Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA-a marudź kochana ja też będę :) bo już na siebie w lustrze patrzeć :( I zobaczcie kochane puchy :( tylko July się pojawiła jak apel na NK napisałam :( szkoda tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wstyd mi strasznie za to nie pisanie ale ja tak ze wszystkim mam tyły, całuski dla każdej z Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nas: -z bliźniakami wszystko dobrze nie znamy jeszcze płci -synek w zerówce szkolnej dla określenia jego emocji jego słowa "ta szkoła to prezent od Mikołaja" -czuję się dobrze ale ostatnio dorwałam się do malowania ścian i skończyło się to strasznym bólem po prawej stronie brzucha, napędziłam nam takiego stracha..... -w sobotę skończyłam 36 lat - w ogrodzie wszystko zarośnięte chwastami ale mamy zjeżdżalnie z pięknym podestem, a największa atrakcja to altana którą zrobili mój m z moim bratem więc tak minęły nam wakacje nigdzie nie byliśmy tzn. byliśmy u moich rodziców i organizowaliśmy jednodniowe wypady, mąż nie chciał jechać nigdzie sam z synkiem a że mamy blisko piękny ośrodek wypoczynkowy ok. 20km to całymi dniami tam siedzieliśmy. Tak mi dobrze siedzieć w domku, synek ma zajęcia do 12.30 do wczoraj odbierałam go o tej porze ale dziś pierwszy raz został na świetlicy tak mi brakuje drugiego auta bo szkoda żeby siedział na świetlicy jak ja jestem w domu, a m potrzebuje auto na te swoje torby i laptopy. Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byli z energetyki i będą dzisiaj to robić albo jutro ;) Iza ja nigdy jeszcze striptizu nie widziałam na oczy chyba ze w TV.;) I kochana pisz pisz o diecie, zawsze to dla ciebie mobilizacja , my Cię tu przypilnujemy hi hi ;) Jak was pocieszę to ja tez nie mogę patrzeć na siebie w lustrze ale z innego powodu, jak to mówią na same kości to nawet pies nie poleci hi hi. Mój m śmieje się że może mi pomóc zgrubnąć w szybki sposób Maam to teściowa z poczuciem humoru;) Teściowi tez takie prezenty robi? Normalnie macie racje topik pada na całego ;( Maam36 częściej nas odwiedzaj ;) Wrzuć fotkę altany co to za cudo macie. Nasza altanka to na razie w fazie projektowej hi hi. I super ze synek zadowolony z zerówki. A Ty nie szalej z malowaniem , masz o siebie dbać , dwa skarby nosisz pod serduchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Wybaczcie i moją chwilową nieobecność. Strasznie ciężko pogodzić mi wszystko ze sobą, ostatnio brakuje mi czasu nawet by zjeść... Poza pracą podjęłam się jeszcze jednego kursu, codziennie po pracy jadę na kurs i tak do wieczora, brakuje mi czasu na wszystko. W domu mam już taki bałagan, że aż wstyd, dzieci mało mnie widują i tak musi niestety pozostać jeszcze jakieś dwa tygodnie..... W pracy też mam straszne urwanie głowy i tak jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie..... Częstuję was kawką i myślę o Was często. Zaraz wyjeżdżam w teren, więc niestety nie będę mogła z Wami poklikać:( U nas wszystko dobrze, dzieciaki zdrowe, córcia zadowolona z nowej wychowawczyni, ze szkoły, mały rośnie jak na drożdżach, wszystko układa się wspaniale:) Oby tak dalej:) Doczytam Was dokładniej jak już się trochę ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Twoja kawka zawsze najlepsza- pisz kochana bo topik nam padnie :( Mama sama jestem ogromnie ciekawa jakie skarby masz pod serduszkiem :D Nie przemeczaj się , dbaj o siebie- podwójnie bądź ostrożna :) Też prosze o zdjęcie altanki- na wiosnę już na 100 musze mieć w ogrodzie altankę z grilem :) a zero pomysłu :( Nuśka wszystko przed Tobą :P może jednak strażak się rozbierzę :P Maam Ty jesteś kochana na swojej diecie ? Zaczyna mnie męczyć te 10 kilo w góre i w dół wrrrrrrrrrrrrr a pomyślec jak kończyłam liceum to ważyłam 49 kilo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się witam żeby nie było :-) i żeby mAAm nie nie ścigała :-) Zaczyna się jesień a co za tym idzie za moment zacznie się chandra :-( Nie cierpię tych początków jesieni zanim człowiek się przyzywczai do nowego stanu rzeczy...Jak wstaję to ciemnica taka że szok! No ale najważniejsze że dzieciaki zdrowe i wesołe. A Antoś odkąd poszedł do przedszkola to taki przylepa z niego - wczoraj już nie mógł się doczekać jak wieczorem się koło niego położę żeby się poprzytulać...Dzisiaj z samego rana jak byłam w drodze do pracy to zadzwonił bo musi się ze mną pożeganać (jak wychodzę to jeszcze sobie smacznie śpi). Na szczęście córa ma nawet jak ją budzę bladym świtem to już ma uśmiech na twarzy... Mykam na kawkę bo mnie kolejka ominie...ale tu powrócę :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July :) Nie mozemy dać się chandrze :D pomysl że już niedługo świeta i choinka :P i wakację za 10 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :D U mnie dzisiaj szaro buro w nocy padało i zimnooooo:o Młody w szkole do 14.20 mężuś w pracy :OA ja mam mega leniaaaaaaaaaaaaaaa:O i nic mi się nie chce :( normalnie nie lubię takich dni :( EVIKA- jak miło że jesteś :) fajnie że córcia zadowolona z nowej pani i że chętnie do szkoły chodzi , a jak tam Bartus bo nic nie pisałaś co tam nowego nasz gadułek zrobił :)no i kształć się kochana ale choc kapke kliknij jak dzisiaj bo smutno tu bez ciebie :) MAMA36- ja obstawiam że parkę pod serduszkiem nosisz :D a kiedy będziecie znać? I APELUJĘ ŻADNEGO MALOWANIA, MECZENIA SIĘ PROSZĘ DBAĆ O SIEBIE I TE DWA SKARBY !!!! i ja też chcę zobaczyć jak altanka wygląda :) NUSKA- jak tam chłopaki przyjechali i już wszystko wam zrobili ?a powiedz ty mi kochana robiłaś te hormony ? sprawdzałaś ? bo to może ich wina że trudno ci przytyć :O IZA- ja sobie powolutku pomalutku dietuje staram się jesc wszystko tylko o określonych porach i ostatni posiłek o 18.00 i jakoś ta waga spada bo ważyć się nie ważę ale widze jak mi centymetry leca bo sprawdzam no i ciuch luźne się robią :) Ja w żadne kopenchadzkiej i inne cuda nie wierze bo pomimo tego że waga spada to szybki zdwojony efekt jojo po nich jest :o JULY- ja kochana nie krzyczę :) ale nawołuję was bo szkoda mi tego topiku :( bo jest u nas taka atmosfera gdzie indziej jej się nie spotyka ( na innych topikach) Ja tez zimy, jesieni takiej szarej burej nie nawidzę :( zwłaszcza że lato nas nie dopieściło w tym roku :(Słodziutki jest Antoś :) Kochana korzystaj z przytulania puki się daje bo juz niedługo buziak od mamy to będzie ble hiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pochmurnym porankiem. Jedno dziecie wyprawione do szkoły , drugie jeszcze smacznie śpi.(pierwszy raz tak długo) Starsze dziecie wczoraj gorączkę miało wieczorem ale udało nam się wypocić z powodu braku objawów chorobowych posłałam go do szkoły. Podejrzewam że gorączka wrażeniowa bo dzisiaj religia a ten nowy ksiądz który w dodatku był na filmie transformers jest idolem dla syna. Prąd zrobiony!!!!! Jutro działamy z oknem w sobotę będzie wprawione. Także znowu sajgon ale co mi tam, radość z okna rekompensuje wszystko. Jak fajnie że ruch na topiku powraca. Pola mobilizuj się kochana i wracaj do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza masz rację nie wolno dać się złej pogodzie , trzeba myśleć optymistycznie. Zresztą już nie długo święta , sylwester a to też miłe i piękne chwile. Mój syn już planuje przygotowania świąteczne chce robić ozdoby itp. W mikołaja dalej wierzy , Dośce mówi bądź grzeczna bo mikołaj nie przyjdzie hi hi. Iza to Ty tez planujesz budowę altanki.;) Maam u nas tez zimno.. Co do endokrynologa to na kasę się nie dostanę na razie , a prywatnie co odłoże to wejdzie w co innego do tego badania tez ponad 100 czekam na lepsze czasy hi hi. Mama36 to ja obstawiam dwóch chłopców ;) July przytulaj przytulaj po moim ośmiolatku już widać ze coraz bardziej samodzielny. Evika to masz zawrót głowy ale narzuciłaś sobie tempo kochana. Wracaj szybciutko do nas ;) Gdzie reszta kobitek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka fajnie jak bedą miały dobry kontakt z ksiedzem - I Komunia dla dzieci jest bardzo ważna :) Maam wiem o jojo ale muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mamy nowego wikarego. I dzieci miały opowiedzieć o sobie , to mój o tych transformersach, a ksiądz mu że tez widział film , i normalnie idolem się stał ;) Tylko mamy problem z katechizmem. Ja nie kupowałam na początku , bo wiadomo było że ksiądz się zmienia i może mieć inne życzenia. Ale po początku roku wychowawczyni sprawdziła i podała nam że jednak ta co wcześniej nam nazwę podali. To kupiłam we wtorek. a teraz okazało się ze nie do końca wiadomo bo może ćwiczenia maja być albo książka i ćwiczenia..... Dzisiaj chyba się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę chwytam IZA chętnie bo jakaś padnięta od rana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- u mnie też tak wieje że nie wiem i zimnica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie łape na kawke bo senna jestem u nas tez okropnie zimno Tośka obowiązkowo na kolanach ze mną i probuje siegnąć klawiature :)pewnie chce do was napisać maam napisz mi na nk numer tel. bo wczoraj chcialam do ciebie zadzwonic i bylo nie ma takiego numeru biore se za sprzastanko bo bałagan mam okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka witaj ;) Nie przejmuj się bałaganem ja od dzisiaj popołudnia będę miała mega bałagan z gruzem i kurzem wszędzie ;) Moja dośka stała się normalnie śpiochem.Śpi od wczoraj od 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA-nr. tel mam ten sam tylko coś wczoraj klikłam w telefonie i przekierunkowałm rozmowy i cos zablokowałam juz dzwoniłam do nich i najpóźniej w poniedziałek będzie mi działać :) A ja dzisiaj u młodego sprzatam bo oddaje zabawki kuzynowi :) więc pakuje wszystkie jakies bajonikle i inne cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska a moja Tosienka jz od 6.40 nie śpi i narazie nie ma zamiaru ale teraz pewnie od razu inaczej jak okno wymienione i cieplej bedzie a i jeszcze jedno ma juz 3 ząbki i gryzie strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×