Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gekon1979

Prawiczek/doświadczony i reakcja dziewczyny.

Polecane posty

Gość ertyaaaaaaaaaaaaaa
zlooo-> nie no tu nie chodzi o centymetry, ale o wszystko wlasciwie:) kazdy jest inny, z kazdym inaczej sie rozmawia, caluje, dotyka, kazdy na wszystko inaczej reaguje i ty tez na roznch facetow inaczej bys reagowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może odniesienia nie mam, ale uważam mój seks za idealny. Zgrałam się z moim facetem doskonale. Dogadujemy się, mamy te same fantazje, ja spełniam jego, on moje, jest dobry w tym co robi więc po co to marnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfmjbkmj.//k.ljkmjnhb
jak jest uczucie, szczegolnie to poczatkowe zauroczenie to wtedy nawet inni faceci czy dziewczyny odpychaja ;) ale po kilku latach pomimo milosci rozne rzeczy sie zmienaja i czasem moze kogos zniesc na zla strone szczegolnie jesli "nadarzy sie okazja". na pewno sa tacy wierni, ale chyba malo. wyobrazacie sobie zeby facet przez CALE swoje zycie spal tylko z jedna dziewczyna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfmjbkmj.//k.ljkmjnhb
to bylo do prawiczka. teraz tak mowisz bo z nikim nie spales a moze nawet nie miales dziewczyny na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka
ja bym mogl przez cale zycie spac z jedna, jakby byla dla mnie super, niekoniecznie nawet bym musial byc dla niej pierwszym. ps. zlo sprawdz meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfmjbkmj.//k.ljkmjnhb
jesli Ci sie nie zmieni to byloby super :) i zycze Ci zebys spotkal wartosciowa dziewczyne, najlepiej taka ktora czeka na tego wlasciwego mezczyzne i bedziesz to Ty ;) :) tak mi sie teraz smutno zrobilo bo bylam w fajnym zwiazku, bylismy dla siebie pierwszymi, kochalismy sie na zaboj i myslelismy ze cale zycie przed nami , ale sie skonczylo :( po kilku latach roznice charakterow daly o sobie znac. tyle dobrze ze nigdy sie nie zdradzilismy (mam nadzieje ;) ) a wsrod moich znajomych zdrada jest powszechna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że z wiekiem zmieniają się priorytety, aczkolwiek ja nie planuję w najbliższym czasie zdradzać swojego faceta. Co przyniesie przyszłość, to sie okaże. Nigdy niczego nie można być pewnym a już na pewno nie samego siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seksik? MARZY MI SIĘ ORGAZM i każda droga ku niemu jest dobra. Moja muszelka jest taka cieplutka i mokra, że aż się prosi o pieszczoty. Tu znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sex-rozmowy.pl/dorota_sex_telefon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wola d****arzy i roochaczy niz takich co nie sypiaja z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Jestem zdzirowatą i wyuzdaną suczką. Kochanie czekam na Twój telefon, zróbmy to razem. Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.bzykacz.pl/aldona/ Moja cipka czeka na twojego k***ska, chcę wraz z Tobą przeżyć rozkosz. Gwarantuję Ci, że w czasie rozmowy naprawdę się bawię i mam nadzieję, że Ty też będziesz to robił. Mam bardzo sprośne myśli, nie zdziw się, że potraktuję Cię ostro, podnieca mnie dominacja ale jak sobie zażyczysz będę grzeczną suczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie szukać a nie użalać się. Np. w seks-anonse24.pl możecie chętne baby znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to nie zaczynać związku od kłamstw..jak dziewczyna zakochana to nawet jak doswiadczona to i tak bedzie wolała chłopaka prawiczka chocby nie wiedział jak ma sie zachować bo to będzie ciało i dotyk kogos ukochanego nie obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćurocza
ja podniecam się jak słyszę że prawiczek,takie zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

nie bylo tak zle faktycznie po pieszczotach i zalozeniu gumki kiedy wszedl we mnie po trzech ruchach nie wytrzymal i trysknal  ale to nic sciagam mu gumke nie uwiezycie ile tego bylo  szybko pod prysznic tam wspolne mycie i do roboty potem to mi dopiero pokazal co potrafi nie zaluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja tam chciałbym mieć prawiczka. Miałam kiedyś jednego 25 latka,  jak się dowiedziałam chciałam się wycofać, ale nie zrobiłam tego i nie żałuję,  był boski. Teraz na myśl o prawiczku od razu się jaram, serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawiczki są lepsi niż ci bardzo doświadczeni. Mnie by taka informacja nie zniechęciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×