Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redskins fanka

Tabletki+antybiotyki... pytanko

Polecane posty

Gość redskins fanka

hej, Biore od paru miesiecy tabletki (teraz juz 5 opakowanie), ale przez jakis czas bralam rowniez antybiotyk, dosyc dlugo wlasciwie... i teraz tak- w polowie 4 opakowania dostalam okres (?), co jest dziwne bo przeciez nie powinnam dostac w polowie opakowania... i krwawilam tak sobie jakies 12 dni... skonczylam opakowanie i czekalam na okres- ktorego nie dostalam ;) teraz zaczelam nowe, piate opakowanie. Dodatkowo tydzien temu rzygalam jak kot przez 1 dzien :P i odrzuca mnie od alkoholu ( co sie NIGDY nie zdarzalo :P ), i mam mdlosci.. tak mi sie wydaje ze moge byc w ciazy, testu jeszcze nie robilam, zrobie w sobote :) ale jak bede w ciazy to chyba sie bede cieszyc, w sumie to nastawiona juz jestem na to ze jednak jestem, i jak sie okaze ze nie jestem to chyba bede rozczarowana :) ktos tak mial? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie miałam ale masz bardzo duże szanse na to by być w ciąży, życzę pozytywnego testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
heh ;) kiedys bralam tabletki pare lat i nigdy mi sie tak nie zdarzylo.. ahh i podczas brania antybiotyku nie zabezpieczalam sie dodatkowo- chcialam dodac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
ejj no napiszcie cos jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
zrobilam test no i nie jestem w ciazy.... :( za pare dni powtorze ... ehhhhhhh nooooooooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i baaardzo dobrze
to po co bierzesz tabletki skoro chcesz byc w ciazy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redskins fanka
no nie planowalam ciazy ale jak zaczelam podejrzewac ze jestem to mi sie spodobal ten pomysl wiec jakby by byla wpadka to bym nie plakala o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pare razy bralam antybiotyk i nie zaszlam w ciaze;) oczywiscie biore caly czas anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×