Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cos jeszcze

czy jest cos na co trzeba zwrócic uwage przy zakupie łózeczka

Polecane posty

Gość cos jeszcze

drewnianego ?? wiem ze przydatne jest regulacja wysokosci materaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak rozstaw szczebelków
nie może być większy jak 8 cm z tego co mi wiadomo, ale jeszcze sprawdź, bo nie chciałabym wprowadzić Cię w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
a kupując turystyczne? oprócz 2 poziomów, czy te wszystkie bajery sa przydatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja kupowałam łóżeczko to brałam pod uwagę: -rozstawienie szczebelków (by nie była za dużo,chodzi o to by dziecko czasem nie włożyło sobie tam głowy) -by po skręceniu było stabilne a nie rusza się na wszystkie strony -by przednie 2-3 szczebelki były wyjmowane bo to fajna sprawa jak dziecko samo wejdzie i wyjdzie -by poziom materaca był regulowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrtre
co mi przychodzi do głowy to sprawdź czy łóżeczko jest "solidne" i jakie ma atesty bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atesty szczególnie lakierów są ważne. Ja to w ogóle kupiłam łóżeczko z nielakierowanego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne te i ikea ja kupiłam prawie najtańsze i po 15 miesiącach są lekko rozklekotane. skoro możesz przeznaczyć 200 - 300 to chyba to lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj najtanszych, nie sa stabilne, a juz w ogóle jak dziecko zaczyna wstawac a co gorsza skakac w lozeczku to cale lata. Turystyczne ja osobiscie nei polecam... my mamy kojec, najwiekszy z mozliwych i jest to suuuper zakup, zaplacilismy okolo 350zł, dziecko moglo sie tam bawic, córka nauczyla sie tam chodzic, byla tam bezpieczna jak np musialam byc w kuchni, teraz synek korzysta z tego samego kojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze sa lozeczka drewniane ze szczebelkami i regulowana wysokoscia poslania( dwa poziomy). Odleglosci miedzy szczebelkami nie moga byc wieksze niz 8cm. W sklepie trzeba sprawdzic,czy lozeczko jest solidne i starannie wykonane,czy jest stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×