Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Satanista

Co dziewczynom najbardziej przeszkadza w facetach ?

Polecane posty

Gość szyyyyyyy
Mi jak są babiarzami i nie wiedzą, czego chcą. Ew. jak sa "romantykami" tzn. lecą za tym, co im wpadnie w oko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
msze z całkowicie czarnych kotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna zmijjka
1. brudne i smierdzace skarpety noszone caly tydzien a potem rzucone gdzies w kat 2. cuchnacy oddech spowodowany czesto tym ze nie myje taki zebow 3. brud za paznokciami 4. tani dresik kupiony u Wietnamczyka na trgu za 10zl i biale adidasy do tego 5. co drugie slowo to kurwa 6. zero kultury osobistej 7. nachalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciao bella
brak kultury braki w wyksztalceniu brak odpowiedzialnosci brak meskiego zachowania brak higieny osobistej brak romanztyzmu oczywiscie jak wyzej napisano niski wzrost i brzydki wyglad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CO POWYŻEJ
plus nadmierne wręcz chorbliwe przywiązanie do Mamuśki lub kumpli (z podwórka, podstawówki czy wojska.....) jedno i drugie jest mało strawne i przeważnie powoduje rozpad związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityy cat
1) Uważają się za najcudowniejszych na świecie i zawsze mierzą za wysoko a potem sie dziwia ze laski nie mogą znaleźc 2) chleją do oporu 3) prymitywny podryw w stylu "ale masz zderzaki" "ale zawieszenie" itp.....także podryw na części samochodowe na nas wrażenia nie robi:p 4) przeklinanie co 2 słowo 5) zniewieściałośc!!!!! tego chyba nienawidze najbardziej....poprawianie włosków kurteczki spodenek szaliczka noszenia różowego spę dzanie mnóstwa czasu w łazience i PEDALSKIE RUCHY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia liceoooom
to co powyzej zgadzam sie z tym, a do tego glupota którą ma satanista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepła klucha:O najgorsza jest ciepła klucha czyli taki co to se sam paluchem w oko nie trafi, trzeba mu je najpierw otworzyć a potem poprowadzić paluszek prosto do oczodołu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujbggyygvgggg
niewiernosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CO POWYŻEJ
najbardziej mnie rozbrajają tacy odpicowani kolesie, zadbany taki, odprasowany, wydaje się miły, odpowiedzialny i w ogóle ideał.... a potem się okazuje że taki odpicowany i schludny bo Mamusia wszystko robi za niego: majtusie mu kupi, pokój za niego posprząta, śniadanko do pracy uszykuje, mleczko mu podgrzeje itd itd.....aż dziw że taki samodzielnie potrafi seks uprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaachhhhhh
*tekst w stylu: "wszystkie kobiety tak robią to Ty oczywiście tez" * oni są cudami natury, a my zawsze te złe * nie dbanie o siebie a potem narzekanie na swój wygląd * chamstwo, wymądrzanie się a tak naprawdę nic nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
jak go mama kocha to co ci to przeszkadza ?:D spójrzcie na siebie i na to jak doicie kase z tatusiów :P facet do roboty musi iść ale córeczka na ciuchy dostanie za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Nachalność , w moim przypadku "nie" znaczy "nie" i tyle. 2.Ciepłe kluchy- nienawidzę takich typów , użalają sie nad sobą całymi dniami ,pisza tematy tupu mam 25 lat nigdy nie miałem dziewczyny czy wszystko ze mną nie ok ? Niezaradni , niezdarni , czarne owce , ofiary losu 3.Fanatycy-romantycy , milion słodkich smsów na dzien na dobranoc itd , kwiatki ,świeczki ,słodzą i chwalą ,do przesady aż się wymiotować chcę ,ja wogole nie jestem romantyczna i nie lubie dostawać kwiatów. To wszystko wydaje takie sztuczne i nieszczere i zazwyczaj jest. jak cos mi sie przypomni to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO CO POWYŻEJ
mnie nie przeszkadza facet, który ma kochającą Matkę, ale taki, który mając lat 30 pozwala by ona traktowała go jak małego chłopca, załatwiała za niego wszystko, wyręczała, podejmowała za niego wszystkie decyzje, wybierała z kim ma się spotykac ( a z kim nie) i organizowała mu całe życie chyba potrafisz dostrzec różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfhh
niedojrzalosc, egoizm, fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×