Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*kasik*

gra w butelke...

Polecane posty

pamietacie ja jeszcze?? graliscie w nia, mieliscie jakies przygody zwiazane z ta gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajkhhsadf
nie gralam jakos nie bylo okazji a zawsze chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy niej pokonywalam moj wstyd hehe a teraz jak sobie przypomne to kupa smiechu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 6 klasie bardzo mi sie podobal jeden chlopak-jak gralismy paczka w butelke to ciagle probowalam go wylosowac raz sie udalo ale od razu po tym przestal mi sie podobac:O smierdzialo mu z buzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem sie okazalo ze on zakochany w mojej kolezance i pocalowal ja z jezyczkiem ale ona sie zgorszyla po tym zapachu i przestala i dala mu buziaka tylko w policzek gadalysmy o tym wydarzeniu chyba z miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desiree chodzi ci o calowanie sie po studencku czy tez palenie??ja dzieki tamu poznalam swojego obecnego meza:) palenie nam nie wystarczylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h7564y6uh
proponuję rosyjską odmianę - wygrany opróznia butelkę a przegrany wsadza ja sobie w oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o palenie :) Jako że wtedy bujałam się z trochę starszymi od siebie, to wymyśliliśmy zupełnie nową odmianę butelki po studencku :) Ale nie powiem, na czym polegała... A popalać zaczęłam dopiero, jak miałam 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze syntja to mi tez:P tyle tylko ze teraz moja ciekawosc w poglebiebiu tego watku nie ma konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... Do seksu, w dodatku publicznie, to się przecież ni posuwaliśmy :) O całowanie chodzi, ale nie tak zwyczajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic więcej, bo mi głupio - to idiotyczne było :) Poza tym mogłabym zostać rozpoznana, a tego nie chcę :) Niepotrzebnie w ogóle pisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo szkoda glupio nie glupio mlodziencze czasy nie ma sie czym przejmowac niejedno ma sie na sumieniu heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syntja a tobie zdazylo sie calowanie jednak z jakims super przystojniakiem czy tylko z tym najbrzydszym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzylo z dwoma nawet :D ale tego najbrzydszego wylosowalam pierwszego :o wszyscy sie smiali ze to przeznaczenie itd :( i to nie tak dawno bo z jakis rok temu pierwszy raz gralam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och tak wiem co czulas u mnie tez tak bylo ze jest sie komus przeznaczonym a zwlaszcza jak sie go wylosowalo juz z dwa trzy razy ... a czasami mialam ochote wiac z tamtad jak zobaczylam kogo wylosowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zlosliwa daj spokoj synowi od czegos trzeba zaczac a moze juz zaczal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież na studiach!! Też w podstawówce zaczynałam :) Znajomi na studiach tylko byli :) Ja najpóźniej na pierwszym roku, potem już się nie zdarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×