi mówi ze koparka będzie u nas na ogrodzie ja mówię jak mała to spoko ale okazało się że to normalna wielka kopara.Mówię mojemu teraz sobie to odkręcaj ja placu budowy nie mam na ogrodzie. Na szczęście ten facet wtedy nie przyszedł , ale przyszedł wczoraj że do męża..... Mój na szczęście przeprosił faceta i mu powiedział że są dzieci małe i strach taki wielki sprzęt na ogrodzie trzymać (plus przyczepka).Facet że rozumie ale że boi się iż go okradną ja mu że bezpieczeństwo dzieci ważniejsze http://hostuje.net/file.php?id=1de2ad378a3781e329fdb965f4b860ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wam foto tej kopary i w ogóle możecie zobaczyć jaki wielki dom będziemy mieli w sąsiedztwie. Na foto nie widać ale z tyłu sa jeszcze dwa budynki jeden niby taki budynek gospodarczy , i drugi basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to leci powolutku ;) Dośka cały dzień na bosakach , co jej ubiorę buty ona ściąga. Nawet po wjeździe gdzie mamy szlakę ja raz tam poszłam boso to nie dałam rady a ta śmiga po kamieniach ;) Nocnik dalej beee. Mowa się jej puściła i gada jak najęta. Normalnie mówię wam dzieci maja wrodzona intuicję. Mała mówi coś do mnie i czasem jej nie rozumiem uprze się na jedno słowo i powtarza dopóki nie zrozumiem ( skąd wie że nie wiem o co chodzi?) Syn pozapominał pisownie liter to w formie zabawy przypominaliśmy sobie. Szczerze to cieszę się że już szkoła bo mały tez już znudzony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Mnie od rana łepetyna napindala bo jakis dziadyga postanowił o 6.00 kosić trawę :O:O:O no ale są ludzie i taborety :p IZA- trzymam kciukasy pani prezes :D NUSKA- mój też dostał lekkiego stresa przed 6 klasa bo wczoraj o egzaminach gadał i stwierdził że przerobi sobie z 2 kartki z matmy tak dla przypomnienia :) co do roku szkolnego to wszystko Euro zawdzięczamy ponoć szkoły mogą zmienić rok szkolny i go skrócić jeśli jest w pobliżu stadionu :O sama nie wiem jak to będzie bo np. 6 klasy zawsze wcześniej kończą bo te egzaminy :O na U maja lepiej bo właśnie dzieciaki mają wolne :)a nasze bidulki muszą latać:( Co do kopary to dobrze zrobiliście takie maszyny to normalnie strach jeszcze przy dzieciaczkach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Maam ratuj........Paulinka wybrała sobie kolor fioletowy do pokoju i teraz taki zimny ten pokój - jakie dodatki ? dywan, firanki ? Ja wczoraj zakupiłam bloki, kredki, zeszyty i wydałam 100 razem - 600 złotych na szkołe a jeszcze trzeba dokupić pare rzeczy. Evika jak Ola przed 4 klasą ? teraz największe zmiany dla niej ... Kasiula jak się czujesz ? KOBiTKI PISA Ć...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×