Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość straszna zolza

Szwedy

Polecane posty

Gość straszna zolza

Czy chodzicie już w szwedach??:) Ja mam takie fajne białe ale głupio mi tak wyjść jeszcze na ulice :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się wstydzisz, że będziesz "na topie" tak to mowia :P ? lepiej wyjdź jako pierwsza, niż jako jedna z kolejnej setki ;) ja chciałam sobie kupić szwedy, ale cóż poradzić, nie ta figura ;) idź i wyglądaj ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedy
co to sa szwedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czego tu się wstydzić
? Szwedy modne są juz od jakiegoś roku. Lepiej być kolejna kopią? W zbyt ciasnych biodrówkach i z oponą wylewającą się nad nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
heheh no chyba wyjdę:) ale pewnie jeszcze przed tym 3 razy sie przebiorę hehe :) A psują do tego baletki?? Bo tylko takie buty chyba mam ktore wg mnie pasują do moich spodni. jakie ty byś buty ubrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe dobrze wyjde :):) mam już nawet bluzeczki do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
mam w miarę długie nogi i szczupłą sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia opinią, mnie akurat nie pasują, bo szwedy pogrubiają uda ;] ale jesli Ty masz figura, straszna zołzo (kurcze, nie pasuje mi jak tak do Ciebie mowie:P) no baletki są jak najbardziej wskazane :) uu...w kwestii mody to lekki zastój widze :P szwedy modne beda dopiero na jesien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czego tu się wstydzić
To myślę, że możesz sobie pozwolić na baletki do szwedów :) Miłego noszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie zakupilam sobie
dzinsowe szwedy i pomykam w nich. fajnie, ze na ulicach jeszcze ich za bardzo nie widać, wciąż dominują rurki. przynajmniej nie czuję sie jak kopia innych.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas wszystko wchodzi do mody
z rocznym opoznieniem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czego tu się wstydzić
AlaOlo mylisz się i to podówjnie :) Szwedy maskują właśnie masywne uda :) a do tego modne są juz naprawdę od jakiegos roku :) może nie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedy super wygladaja
na wysokich, szczuplych dziewczynach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no za granicą są juz dawno
na topie, w Polsce wciaż prawie wszystkie paradują w rurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe straszna zołza :) tak na mnie chłopak gada:) hehe ale ja jestem aniołek tak naprawdę :> a i dzieki dziewczyny :) przekonałyście mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..siedze w tym trochę. Nie mowie o tym, co jest modne w Polsce, tylko w Europie. Bo tam (tak, dla mnie Polska nie jest w Europie) szwedy nosiło się dwa lata temu, potem rurki, i teraz znów wracają szwedy, no ale u nas jest spore opóźnienie, więc tak to wygląda ;] Wystawy sklepowe we Włoszech czy w paryżu w niczym nie przypominaja tych naszych. No i co do samych spodni, wiem w czym dobrze wyglądam, i nie będę nosic szwedów mimo że PODOBNO maskują uda, skoro mnie akurat uwydatniają. To zalezy od figury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
no u nas strasznie wszystko późno dochodzi.. :( szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Widziałam dziewczynę na ulicy w szwedach marszczonych ku górze ( dżinsowe) super wyglądały ale miała buty na wysokim obcasie i to już zle wyglądało.. Bardziej wysoki obcas pasuje do dopasowanych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie czasem boli taki zły dobór butów/dodatków. Bo rozumiem, modne są szwedy i koturny, ale to nie znaczy że można je łączyć każde z każdymi. trochę smaku wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no trzeba wreszcie zacząć
chodzić w szwedach bo jak wreszcie ta moda przyjmie sie w Polsce (jak zwykle zresztą z opoznieniem) to mi sie przejedzą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no prawda, bo u nas to jest tak, że jak już coś jest w modzie, to ludzie nie patrzą czy im to pasuje, czy nie i kupują, i potem na ulicy chodzą same kolny, w lepszym czy gorszym wydaniu :P jak macie szwedy - wyjdźcie na ulice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eleganckich szwedow
pasują pantofle, botki z zaokrąglonym noskiem (szpic nie pasuje) a do bardziej "luzackich" obuwie sportowe. tylko że buty na plaskim obcasie i szwedy skracają optycznie sylwetkę wiec niższe osoby powinny do szwedow zakladac buty na jakims obcasiku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kupić dżinsowe szwedy z wysoką talią i wpuścić w nie białą koszulę. To bardzo ładnie się prezentuje, wydłuża sylwetkę i spłaszcza brzuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Właśnie. A mam koleżankę co chyba zbyt poważnie wszystko bierze pod uwagę. Gdy nastała era kolorów to nic tylko chodziła w zółtych spodnich w żółtych bluzkach i oczojebnych butach. to też przesada. Czasami są ludzie wygibasy. Ale ciesze sie że koniec tych kolorów. w sklepach na kolekcje jesienną nastały stonowane kolory a najbardziej podobają mi sie ubrania w kolorze śliwkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Myśle ze era tunik też zaniknie a wejdą albo juz weszły "body" albo po prostu koszulki wpuszczone w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na prowincji
wszystkie chodzą w rurkach (i prewnie beda jeszcze chodzic dlugi czas). ja w szwedach pewnie w ich oczach wygladam jak dziwoląg i nie znam sie na tym co jest "trendy" ale mi to lotto.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuniki wracają, bo wraca styl hippie. Ale w modzie jest kontrast, więc modne są tez obcisłe bluzeczki i topy, bez nadruków, marszczone leciutko przy dekolcie, właśnie takie do wpuszczania w spodnie :) Ale co do śliwki zgadzam się, piękny kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
tak tuniki też są praktyczne. nawet na plaże zarzucić na strój i już się super wygląda :) U mnie też nie widziałam żeby chodziły w szwedach ale ja zacznę hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze że szwedy
wracaja do mody bo ostatni trend "a la lata 80-te" mi nie odpowiadał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×