Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psulinka

sala taneczna??

Polecane posty

Gość psulinka

Hej. Czy mozecie mi powiedziec jak bawia sie goscie w przypadku gdy sala do tanczenia znajduje sie w osobnym pomieszczeniu, niz stoły?? Wymarzyl mi sie dworek gdzies w lesie, a z tego co widze to w przypadku takich miejsc, bardzo często sala taneczna jest osobno... I nie wiem co na to goscie i DJ... Czy ktos byl na takim weselu? Pomożcie prosze bo musze się zdecydowąc na sale i nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, jeśli sala do tańczenia jest za osobnymi drzwiami, albo co gorsza na innym piętrze to myślę, że to bezsensu. ale z drugiej strony tańce między stołami też są nieciekawą opcją... najlepiej jakby była jedna sala ale podzielona na dwie np. łukiem. od strony stołów widać co się dzieje na parkiecie, a jednocześnie nie ma skakania między krzesłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
Witam Byłam ostatnio na weselu gdzie oddzielnie była sala do tańczenia i jedzenia oraz olbrzymi taras. I efekt był taki, że goście albo na sali przy stołach albo na tarasie. Parkiet momentami świecił pustkami. Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest jedna duża sala. Ludzie, którzy siedzą za stołami powinni widzieć jak goście się bawią, w taki sposób zachęca się innych do aktywnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zdecydowanie,goście +kapela,d-j...ale w pomieszczeniach o odpowiednim standardzie.Często namiastki domów weselnych,zanidbanych restauracji,mają wpływ na czystość spożywanych posiłków...i to jest negatyw wspólnego przebywania na sali balowo-konsumpcyjnej,gdzie jednak powstaje kurz.Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest,gdy sala balowa jest oddzielona od sali konsumpcyjnej,typu szkło,obszerne drzwi...itp.Wtedy jest ten komfort...i czasem ciszej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
mi się podobało na weselu na ktorym, były sale osobne. Na scianie byl ekran i przez projektor(czy co tam) wyświetlano ciagle to co się działo w sali tanecznej. Tymczasem tam gdzie się je mozna bylo spokojnie porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×