Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruktoza787

Marzenia się spełniają! 32 kg mniej w ciągu 8 miesięcy! Moja historia!!!

Polecane posty

Ech, dziewczyny, a u mnie same porażki... zupełnie nie rozumiem, co się stało. Zniechęciłam się co do diety wobec zupełnego braku efektów. Kiedyś innym mowilam, żeby wytrwały, a teraz sama... już w ogóle nie wiem, co mam robić i tracę nadzieje, że cokolwiek schudnę. Teraz zaczęłam ćwiczyć, chodzić na spacery i mam nadzieję, że to coś pomoże. Zupełnie jestem załamana, przygnębiona, nie wiem, czy głodować?... :( może Wy mnie pocieszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamsella nie przejmuj się,ja przyznam szczerze ostatnio też się trochę zaniedbałam...trochę z nudów a trochę ze stresu zaczęły kusić mnie słodycze i znów wpadłam w nałóg :P Ale wydaje mi się,że to taki pierwszy kryzys,który da się zażegnać.Tym bardziej,że teraz pogoda nastraja mnie bardzo pozytywnie:) Wiosennie!Pamiętajcie,że niedługo lato-chciałabym choć raz nie wyglądać jak kula w letnim ubraniu, dlatego czas spowrotem wziąć się za siebie.Boję się zważyc..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, BallaBaby, ja też się boję zważyć... słoneczko już zaświeciło, więc jak mam czas to idę na spacer, a że gór wokoło dużo, jest gdzie gubić kg... tylko że mam sporo stresów, za miesiąc matura i tysiąc rzeczy do zrobienia :) jakoś będzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski cos dla Was ! :) www.pychotka.pl ! Ja zaczelam kuracje z therm line II , bo juz mam dosc, ale powiem Wam ze kurcze nie chce mi sie jesc!!! kompletnie! jem o wiele mniej ;) i nie chodze glodna!:) i pije 3 l wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sagunka ja bym chciala jakis porad i ewentualnej wymiany zdan, jesli moge prosic to www.nirkya@wp.pl...chcialabym uslyszec czegos wiecej. Pozdrawiam i czekam na wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenia mam pytanko czy pomaga ci therm line?jesc tez sie nie chce po zwyklym blonniku a wiem bo stosowalam,nasze forum cos chwilowo zamarlo,ale mam nadzieje ze to sie zmieni.mi udalo sie zjechac jakies 15kg i teraz podchodze do tego w inny sposob niz zawsze.nie jem slodyczy w ogole i po 18 nie jem \\.na poczatku sporo jezdzilam na rowerku stacjonarnym ale jakos potem przestalam i teraz jak mam ochote to siadam a jak nie to nic na sile.jem malo bo mi sie nie chce a z walka ze slodyczmami pomogl mi chrom i pije czerwona cherbate a tak ogolem to czuje sie super bo psychicznie podeszlam do tego i jest ok.na poczatku non stop sie wazylam a teraz nie pamietam kiedy.jeszcze mam zamiar jakies 10kg zgubic,zaczelam sie odchudzac dzieki fruktozie bo ona dala mi duzo sily i motywacje ze dla chcacego nic trudnego.pozdrawiam was.BUUUUUUZIOLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że dobrze wszystkim idzie:) Ja mam zamiar zacząć biegać,chociaż nie wiem co z tego wyjdzie,bo ostatni raz poszłam biegać 2 lata temu i skoczyło się to na powrocie do domu autobusem :P Dziś idę na aerobik..juz od tygodnia nie byłam bo skoczył misię karnet i czuję się taka...\"zasiedziana\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Święta mijają?Ja muszę przyznać,że dziś się mocno najadłam...:P Ale w koncu to Świeta...niecodziennie się tak jada..az zal było nie spróbowac faszerowanych jajek:P Od wtorku wracam do zdrowego trybu życia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki.. wstałam rano i tak sobie pomyślałam o was- może warto wrócić bo przytyłam chyba więcej niż ważyłam i tak sobie chodziłam po forach i zzalazłam was.. Ja idę na diete Plaż Południwych- dla mnie najlepsza i najlepsza aby szybko pozbyć się sterczącego brzuszka.. a teraz warzywa są tańsze wiec myślę, że będę miała co jeść- w przyszłym tygodniu mam przymiarkę sukienki i jestem przerażona tym faktem, bo jak mnie mierzyły byłam dużo chudsza a teraz..:/ do ślubu 2 tygodnie i od dzisiaj dietka- będę jesscze biegać i 8abs na pupkę i brzuch... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssdddddddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowiac szczerze nie zlecialam z therm line 2 ..wszystko zalezy od organizmu.ale czuje ze nie chce mi sie tak jesc , jem o wiele mniej niz wczesniej ! i pije duzo wody .. ale kurcze nie wiem czy zlecialam z wagi ale z cm na pewno ... mysle ze warto kupic te tabletki pood tym wzgledem ze nie czuje sie takiego glodu jak wczesniej...raz zjadlam tylko 1 jablko w ciagu dnia bo nie mialam czasu nawet i nie czulam jakiegos bardzo doskwierajacego glodu..napisane jest tam ze niby 2 tabletki 2 razy dziennie ale mysle o zmniejszeniu dawki do 2 dziennie... ;) nie warto w siebie tak faszerowac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam!!Nie mogłam znaleźć tego topicu...Umarł śmiercią naturalną;p Jak Wam idzie odchudzanie?Ja juz dawno się nie ważyłam,1 maja stanę na wagę.Dziś na obiad kaszka kuskus z groszkiem:) Co do therm line 2,moja koleżanka go bierze,mówi,że na początku czuła się jak naćpana-tyle miała energii,ale nie chciało jej się jeść.Nie wiem czy schudła,bo dawno jej nie widziałam ale ona mówi,że czuje luz w spodniach...Ja jak narazie preferuję MŻ i aeroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lpopop
jiiiiiiiiiiiiiiiik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda, że autorka topiku już tu nie zagląda. Szczerze...podziwiam ją i jej wytrwałość. Przy okazji również wiedze na temat odchudzania. Skorzystałabym z jej rad, ale cóż...nie mam jak zadać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE!PEWNIE TU TAK ZAMARLO BO TO TA WIOSENNA POGODA SPRAWIA ZE mamy duzo innych zajec!laski dzieki za opd.jesli chodzi o therm line,a jak tam żonaącka po weselichu?bylo juZ?BO Z DATY WYGLADA ZE TAK....jak odczytasz to moze dasz sie skusic na jakas fote na forum w tej sukni,pochwal sie troszke!napewno inne dziewczyny tez by cie chcialy zobaczyc w tej sukni.....PRAWDA?`pozdrawiam was GORĄCO!PAPATKI o:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam również!Nasz biedny topic umiera,trzeba go wskrzesić;p Ja ostatnio złapałam fazę na kuskus,bo jest jedną z niewielu rzeczy,które mogę tylko zalać gorącą wodą i zjeść w pracy na ciepło...Ostatnio straciłam chęci do aerobiku,ale od wczoraj przyłączyła sie do mnie kolezanka i zupełnie inaczej się cwiczy,jest motywacja,zeby pojsc:) A jak u Was? Jak tam nasze maturzystki(a)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki powrót!!! witajcie.. postanowiłam się odchudzić i jak tylko ta myśl przyszła mi do głowy odrazu pomyślałam o was.. a więc u mnie wiele zmian- obecnie pracuje nad morzem i tutaj próbuje oszczędzić dalatego dita wskazana :) szukam grupy wsparcia- bo motywacja mała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta! Bardzo żałuję że po kilku niemiłych incydentach topik zamarł.Niestety został zalany przez zwolenniczki diety 500 kal. co nie ma nic wspólnego ze zdrowym odchudzaniem.... Jeszcze się panienki oburzyły po zwróceniu uwagi że tu nie o to chodzi. Niestety nawet te pare głosów rozsądku które tu potem zawitały już nie pomogły....Szkoda. A właśnie,to ja EBA tylko nika musiałam zmienić bo nie mogłam się zalogować;P Chciałam powiedzieć że minął rok od czasu kiedy pierwszy raz przeczytałam post Fruktozy i zrozumiałam że mogę schudnac..Nie powtórzyłam ogromnego sukcesu Fruktozy,ale schudłam 10 kg.i utrzymuję wagę.wiem że mogłabym jeszcze schudnąć,moze się uda,a może wystarczy jak utrzymam to co zdobyłam:)W końcu mam już swoje lata :)) Pozdrawiam Was Wszystkie,Ijak zwykle życzę cierpliwości w dążeniu do celu!!!!! Eba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też nie zaglądałam tu od wieków... pochłonęło mnie tysiąc innych spraw... matura, potem rekrutacja... no i już niedługo nowy etap życia :) Co do mojej wagi, to bywało różnie. Po roku, niezadowolona z własnej niestałości w zamierzeniach, postanowiłam zajrzeć na ten topik, by znów szukać tu podpory... znów zaczęłam się dietkować... ale w granicach rozsądku! :) Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony
Nigdy nie podzielałem tych wszystkich wyszukanych pseudonaukowych diet, to, co dla mnie naprawdę wartościowe, to dieta jak najbardziej naturalna. Jak najmniej mięsa, przede wszystkim surowe warzywa i owoce. Oczywiście wszystko z głową, bez głodzenia się :] Mogę polecić wam parę sprawdzonych źródeł: http://e-wiedza.nextore.pl/e-ksiazki/zdrowe_odzywianie_i_jego_sekrety_-_e-book_p1251.xml http://e-wiedza.nextore.pl/e-ksiazki/wegetarianizm_w_praktyce_-_e-book_p1241.xml pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamsela!!!!! Na jakie studia poszłaś? Cieszę się że się odezwałaś!! Bużka Eba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamsela!!!!! Na jakie studia poszłaś? Cieszę się że się odezwałaś!! Bużka Eba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) cóż, zamarzyłam sobie bycie panią prawnik w przyszłości... a miasto: Warszawa ;) i miło, że pytasz :) a jak tam Wasza dietka? Ja stosuję teraz rozdzielną, bo znakomicie się na niej czuję. Jem prawie że do syta, ale z zachowaniem pewnych zasad :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mamsella widzę że ciężkie studia wybrałaś :) Ale wierzę w Ciebie!!!! Jak pisałam wcześniej przynajmniej utrzymuję wagę,ale jak naczytam się o Waszych sukcesach to może się jeszcze zmotywuję do boju ;)Czytałam o tej diecie rozdzielnej ale nie mogę zrozumieć jak układać menu....Może coś mi podpowiesz? Pozdrawiam serdecznie Eba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ku ku!! Czy znajdzie się któraś kolezanka z topiku Fruktozy? To ja Eba! Mam nowy nik bo zapomniałam hasła :) i nie mogłam się zalogować..... Pozdrawiam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×