Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

MUSZE SIE POCHWALIC!!!!!!

Polecane posty

nie napisalam ze seksu w ogole nie bylo, byl ale wiadomo ze nie od razu nie poznalam sie znim przez lozko, nie jestem takim typem ojciec ma gowno do gadania a mama go uwielbia od samego poczatku i ufa w 100% :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
mama go uwielbia,bo moze sama ma na niego chetke- w koncu w jej wieku mniej wiecej pewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Ok, ale nie sądzę, że czekaliście z seksem, aż ukończyłaś 18 rok życia...Nie twierdzę, że Go nie kochasz-nie napisałam tego. Ale nie wydaje mi się w porządku to, że dorosły facet mieszka z nieletnią i z nią sypia...nawet jeśli jest uczucie...Powiem krótko: za to grozi więzienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
a jesli ojciec ma gowno do gadania- to wspolczuje mu takiej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
a tak serio- to nie wolno sypiac z maloletnimi do 15 roku zycia,pozniej to juz nie pedofilia,przynajmniej pod ten paragraf to nie podchodzi ale tez nie rozumiem jak nieletnia osoba moze zamieszkiwac z facetem,a matka sie z tego cieszy...dziwne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Nie mogę sobie wyobrazić-facet po 30 wspólnie mieszka z 16-latką jako swoją dziewczyną i jeszcze jest przyzwolenie mamy...Nie zrozumiem-jeśli pojawiło się uczucie, powinniście poczekać aż osiągniesz stosowny wiek...Seks z dzieckiem to przestępstwo...Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
vietgirl- w pelni sie zgadzam; moj ojciec tez co prawda rzadko zabiera glos-taki typ:P- ale w takiej sytuacji na pewno oklepałby takiemu facetowi buzke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jest starsza od niego 14 lat a dziewictwo stracilam jak kilka dni po 16tych urodzinach;p poza tym co mi tu zajezdzacie jakims wiezieniem?? bylo mineo jestem pelnoletnia, a mama sie cieszy e chociaz blisko niej mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za milosc sie nie odpowiada chcielismy i chcemy byc ze soba jak najwiecej najmocniej najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Nie będę się powtarzać, bo to nie ma sensu. Najwidoczniej niczego nie zrozumiałaś. Pisałam, że w chwili, gdy z Tobą sypiał POPEŁNIAŁ PRZESTĘPSTWO! Oczywiście, że teraz nic mu nikt nie zrobi. W chwili jednak kiedy jeszcze wg prawa byłaś dzieckiem, popełniał czyn amoralny, za który sąd skazałby Go na więzieni, gdyby rzecz jasna sąd tym się zajął. Byłaś dzieckiem...Nie, nadal nim jesteś...jeśli uważasz, że wszystko było OK i jest OK...Postawa matki, gdy byłaś nieletnia-bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumialam i dlateog pisze po co o tym wspominacie BYLO MINELO I gowno moga mu zrobic a dzieckiem dawno nie jestem, nie znasz mniie, nie wieszz co przeszlam, a na pewno wiecej od ciebie jest okej jest cudownie i nie obrazaj mojej matki, sa takie czasy, ze juz w nastoletnim wieku sie dzieci wyprowadzaj widocznie zacofana jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem zachowujesz sie jak mala dzieczynka:O sama mam 19 lat i jestem z moim prawqie 4 lata a zamieszalam z nim dopiero rok temu bo rodzice go poprosili bo musieli wyjechac...nie wyobrazam sobie zeby 16 panna mieszkala z facetem z wlasnej woli:O kto cie utrzymywal?:O on czy rodzice? jesli swiadomie sie decydujesz na mieszkanie z facetem musisz miec z czego zyc a nie ze ktos cie bedziew utrzymywal. masz dziecinne podejscie do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz, ja mam dziecinne podejscie do zycie hmmm moze spojrz na swoj nick najpierw skoro jestes taka odpowiedzialna zyciowa jesli chodzi o pieniadze, pracowalam, moj pracuje a mama mi i tak od cholery rzeczy gotuje daje kase, nie musi ale chce bo jestem jej kochana coreczka:) ja tu sie mialam chwalic a nie sluchac kazan no ale....robcie co chcecie, mam to gdzies, za duzo przeszlam zeby ,,sluchac'' kazan anonimowych dziewczyn wymadrzajacych sie na temat o ktorym nie maja pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Nie gorączkuj się. Jestem pełnoletnia od paru ładnych lat, zacofana nie jestem. Powiem krótko, bo nie lubię powtarzać (czytaj ze zrozumieniem następnym razem): WG PRAWA BYŁAŚ WTEDY DZIECKIEM (bez względu na to, na ile lat się czułaś-to bez znaczenia dla KK), zatem ON POPEŁNIAŁ PRZESTĘPSTWO. Nie zrozumiem NIGDY matki, która pozwala zamieszkać ze starszym facetem swej 15/16 letniej córce. To wszystko-nie będę więcej pisała wciąż tego samego do kogoś, kto nie potrafi czytać tekstu ze zrozumieniem. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nick tu nie ma nic do rzeczy... nie wioerze ze 16 dziewczyna pracowala i zarabiala na siebie.. nikt ci tu nie prawi kazan:) i wierz mi ze tez wiele w zyciu porzeszlam bardzo wiele i moj mnie wyciagnal z tego gowna... czytajac twoje wypowiedzi naprawde mozna stwierdzic ze sa dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka mi pozwolila bo wiedziala ze krzywda mi sie z jego strony nie dzieje, jakby tylko cos sie dzialo natychmiast by mnie zabrala we mnie sex--> no to chyba powinnas uwierzyc, nie bylam typem nastolatki ciagnacej kasy od rodzicow wolalam zawsze sama sobie wszystko zaltwic i zapracowac i nie tobie jest sadzic czy sa dziecinne czy nie, ja wiem ze nie, jak macie mi tu pierdolic to idzcie stad to ma byc ,,szczesliwy'' topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
jak dla mnie to jedna wielka patologia, wzorce sie wynosi z domu,wiec widac,jaka mamuska musiala/musi byc. I nie wiem, z czego tu byc dumnym- ze 15-stka poderwala na tylek/nie wiem/, a dojrzaly facet polecial na taka lolitke. Jesli tak- to gratuluje rodzinki-ojciec milczy,matka sie cieszy- cud miod i orzeszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednak fajnei ze tak sie rozwinal dzius z dziubkiem do spania zamiast kolejny raz ratatuja ogladac przeczytamy sobie to, heh, jak tylko przestaniecie pisac glupty to wszystko sobie wydrukuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie miał kto ją wychować. Ojciec nie ma nic do gadania, to znalazła sobie innego ojczulka żeby zagłuszyć 'brak' biologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
aha,nie zapomnij tylko czym predzej nam sie pochwalic,gdy dziubek kopnie Cie w tylek dla kolejnej malolaty-bo takie ciągoty widac ma:) czekamy z niecierpliwoscia,moze to Cie czegos nauczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarakma spierdalaj stad nie bedziesz obrazac mojej matki scierwo siedcie sobie z tymi rodzicami potem bierzcie te sluby ja chcialam szybko byc na swoim z kims kogo kocham i jestem i mam sie czym chwalic a swoje durnowate mysli idzcie przelac na durnowate topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardz jestes madra, wypwiadaj sie tam gdzie znasz osobiscie przypadek i cala historie, o ze sobie w koncu nzalzl kogos koo koch i ona jst mlodsza sporoo nie znaczy ze ma ciagoty mysl troche boze nie moge ogarnac glupoty ludzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarakma
Twoja kultura potwierdza moje stwierdzenie o patologii,jaka u Ciebie panuje-ja Twojej matki od scierw nie wyzywalam. A ten dziubek tez jakis nienormalny musi byc- facet pewnie ma jakas prace,kolegow-padaja zawsze pytania-jestes w zwiazku? a Dziubek na to "tak,ma 15 lat":O żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie udowodnilas
swoja doroslosc:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie udowodnilas
i swoja "kulture"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vietgirl
Właśnie pokazałaś, jaką osobą jesteś...Wszystko z Ciebie wyszło-chamstwo i prostactwo. A teraz kończę, bo w domu czeka na mnie mój ukochany narzeczony, z którym zamieszkałam gdy byłam pełnoletnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka pewnie sama korzysta ze znajomości córeczki. Dziewczyny to oczywiste, że sama zarabiała. Dupą. W końcu mieszkała u starego faceta, uprawiała z nim sex, a chyba chodziła do szkoły? No chyba, że do szkoły nie chodziłaś, to wszystko tłumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 po to jest kafeteria 2 nic ze mnie nie ywszlo, po prostu nikomu nie pozwole obrazac swojej matki 3 koledzy mu zazdroszcza, ale to jest niewazny szczegol, kumpluje sie nawet z ich zonami 4 vietgirl po co ta ironia?? 5 3w4 lepiej sie nie odzywaj jestes zalosny/a i wulgarny/a wszystko sie musi wisniakom z seksem kojarzyc?? 6 a szkole i prace mozna pogodzic zazdrosc was boli i dlateog jedziecie na mnie a my sie i tak kochamy i chcemy byc ze sobsa jak najdluzej i opinia durnowatyc ludzi na ne obchodzi, to samo zreszta bylo u nas w miasteczku 2 lata pierdoly roznoszone i glupie miny, ale sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×