Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca o czapkę

41 cm obwód dla jakiego dziecka?

Polecane posty

Gość pytająca o czapkę

jestem w ciaży,podoba mi sie na allegro czapka dla dziecka-obwód głowy 41 cm czy bedzie sie nadawała dla małego niemowlaka? nie bardzo się orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być za duża
niemowlęta raczej mają ok 38cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie za duża,a za rok za mała :) Niemowlaki mają najczęściej obwód głowy w granicach 34-38 (tak wyczytałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca o czapkę
a moze mi doradzicie-skoro dziecko urodzi sie w zimie i bedzie na spacerze w kombinezonie z kapturem to jaką powinno miec czapke? grubą-ciepłą czy raczej cienką ze względu na kaptur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być za duża
No pewnie że czapeczka musi być zimowa, kaptur nigdy nie zakrywa szczelnie główki. Moja córa urodziła sie w styczniu i miała grubszą czapeczkę + kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka jak się urodziła miała 38 obwód. 41 miała na 3 miesiące. A teraz nosi czapki na 46 cm - ma 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa tak, koniecznie gruba czapa na zimę - kaptur to od tej głowinki po 4 cm z każdej strony odstaje. A jak był super mróz, to zakładałam nawet 2 czapki. Pod spód bawełnianą, na wierzch z wełenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam do książeczki. Jak się urodził główka miała 32cm. Na szczepieniu w 3,5 miesiąca główka 40,5 cm A już równy mieisąc później 42,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, pomyłka. W książeczce było niewyraźnie napisane i źle odczytałam. Po narodzinach obwód główki wynosił 33cm, a nie 38cm :P Reszta spisana jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×