Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

MUSZE SIE POCHWALIC!!!!!!

Polecane posty

coffeterio jak nie wiesz co to metafora to moze ty sie wroc?? face down co mnie to obchodzi?? zreszta matka chyba sie za krotko toba opiekowala skoro tak sie przywitalas, no chyba ze jestescie z tej samej gliny no to .... niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Wyszukana' ta metafora, hahaha. Zazdrość może zżerać. Z dziwką się nie wita. Rzuca na łóżko, pieprzy, wychodzi. Sija, szkoda czasu na taką patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja za to bardzo wyszukana typowa, najbadziej znana poczytaj moze troche, bedziesz wiedziec ze bolaca zazdrosc istnieje i jest barddziej wyszukana poza tym nie musisz opisywac co mezczyzni z toba robia wspolczuje takiego zycia seksualnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me love me.
To gratuluje ;-) Nie będę Cię krytykować, bo nie o tym jest topik i to Twoje życie ;-) A innymi się nie przejmuj bo tutaj siedzą same puste panny, które potrafią tylko krytykować i obrażać innych :-o Dla nich dziecko można mieć dopiero po 26 rokiem życia bo inaczej się puszczałaś a dziecko przed ślubem to też katastrofa :-o Weźcie się zajmijcie sobą a nie obrażaniem innych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEDOFILÓW TRZEBA TĘPIĆ
TO NIE CHODZI O TO, ŻE TY JESTEŚ Z GOŚCIEM TYLE STARSZYM OD SIEBIE TYLKO O TO, ŻE TEN GOŚCIU ZWIĄZAŁ SIĘ Z PIĘTNASTOLETNIĄ GÓWNIARĄ MAJĄC 32 LATA! TO JEST KURWA PEDOFILIA, A PEDOFILIA JEST PATOLOGIĄ! PEDOFILÓW TRZEBA TĘPIĆ. MŁODEJ DZIEWCZYNIE IMPONUJE TAKI KUTAS, ALE ON WYKORZYSTUJE TO, ŻE ONA JEST JESZCZE NIEDOŚWIADCZONA, POCIĄGA GO TAK MŁODE CIAŁO. TO NIE JEST NORMALNE ZACHOWANIE! CZEMU TEN PRZYDUPAS NIE ZNALAZŁ SOBIE PARTNERKI W SWOIM WIEKU? BO GO NIE POCIĄGAŁY? STARY KAWALER? COŚ WIDAĆ JEST NA RZECZY! CZY MOŻE ROZWODNIK? CIEKAWE CZEMU BY SIĘ ROZWIEDLI! CZEMU DOROSŁY FACET NIE DOGADUJE SIĘ Z KOBIETAMI W SWOIM WIEKU?! BO JEST NIEDOJRZAŁY? A MOŻE GO NIE POCIĄGAJĄ STARSZE CIAŁA KOBIET TYLKO WOLI MŁODE NASTOLATKI, Z MAŁYMI PIERSIAMI, NIEDOJRZAŁE FIZYCZNIE I EMOCJONALNIE? TO NIE JEST NORMALNE! FACET WYKORZYSTUJE NAIWNOŚĆ MAŁOLATY, MANIPULUJE NIĄ, A ONA SOBIE DAJE! ZAUWAŻ, ŻE ŻADNE DO CIEBIE ARGUMENTY NIE DOCIERAJĄ. ŻYJESZ W TYM CHORYM ŚWIECIE NIE WIDZĄC, ŻE TATUSIOWIE KOLEŻANEK MAJĄ ŻONY W OKOLICACH SWOJEGO WIEKU. MATKA TWOJA TEŻ SIĘ PUŚCIŁA ZE STARUCHEM? TO JEST PATOLOGIA CZY TEGO CHCESZ CZY NIE! GDYBYŚ SIĘ Z NIM ZWIĄZAŁA BĘDĄC POWYŻEJ DWUDZIESTEGO ROKU ŻYCIA TO BYŁOBY TO DO PRZYJĘCIA, BO CZŁOWIEK PO TRZYDZIESTCE MA WIĘCEJ TEMATÓW DO ROZMÓW NIŻ Z TAKĄ GÓWNIARĄ! O CZYM GADALIŚCIE? O TYM JAKĄ OCENĘ W SZKOLE DOSTAŁAŚ? A MOŻE NIE CHODZIŁAŚ DO SZKOŁY? A CO NA TO NAUCZYCIELE? KOLEŻANKI? SPÓJRZ NA TO Z DRUGIEJ STRONY: GDYBY TWÓJ "CHŁOPAK" BYŁ NAUCZYCIELEM (NAWET NIE W TWOJEJ SZKOLE) I GDYBY DOWIEDZIELI SIĘ LUDZIE Z JEGO PRACY O TYM, ŻE SPOTYKA SIĘ Z PIĘTNASTOLETNIĄ DZIEWCZYNKĄ TO CO BY ZROBILI? UWAŻASZ, ŻE NIE ZOSTAŁBY ZWOLNIONY? NIE ZAINTERESOWALIBY SIĘ NIM? ZAPROSIŁBY CIĘ NA BAL, W KTÓRYM BY PILNOWAŁ LUDZI NA BALU SZKOLNYM, W TWOIM PRZECIEŻ WIEKU?! POMYŚL! TO NIE BOLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krzycz, nie lubie tego i nie obrazaj mojej matki puknij sie, moj facet jest bardzo dojrzaly i dobrze wiedzial co robi na szczescie to starej daty punk wiec mial w d.. opnie ludzi nauczycieli itp tj ja, nam jest dobrze ze soba i bedzie, w ogole po co glupie pytania zadajesz?? ty bys nie polecial na mlode cialko?? to byl i jest nadal moj atut ale on jest z tych lepszych mezczyzn patrzy na to co mm w glowie a nie gdzie moze co wsadzic przeczytal twoja wypowiedz i sie zasmial uznal ze jestes zalosny i do teraz sie smieje jak bedziesz kiedys w takim zwiazku jak ja to wtedy sie wypowiadaj bo nei znasz sytuacji i chyba nie wiesz co to mmilosc pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEDOFILÓW TRZEBA TĘPIĆ
JA NIE PYTAM SIĘ O JEGO NAUCZYCIELI TYLKO O TWOICH! A JAKBY PRACOWAŁ W SZKOLE TO UWAŻASZ, ŻE MÓGŁBY PRACOWAĆ DALEJ SPOTYKAJĄC SIĘ Z PIĘTNASTOLETNIĄ DZIEWCZYNKĄ (nawet nie pracując w twojej szkole, ale gdyby dyrektor zobaczył z kim idzie za rękę)? ALBO CZY MÓGŁBY CIĘ ZAPROSIĆ JAKO OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ NA BAL GIMNAZJALISTÓW, KTÓRY BY PILNOWAŁ JAKO NAUCZYCIEL? NIE UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM? W DOMU PRZYKŁADU NIE MIAŁAŚ TO ŚWIECISZ DUPĄ. A WE ŁBIE SIANO! ZOBACZYMY KTOŚ SIĘ BĘDZIE ŚMIAŁ OSTATNI, ŚCIERO! NIE ROZUMIESZ, ŻE PEDOFILIA TO ZBOCZENIE? NIE BOISZ SIĘ O SWOICH DZIECI? PRZECIEŻ MOŻESZ URODZIĆ DZIEWCZYNKĘ, A NIE CHŁOPCA. I CO WTEDY? TATUŚ BĘDZIE SPRAWDZAŁ CZY NADAL JEST DZIEWICĄ? GDYBYŚ MIAŁA NORMALNĄ SYTUACJĘ W DOMU TO BYŚ SIĘ Z TAKIM GÓWNEM NIE ZWIĄZAŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede pod czarnym
zgadzam sie z toba giosciu dobrze gadasz, moze jej ojca brakowało ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku czasem nie daje rady ogarnac glupoty i zacofania ile ty chlopczyku masz lat? az tak jestes zakompleksiony ze starszemu facetowi mlodszej ,,dupy\'\' zazdroscisz?? moj przynajmniej nie jest z takich niedorobow jak ty i polowa facetow na swiecie czyli ,,wziac wyruchac i zostawic\'\' tylko zakochac sie, dbac i szanowac. i czytaj ty ze zrozumieniem bo pisalam o swoich nauczycielach a nawiazujac do dzieci czytaj wyzej i nie swiec tu zacofaniem, on mnie nie molestowal tylko sie zakochal a gownem to dla mnie ty jestes, hmm dla nas znaczy sie a jak sie nudzisz to zamiast wyladowywac zlosci zazdrosc na kafe poszukalbys sobie moze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz coś z głową
ta laska z topiku ma 23, on 43, ale on myśli o niej teraz, a nie gdy miała 15 lat szmato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz coś z głową
on może mieć opinie twoich nauczycieli w dupie! pytanie czy nauczyciele na ciebie nie patrzyli jak na małoletnią kurwę bo nią jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie moge byc kim tylko chcesz mamto gdzies znajde inn linki to sobie jeszcze o pedfilach poczytasz hihi nauczyciele mogli i sobie patrzec i gadac i tak bylo, a ja bylam dumna jak po mnie pod szkole przyjezdzal::) wiesz, jestem typem lubiacym inteligentych madrych i ODPOWIEDZIALNYCH facetow tak odpowiedzialnych ty taki nie jestes sadzac po tym o piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty lolitko
mozesz wiedziec o zyciu i milosci w wieku 15 czy 18 lat. matka twoja pozbyla sie czesci problemow zbywajac cie starszemu facetowi, ktorego to traktujesz jak ojca a nie jak partnera. tyle. nie zdziwilbym sie, gdyby twoj facet byl jej znajomym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×