Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej ;) Iza do fioletu ładnie wygląda zieleń jasna wręcz seledyn. Może taki dywanik i zasłonka? Moja siostra znowu ma pokój fioletowy z dodatkami różowymi. Maam czyli to nie tylko mój taki zakręcony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka wszystko tylko nie różowe :P Fazę rózu mamy za sobą :D Myślałam o białych firankach - makaronie bo Paulinka takie chciała tylko fioletowe ale za dużo fioletu by było, mebel ma jasne tylko dywan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie po staremu pranie ,prasowanie , obiadek itd.nic ciekawego nadal szukam fajnych drzwi do szafy ale nic mi nie wpada w oko ławeczko komody też nie zanlazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-skoro to pokoik Paulinki to ja bym uderzyła w biel :) zawsze to daje taki romantyczny klimat. Dywan bym taki fajny włochaty kupiła albo z takich 3-4 cm frędzelków :)pościel biała może byc w np. fioletowe kroki , nad łóżkiem powiesiła bym coś w stylu moskitiery ( jest do kupienia np. w ikea koszt coś koło 40-49 zł ) do moskitery możesz przyszyc np. fioletowe motylko ( do kupienia w kwiaciarni za 1-2 zł ) na okno np. białe wiklinowe kosze też są w ikea a w nie np. na parapecie kwiaty np. draceny :)biała lampkę :) nie wiem co chcesz zrobić z meblami jeśli nie białe to może w kolorze brzozy bo ciemne będą raczej sprawiły wrażenie ciężkiego wnętrza.Możesz tez w dekoracyjne poduchy udwrzyc np fioletowe z biała aplikacją ( możesz naszyć sama np. tasiemkę , albo małe kokardki zakupione w pasmateri, cekiny) np. nad łókiem czy na kawałku ściany przed biurkiem możecie namalować kontury białą frba motyli , albo zrobic szablon lub kupic w obi powinno byc ale i w necie jest tego dużo:)http://www.google.pl/search?q=szablony+motyli&hl=pl&biw=1280&bih=709&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=IQVeTs7fN7D54QTY_dwg&sqi=2&ved=0CCcQsAQ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20203817 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30206189 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80173695 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30173693 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10159626 o coś takiego mi chodziło tylko sa i całe białe do kupienia i do tego doszyc te motyle http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20175838 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70198856 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40095398 Mam nadzieję że choc troszkę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ano , ano :Dte chłopy takie już są narwane i raptusy :) czasemto gadam , gadam i mu sie nie chce a czasem własnie wychodzi wielki remont i to z nie nacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy :( Sama muszę kawkę pić :( jak tam u was kochane po rozpoczęciu roku szkolnego ?! bo moje dziecie juz z 4 kumplami przed kompem siedzi hihi:) no i jutro lekcje tylko do 12.30 co jest sukcesem bo w tamtym roku to no stop w piatki o 16.30 kończył więc umęczony był na maksa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) Moje dziecie bardzo szczęśliwe z powodu szkoły, już nie może doczekać się jutra jak pójdzie ;) Planu lekcji nie mamy tylko na jutro na 11.50. Szatni nie mają przez dwa tygodnie. Także nie zmieniają obuwia, swetry w klasie. Nie wiem czy jakiś remont? Za tydzień albo dwa pierwsza wywiadówka. Iza czyli jednak biel ;) Maam korzystają z ostatnich chwil wakacji ;) Normalnie my jak trzy muszkieterki dzielnie podtrzymują honor topiku ;) Gdzie reszta kobitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Kochane u Paulinki dwie nowe osoby doszły - dziewczynka i chłopak do klasy - dzisiaj lekcję do 11:25 a normalnie cały tydzień do 12:25 - jeszcze fajnie :P Wczoraj Paulinka z 2 koleżankami była ze mną w pracy- nic nie zrobiłam :P Idę kochane nadrobić zaległości a Wy piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja dzisiaj padam na przysłowiowy pysk :( normalnie takie pierdy mi się pół nocy śniły że szok ....śniło mi się że urodziłam syna ( normalnie ostatnio czesto misię śni że jestem w ciaży albo rodzę i to w chwili kiedy się juz odziecko nie staram wrrrrrr) jedyny plus tego snu że całkiem ładny był i miał imię Cyprian -Jakub ale to chyba tylko to było miłe bo nagle się przebudziłam a już następny sen to istny horror :O:O:Ośniło mi się że siedze na ławce w jakimś kompletnym zadupiu do okoła mnie ruiny starych domów jak za czasów wojny a ja siedze na ławce z jakas baba której normalnie nie znam ale w tym śnie ją znałam i to chyba dobrze i uwaga najgorsze karmiałm piersią ....ale nie zadne dziecko tylko małą kozę koza może i śliczna łaciata była ale no K U R W A normalnie zlana potem była i jeszcze jak jak ją karmiałam to jakies baby smiały się ze mnie że jakas idiotka w ciążę zajść nie moze to kozła karmi ....no mówię wam normalnie potem zlana się obudziłam az boję się sprawdzic w senniku co to złego może oznaczać :(:(:( A tak poza tym to po staremu młody dzisiaj na rano do 12.30 tez jeden kolega do nich doszedł :)zobaczymy jak to będzie dzisiaj po pierwszym dniu :) i stwierdziłam że mam mądre dziecko bo mówił ż emusi dzisia pogadac z tym nowym chłopcem bo domyśla się ż emu cięzko bo oni się znaja juz 7 rok bo od zerówki a on jest nowy :) zuch chłopak :)normalnie dumna jestem z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEE PISAĆ !!!!!!!już po wakacjach !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie fochaj tak kochana ;) Hej kobitki mam totalny rozpiździel w domu, montujemy okna..... W sobotę m montował nadproże , wywalił stare okno i od wczoraj pokój syna nieczynny dziura zasłonięta kartonami. Na szczęście do jutra tylko. Ja dzisiaj sprzątam ten syf gruz jutro to samo a nawet więcej po trzeba jeszcze ścianę podkuć po bokach. Także w skrócie syf i malaria. Do tego rano w sobotę miałam potężna dawkę adrenaliny montowałam sama z moim rusztowanie...o ile na dole było w miarę spoko to góra to masakra.Nie dość że ciężko , trzymać się żeby nie spać to jeszcze strach przed wysokością....14 przęseł warszawskiego rusztowania. Do tego mój jeszcze w piątek spadł w pracy z dachu , potłukł się mocno i tylko jak widzę jak stoi na tym oknie to tylko się modle żeby nie spadł. Zmykam bo czeka mnie poranna pobudka. Jak się odrobimy to klikne. Całusy dla wszystkich ;) Pola pisz czy się udało ;)Bo od zaciskania ciągłego pośladów jeszcze jakiś obtarć się nabawie hi hi ;) Miłej nocki albo rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka imieninowa z ciachem- od jutra dieta :P no może od poniedziałku :D Ale padnięta jestem w sobotę miałam najazd gości- a miałam robić imieniny później - przynajmniej mam z głowy :P Pisać kobitki pisać ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-❤️ 100 lat 100 lat spełnienia marzeń pociechy z dzieciaczków i męża 👄 NUSKA- normalnie masz skarb a nie męża w domu :D KOCHANE - ja kiklnę potem bo z bratem do lekarza jadę bo coś ma z biodrem chyba bo bardzo go boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj już pisałam bo padłam jak betak :O z bratem tak sobie :( bo bolało go tak nad pośladkiem i promieniowało :O myślłam z eto może korzonki czy rwa ale tak go juz tydzień trzymało jak pojechaliśmy to okazało się że ma przesunięcie kości biodrowej o 4 cm :( musiał źle stanąć jak np. po schodach zbiegał :(dostał wczoraj blokadę ponieważ ma młyn w firmie i nie mógł wziąśc zwolnienia za 4 dni będzie miał to nastawiane i stabilizator na kilka tygodni bo jeśli tego nie zrobi to gips albo operacja :( Wczoraj miałam tez młodego zebranie i jak to na zebraniu kupa kwiteczków do wypełnienia :O no trwało wieki od 19.00 do 20.30 więc do domu o 21 .00 dobiłam zjadłam wanna i lulu .No i 24.09 ( wesele) wielgachnymi krokami mi się zbliża a ja jak beka :( i chyba znalazłam sposób na kreację :) to jedyny plus :) co prawda będzie czarna no ale trudno ...mam kieckę z nexta czarna z sporawym dekoldem i pupiastymi rękawami z rościęciami ze rękę widać i góra jest taka luźniejsza to mi brzuszysko zasłania a od bioder jest jak ołówkowa spódnica i wymyśliłam sobie że kupie sobie jakieś fajne szpilki :p których nigdy nie zawiele i do tego zrobe sobie pasek który obszyje takimi szklanymi koralikami np. zielony z zielonymi koralikami a pasek , a ten pasek to tak myśłam że taki coś jak np. 3 cm wstaszak tak by wisiał troche by tak czarno nie było i jakies długie np. zielone kolczyki i zielone buty i czarna kopertówa no chyba z emi inny kolor wpadnie albo czarne szpile kupie to w tedy pasek na zrobię czarny i np. kolorowe te koraliki takie kryształki i kolczyki kolorowe i co myślicie może być ?! IZA- masz rację dziewczyny do tablicy wołamy :O EVIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAGDALENKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KISA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KASIULA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMA36!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja naprawdę przepraszam że tak mało się udzielam, ale przy tym remoncie to urwanie głowy. Wczoraj dziura wybita do końca , okno zamontowane ;) Pokój wygląda super , okno większe i pokój się zmienił.Zrobiliśmy małemu przemeblowanie i jest super. Cały efekt nabierze po zamontowaniu parapetów , które kupimy nie wiem kiedy?hi hi I oczywiście malowanie ale to potem bo jeszcze taka sama robota czeka nas z drugim oknem. Może już w sobotę będę się cieszyła nowym w moim pokoju. Zmykam małego do szkoły wyprawić resztę napisze jak pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups. ale literówki walę :O ale normalnie mi się oczy zamykają :O ten pasek to chodziło mi o wstążkę :D bo tak myślę że go przewiążę i luźno końce będą tak zwisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- super że już okienko jest:D jak to mówią światełka nigdy dość :D A jak mały zadowolony ze szkoły ? mój miał wczoraj dość szkoły :o tyle im zadali :(Wczoraj dali im do wiwatu z matny 3 kartki w ćwiczeniach na każdej stronie z 4 zadania i z podręcznika 2 zadania a w każdym po 18 przykładów i z polaka wypracowanie o etapach w życiu i plusach i minusach tych zmian z przyrody 2 kartki w ćwiczeniach i napisać wiersz o przyrodzie , ogólnie wszyscy rodzice na zebraniu narzekali że dzieciaki się skarzyły tym bardziej że po wakacjach rozleniwieni jeszcze są no i zebranie więc nie można ich było dopilnować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam cięzko po wakacjach wrócić do normy dzieciaczką :P Co do stroju to fajnie wymysiłaś :D ale zdjęcia by pomogły :) Nuska fajnie że remoncik idzie :) - dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-no pomysł mam ,ale zobaczymy co z tego wyjdzie :O jak juz wykombinuję to foty wkleje bo tak to co tylko kiecke i kopertówkę mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 DZIEWCZYNY PILNE PRZEZ DUŻE P!!!!!!!WCHODZIE NA FORUM NK 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w pracy...a w pracy nie mogę siedzieć ani na nk ani na fejsie....więc jak masz mojego maila to wal na maila oki ? No to żem miała wejście. Lecę na szybka kawę i wracam Was poczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- witaj jesli ten adres z NK jest aktualny .....78-78 to wysłałam to co tam napisałam :) Jak tam dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. mAAm dzięki za maila - przeczytałam ze zrozumieniem i na swoje usprawiedliwienie mogę napisać tylko tyle że ja przy kompie siedzę tylko tyle (a może i "aż") w pracy - po przyjściu do domu nie zaglądam bo najnormalnie w świecie nie mam kiedy to raz, a dwa zanim go uruchomię i wlezę na topik to już słyszę "mamo bo ona mi zabrała samochód", "mamo bo on ścipie" :) Owszem, jak dzieciaki były młodsze to było mnie więcej ale to dlatego że i w domu był większy spokój :) Tak czy siak proszę o wybaczenie i postanawiam poprawę!!! A co u nas....syn mój najsłodszy ruszył kolejny rok do przedszkola - panie przeniosły go do grupy wyżej bo super sobie radzi (mamę duma rozpiera) i jest w grupie z 6-latkami, które nie poszły do szkoły od września. Zaś córka moja rozrabia na całego i jest z niej normalnie diabeł przez duże D!!! Nocnik już dawno poszedł w zapomnienie, jest bardzo ale to bardzo samodzielna, wszystko śama! W sobotę mamy festyn u mnie w pracy więc dzieciaki już odliczają dni bo uwielbiają takie imprezy u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July ... fajnie że córa sobie radzi :) Mój misiu jak jest z babcią to nie zawsze woła siusiu ale ubikacji się boi :P tylko nocnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dziewczyny idziemy do dentysty z dzieciakami- Paulinka ma zeby do leczenia a u Norberta to szkliwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×