Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

MUSZE SIE POCHWALIC!!!!!!

Polecane posty

łudź się dalej dziewczynko-tylko pamietaj- zegar tyka,niedlugo bedziesz dla dziubka za stara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Nie muszę Ci niczego zazdrościć-mam kochającego mężczyznę w moim wieku dla którego jestem partnerką, nie dziewczynką, którą musi wychowywać. A zresztą...szkoda słów...Mam wspaniałe i szczęśliwe życie i cudownego mężczyznę u swym boku, co mnie obchodzi życie nastolatki żyjącej ze starszym facetem...Eh...życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n wlasnie masz swoje wspaniale zycioe z kim tam chcesz a ja zmoim duuuzo starszym chlopakiem i tez go kocham to po co sie wpierdzielas w moje zycie i krytykujessz spojrz na tytul topiku pogratuluj lub nie i wyjdz a ty czarakmo pojmij w koncu co pisze i zauwaz ze same glupoty walisz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czyli w miasteczku mieszkacie? No ja w mieście, więc to do ciebie bardziej pasuje przydomek 'wieśniaczka'. Matką twoja jest widocznie taką samą, albo gorszą kurwą od ciebie, więc nie rozumiem. Nie obrażamy tylko piszemy prawdę. O prawdę chcesz się obrażać? Żałosne. Koledzy zazdroszczą młodej dupy u boku, która obciągnie z połykiem, ubierze krótką mini, założy bluzkę z dekoltem. Pewnie, że zazdroszczą. Nie mam ci czego zazdrościć. Jedynie może tego, że jeśli jest bogaty to niedługo umrze, a ty będziesz korzystać z włości. Jeśli jednak nie ma dużego majątku to niestety, ale nie mam ci czego zazdrościć. Pierdolenie się ze starym pierdzielem z obwisłą dupą nie jest dla mnie. Pieprznie na zawał i dopiero się zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziw sie- po prostu nie powiesz,ze jest to normalna sytuacja. Bo jest to NIENORMALNA SYTUACJA i ludzie zawsze beda dziwnie patrzec i wykazywac swa dezaprobate. Zatem nie wiem,czym Ty sie tu chwalisz- zyj sobie jak chcesz,ale nie rob z tego czegos,czego mamy Ci gratulowac. Bo spotkasz sie zawsze z takimi komentarzami jak tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Hm...Nie wpierdzieliłam się w Twoje życie, bo to raczej niemożliwe, kiedy pisze się w necie. Wpierdzielić można się w życie osoby, którą się zna osobiście. Ja po prostu napisałam co mówi prawo polskie o relacji seksualnej łączącej nieletnią z dojrzałym mężczyzną. Nie wiem gdzie mieszkasz/kałaś, ale w mojej Gdyni coś takiego bez szumu by nie przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesniak nie odnosi sie do tego gdzie kto mieszka tylko co w glowie ma wlasnie soja wypowiedzia pokazales/as swoj poziom nie obrazaj mojej matki, ile razy mam powtarzac, co ty myslisz ze takie rzeczy zdarzaja sie glupim ludziom?? tlumaczyc bede a obwisla dupe to chyba ty masz a mojemu moglbys tylka pozazdroscic i nie gratuuj mi tu glupoty, mozesz sobie pogratulowac ze swoja zauwazylas/es aa a mini nie nosze bo wg mnie nie mam wrunkow,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Czarakma...Zgadzam się z Tobą. Sytuacja była/jest NIENORMALNA, przed prawem i przed ludźmi. Tego, moja droga Autorko Topiku, nie zmienisz, choćbyś nie wiem ile komentarzy napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. EOT, z tępakami nie gadam. Trzymajcie się dziewczyny :) nawet jak zarazicie się głupotą to odrobina w życiu się przydaje, więc nie macie się co bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Do 3w4: Popieram! Dość gadania o niczym! Tym razem definitywnie bez odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam szkoda was czytac chwale sie bo mam czym w koncu szczesliwa jestem, wyprowadzilam sie z domu, ide na kurs za rok studia mam zajebista prace i ukochanego przy sobie mam cudowne zycie i jakos sobie w zyciu poradzilam i to na samym poczatku mego doroslego zycia, a jak juz skoncze studia bede szczesliwa mama:) a nie jak polowa kafe uzalaja sie nad swoim marnym losem w wieku 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem krotko: wypierdalaj stad mala szmato, bo jak inaczej mozna cie nazwac skoro dalas sie ruchac 32latkowi jak mialas 14 lat? on cie i tak oleje naiwna gowniaro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano i na do widzenia bo wy stad wypierdalac a ja tu zostaje bo to moj temat powiem: nauczcie sie czytac ze zrozumieniem szczeg ty coffe terio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
No nie...tylko śmiać się można z Twoich "dojrzałych i dorosłych" komentarzy! Ps. Nie mam jeszcze 30 lat, a nawet jak bym miała, to użalać się w wieku 30 lat nie będę miała potrzeby! Czemu? Bo skończyłam już studia, mam pracę którą łączę z pasją, która także jest pasją mego ukochanego. Jesteśmy żeglarzami, organizujemy rejsy, jeździmy po świecie i mamy 5 min samochodem do mariny w Gdyni, gdzie cumuje najszybszy jacht regatowy w PL, którym się opiekujemy. To tak żebyś zrozumiała, że nie mam Ci czego zazdrościć i na pewno nie jestem "rozżaloną 30". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Ps. Rzucając mięsem z pewnością potwierdzasz swą dojrzałość, kulturę, ogładę itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Zarządzam DEFINITYWNY ODWRÓT!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC PEDOFILÓW TRZEBA TĘPIĆ
NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ! NIE BĘDZIE JAKIŚ PEDOFIL GWAŁCIŁ NASZYCH CÓREK WYKORZYSTYWAŁ ICH BEZBRONNOŚĆ PEDOFILE TO NAJGORSZE ZŁO ZABIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie co robic w zyciu, poza tym jak juz pisalam naucz se czytac ze zrozumieniem, napisalam polowa, widocznie do tej gorszej nie nalezysz ja tez mam prace ktora lacze z pasja i zyje pelnia zycia z moim ukochanym i wam gowno do tego wole madrego starszego niz durnowatego rowiesnika nie ja perwsza zaczelam rzucac miesem to byl moj odwet nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Ps Mój rówieśnik nie jest durnowaty-ja Twego "wybranka" nie obrażałam epitetami, jak tez i Ciebie, więc niewybredne komentarze zostaw dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisalam akurat o twoim facecie. ogolnie najezdzacie na mnie ze jest stary ja dlateog wlasnie wole starszych, bo sa madrzejsi, a nie dziecinni glupkowaci pierwszym wasikiem i tylko seksem w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy z taką samą miłością będziesz mu za parę lat robić lewatywe, o ile nie znajdzie lepszej dupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny niewychowany uczestnik dyskusji?? heh czasem mnie bawi buraczana strona kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co, Kochanie, przeanalizowałaś/dostrzegłaś wreszcie swoje posty? ;) Podpowiem Ci: pal mniej zielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz jest na tyle bystra ze wem i widze co pisze chodzi ci o cos konkretnego?? kolejnego zazdrosc boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po primo, kolejną. Po secundo, jestem w szczęśliwym związku, z czego on jest ode mnie starszy o 2 lata. Po tertio, moja matka się mną zajmowała w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×