Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie

Do Facetow!!!!!!pytanie!!!!!Co łatwiej byłoby Wam zniesć???

Polecane posty

Gość jak myślicie

Wyobraż sobie że od 2 lat masz dziewczyne ktora baaaaardzo kochasz. co łatwiej byłoby Ci przełknąć: 1. to że ona Cie nie chce- zrywa.(mowi ci ze nie wiem czy jeszcze Cie kocha ze potrzebuje przerwy ze chce sie bawic a ty jestes zbyt zaborczy.) CZY 2. to ze to Ty spieprzyłes sprawe.(calujesz sie z inna mimo ze Ty wcale tego nie chciales- to byla inicjatywa jet innej.i dlatego Twoja ukochana odchodzi bo nie potrafi Ci juz zaufac.) Prosze panow o napisanie opinii co jest latwiejsze, mniej bojesne do przyjecia dla faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego punktu widzenia to chyab zdrada bo tego cofnac nie mozna. zrsezta ja bym zdrady jakiejkolwiek nie wybaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wcale tego nie
Dobre facet niechciał i się bronił a ona go całowała na siłę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
wiem ze trzeba byc szczerym:) i najrozsadniej mowic prawde...pytam tylko co byloby mniej bolesne...po czym facet umialby szybciej wrocic do siebie i np nie zadreczac sie cale zycie ze jest beznadziejny bo zostawila go dziewczyna.. po prostu co jest dla panow prostrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
no prosze o wypowiedz:)))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale skoro facet caluje dziewczyna, maja swoja dziewczyne, to czemu ma sie nie czuc beznadziejnie? Niech sie czuje kurcze - powiedz, ze ze wzgledu na jego czyn....a laska faktycznie rzucila sie mu na szyje, wsadzila jezyk w gebe a on nic nie mogl zrobic..no prooooosze CIe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jqk myślicie
no ok...ale myslisz ze nie da sie pocalowac faceta bez jego woli?tak z zaskoczenia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntiNaszaKlasa
Naj latwiej zniesc to byloby PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty frajerze...
" 14:16 Camp Nou W moim przypadku ani jedno, ani drugie jest niemozliwe. " Czemu ani jedno ani drugie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty frajerze-sorki
przepraszam za nick:/....no z innego wontku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że wszystkie moje dotychczasowe związki kończyłem ja. Jestem tak cudownym i wspaniałym mężczyzną, że po prostu one zakochiwały się we mnie szaleńczo. A jak mi się nudziły, to wysyłalem tylko smsa TO KONIEC Z NAMI i było po sprawie z mojej strony. One oczywiscie robiły sceny, ale to oddzielna historia. Kobieta nie umie odejść z honorem :o Co do drugiej sytuacji - ja nigdy nie spieprze sprawy. A całowanie się z inną to nic złego. Facet może to robić, to leży w jego naturze. Wierność i mężczyzna - te dwa terminy nie idą ze sobą w parze. Nigdy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
no np jest impreza wszyscy sie bawia, wszyscy sa troche napici jeses Ty Twoja dzeiewczyna i jej kolezanki bawicie sie razem i w pewnym momencie jedna z kolezanek gdy nie ma twojej dziewczyny zaczyna CIe calowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to pierwsze, powiesz mu prawde, on bedzie zalamany, ale w koncu mu przejdzie, moze nawet Cie znienawidziec a jezeli naprawde jest zakochany taki i bedzie wiedzial, ze to z jego winy, ze gdyby nie ten pocalunek to byloby wszytsko okej to moze byc zle z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
ja bym sie w tobie nie zakochala skoro dla CIebie wiernosc nic nie znaczy. musisz byc ostrym chamem skoro nawet nie masz odwagi ani szacunku dla dziewczyy z ktora byles zeby jej powiedziec prosto w twarz ze to koniec...jestes wredny i sadze ze jeszcze kiedys spotkasz dziewczyne ktora tez z toba tak postapi zerie przez smsa a ty bedziesz ja naprawde kochal...jesli wiesz co to za uczucie...chociaz raczej nie skoro nie umiesz byc wierny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyli Ty chcesz z nim skonczyc, i namawiasz swoje kolezanki zeby go pocalowaly, Ty nagle wejdziesz i to zobaczysz i z nim zerwiesz? obwinisz go za wszysystko ta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
to wyzej jest do Camp Nou .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
hmmm no nie do konca tak... wtedy tez bym mu powiedziala to wszystko co w pierwszym punkcie...i wina sie rozlozy... moze wtedy latwiej mu bedzie przyjac ze to koniec....tylko sprawa jest teoretyczna:)!!!!!!!chcialm wiedziec jak to jest z punktu widzenia facetow...kiedy byloby im ciezej...bo to chodzi o to zeby jak najmniej kogos skrzywdzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja bym sie w tobie nie zakochala Nie wiesz co mówisz :classic_cool: >>skoro dla CIebie wiernosc nic nie znaczy. Oczywiście, że znaczy. Kobieta bezwzględnie musi być wierna. >>musisz byc ostrym chamem skoro nawet nie masz odwagi ani szacunku dla dziewczyy z ktora byles zeby jej powiedziec prosto w twarz ze to koniec... Ano już taki jestem. Taki sms ma też w pewien sposób ponizyć. Wymowa mniej więcej - znudziłaś mi się, wypad 🖐️ >>jestes wredny i sadze ze jeszcze kiedys spotkasz dziewczyne ktora tez z toba tak postapi zerie przez smsa Wątpie. >>chociaz raczej nie skoro nie umiesz byc wierny.... Zdrada faceta to tylko sex. Nic więcej. Mogę ją kochać i uprawiac sex z innymi kobietami. To nie koliduje ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wtedy bedzie straal sie Ciebie odzyskac, bo bedzie wiedzial, ze to jego wina, bedzie zabiegal o Twoje wzglety i probowal odzyskac Twoje zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
Camp Nou jak mozesz pisac ze zdrada i milosc nie koliduja ze soba jesli nie wiesz co to jest milosc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
bambinoo masz sporo racji....to byloby nie fair zwalac cala wine na niego ale boje sie ze jesli zerwe i poweim ze go nie kocham moze sie zalamac...a jesli bym wplatala do zakonczenia jeszcze jego wine ale powiedziala zee ten pocalunek to tylko zakonczyl cos co i tak by sie rozpadlo i ze juz wczeniej sie zastanawialam nad tym zeby zerwac itd...to czy nie byloby mu latwiej?niz tak poprostu powiedziec ze juz nie chce z nim byc?ten pocalunek moglby byc dla niego wytlumaczeniem no i z jednej strony podbudowaniem bo koniec zwiazku nie oznaczalby tylko ze ja go nie chce ale ze ja nie chce ale inne dziwewczyny chca...jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
Camp Nou twoje wypowiedzi potwierdzaja moje sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze z tym pocalunkiem to zly pomysl, bo on naprawde nie dlaby Ci spokoju, a Ty tak naprawde nie uwolnilabys sie od niego, bo wiem, ze zrobi wszystko, zeby Cie odzyskac i nie bedzie rozumial, czemu nie chcesz do niego wrocic jestes pewna, ze jak to zakonczysz to nie bedziesz zalowac? 2 lata to w sumie sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
szczerze to zastanawiam sie juz nad tym bardzo dlugo...kilka miesiecy..nie chce go skrzywdzic i naprw\awde czesciej czyuje ze to przywiazanie niz milosc(z mojej strony)...boje sie jego reakcji. jak to przyjmie..do tej pory to on zawsze zostawial dziewczyny... no i mysli o naszym zwiazku badzo powaznie o przyszlosci.... im bardziej powaznie mysli tym bardziej ja mysle ze trace czas ze teraz powinnam sie jeszcze bawic ze korzystac z zycia mam wkoncu dopiero19 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×