Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balbiina

PRZODUJACE ŁOŻYSKO czy ktoras to przeszla lum ma .....?????

Polecane posty

Gość balbiina

czesc dziewczyny dzisiaj mialm usg tak bardzo sie cieszylam na ta wizyte . 2.5 roku starania sie o dziecko to juz samo wsobie nieszczescie a jeszcze sie oazalo dzisiaj ze ma PRZODUJACE łożysko. ze w kazdej chwili moze stracic dziecko dostac krwotoku jak nie urok to sraczka mam nadzieje ze wszysto sie skonczy dobrze ;-( nastepna wizyta 4 sierpnia posieszyl m tym ze macica szybko rosnie i moze wyciagnasc lozysko do gory tylko musze sie oszczedzac i bardzo duzo lezec ;-( pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lozysko przodujace. nie jest to zadna tragedia, chyba ze od poczatku czlowiek nastawia sie na porod naturalny i postrzega cesarke jako cos strasznego. trzeba na siebie uwazac, nie dzwigac, sex tez raczej nie i wszystko bedzie ok. a w ktorym jestes tygodniu??bo jesli jeszcze przed 30 to wszystko sie moze jeszcze zmienic, lozysko pojdzei do gory i bedzie po temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja lezec nie musialam wcale, normalnie chodzilam do pracy przez cala ciaze az do teraz. jesli nie ma skurczy ani plamien lezec wg.mojego gina nie trzeba. ale ja mieszkam w niemczech i tutaj podejscie jest troche inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dzieki brydzia ja jestem w 13 tc natepna wizyta 5.09 podnioslas mnie na duchu mnie tylko troche pobolewa raz zjednej strony raz z drugiej takie klucia mam a czasami takie smieszne uczucie ni to bol tak dziwnie ukuje i sie rozejdzie plamic nie plamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
biore luteine dopochwowo co 12 godzin i nospe co 8 godzin oraz hemofer no i kwasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martw, na tym etapie to w ogole nie ma jeszcze o czym mowic, masz prawie 90 procent szans ze sie podniesie. a te bole, klucia..hmm to raczej normalne i z lozyskiem samym w sobie nie ma nic wspolnego. nie martw sie na zapas, szkoda na to czasu, ciesz sie ciaza ktora szybko mija. wazne ze dziecko sie dobrze rozwija. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana autorko, jestem październikówką 2008, wśród moich koleżanek październikowych na tym etapie co Ty chyba ze 4 miały łożysko przodujące i na dzień dzisiejszy nie ma żadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku ciazy tez dowiedzialam sie ze mam lozysko przodujace. bodajze w 12 tygodniu. mam tutaj swietna lekarke hinduske ktora pokazala mi cwiczenia (yoga) na podniesienie lozyska. no i w 16 tyg juz bylo podniesione a w 19 tyg w pozycji idealnej :) Oczywiscie zapewne tez dostalas przykazy ze teraz nie wskazane sa zaparcia i sex calkowicie zakazany. Nie martw sie na pewno sie podniesie. Moge Ci opisac te cwiczenia jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam ja chce!! choc u mnie w 32tc juz pewnie za pozno :O ale co tam, sprobowac nie zaszkodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dzieki dziewczyny ;-) ciesze sie ze jestescie i jest wszystko ok mi tez sie przydadza cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Stajemy na czworakach, podnosimy glowe do gory a brzuch staramy sie opuscic w dol jak najbardziej sie da zeby sie zrobilo takie wglebienie miedzy plecami a posladkami. Oddychamy gleboko 5 razy. Wdech nosem wydech ustami 2. Pozostajemy w pozycji na czworakach przy czym glowe spuszczamy w dol a plecy wypinamy do gory - robimy koci grzbiet. Oddychamy 5 razy 3.Teraz glowe opieramy na rekach lezymy spokojnie z pupa wypieta do gory a glowa na rekach i oddychamy spokojnie, relaksacyjnie rowniez 5 razy. 4.Wstajemy do pozycji siadu na kolanach, opieramy posladki o stopy i znowu oddychamy gleboko 5 razy. Po czym wszystkie czynnosci 1-4 powtarzamy 5 razy. Po ostatnim powtorzeniu kladziemy sie na lewy bok z lewa noga zgieta (pozycja zalecana do snu kobietom w ciazy) i oddychamy sobie spokojnie i relaksujemy sie przez conajmniej 5 minut. I tak codziennie. Kurcze staralam sie opisac to zrozumiale ale jak cos jest nie jasne to sie pytajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam, dzieki za dokladny opis!!:D:D glowe polozyc na rece, czyli na podloge tak? tak sie zastanawiam czy nie pojsc na calosc i moze tak swiece codziennie przed snem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowe na rece dokladnie to znaczy ;) robisz sobie taka hmm poduszke z rak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bede robic, jesli juz na lozysko nie pomoze to na pewno troche na bole kregoslupa, ktorych ci u mnie pod dostatkiem dziekuje!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bole na pewno pomoze. mnie te cwiczenia bardzo pomagaly na te wszelkie uczucia ciagniecia i czulam ze mi sie macica rozluznia ;) ale najwazniejsze ze lozysko sie podnioslo czyli cel zostal osiagniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqq
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbiina
dziekuje pieknie wszystkim za odpowiedz umnie jak narazie ok pozdrawiam i dziekuje bo duzo mi to dalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×