Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*kasik*

gra w butelke...

Polecane posty

na studiach to on moze zacznie nauki ale w kierunku bardziej zaawansowanym niz calowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam emocje :) Takie młodzieńcze podrygi :D Dzięki, będę miała o czym myśleć przed zaśnięciem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie ma za co:) ja tak patrzylam na tematy na kafe i nic smiesznego ani ciekawego nie bylo i tak zaczelam wspominac i prosze pomysl przyszedl na temacik:)i ja tez bede miala o czym myslec oj bede ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz chyba grałam
tylko w gim ale trafiały na mnie dziewczyny same :) i ja na laski :) raz chyba na chłopaka, z którym potem na tej wycieczce się spiknęłam :) pamiętny Biały Brzeg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz chyba grałam
ja też będę miała o czym myśleć... a po studencku to ja wiem, że to jest całowanie się z języczkiem tylko pali się fajkę przed tym (bierze bucha, całuje i wypuszcza dym), więc skoro nie paliłaś wtedy to może to była uboga wersja bez fajek? albo z piwem :P zgaduję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, fajki nie brały udziału :) Mówię przecież, że to była nasza, wymyślona wersja :) Tylko nazwaliśmy "po studencku", bo nic sensownego nie mogliśmy wymyślić, a poza tym po co było tracić cza na wymyślanie nazwy, jak ciekawsze rzeczy były przed nami :D Dobra, teraz serio spadam, bo od pół godziny już idę spać ostro... Dobranoc wszystkim :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wersji studenckiej zapoznalam meza i to w bogatej wersji z fajka ,lecz to nam nie wystrczylo:D a desiree moze rzeczywiscie to bylo z piwem taka tez przechodzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz chyba grałam
też chyba spadam dziewoje:) achh a ja znowu pogrążę się w myślach przed snem :) miłej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka butelka... najczesciej na koolni / obozach.. dawno to byloo... a jakie wspomnienia :D:D ale ostatnio tez gralam.. i to był moj pierwszy namietny pocałunek z kobietą.. i lizanko z innym kolegą przy byłym ciągle mającym nadzieje :D ach ta zawiśc :P wrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twoj byly musial sie purpurowy zrobic jak to widzial ale swoja droga ciekawe czy sa osoby ktore w to graja i maja wiecej latek nie tylko jak mieli nascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×