Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milk lavazza

co chcielibyście aby zrobiła kobieta, która Was onieśmiela?

Polecane posty

Gość milk lavazza

jestem ciekawa co chcieliby mężczyźni aby zrobiła kobieta która się im bardzo podoba i która jednocześnie ich onieśmiela? mam kolegę któremu jak sądzę bardzo się podobam i jednocześnie onieśmielam...ponieważ kolega ten również mi się podoba :) chciałabym jakoś rozkręcić tą znajomość i w związku z tym proszę o podpowiedź jak najlepiej postępować z takim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
podszywająca sie milk lavazza mimo wszystko jakoś ten twój żart mnie nie rozśmieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
zrób to samo co robią faceci gdy nie są nieśmial i i kobieta im się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
mnie się wydaje, że najlepsze byłoby wyjście do kina bo jeśli dana kobieta onieśmiela mężczyznę to i tak w kinie nie ma to znaczenia - gorzej jak się siedzi w knajpie i facet jest zestresowany i nie wie co powiedzieć szkoda tylko, że kobiecie nie wypada zaprosić mężczyzny do kina :( apeluję do mężczyzn jesli kobieta Was onieśmiela i na początku stresuje Was sytuacja sam na sam to zaproście ją do kina :) ja czekam, aż mój królewicz ;) na to wpadnie (mam nadzieję, że kiedyś wpadnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam nie wypada jak Ci tak zależy to go zaproś do tego kina. bo na to zeby on sam to zaproponowal możesz się nie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
nie wypada to kraść, kobieta nie żyjesz w Libanie i kobieta tak samo może zaprosić faceta jak facet kobietę.....po prostu masz pietra , że da ci kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
specjalnie tak piszę bo lubię za darmochę chodzić do kina. Przecież taka wartościowa luksusowa księżniczka jak ja nie będzie za siebie płacić. Więc do roboty!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sredniowiecze. gdzie moge znalezc liste - co wypada, a czego nie wypada kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mu się podobasz ... jak twierdzisz on Tobie rowniez on tego nie dostrzego i nie podchodzi ... troche du.pa nie facet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpytaj go jaki, film mu sie podoba z repertuaru kinowego. on jakis wymieni Tobie sie spodoba to zapytasz czy nie wybierzecie sie tam razem. mi sie wydaje ze kino na "pierwsza randke" to zly pomysl. chociaz wy juz sie troche znacie, moze byc ok. po kinie jakies piwko, czy wino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
może faktycznie spróbuję pociągnąć temat kina w rozmowie i coś tak luźno rzucić o jakimś fajnym filmie, który akurat leci i który warto byłoby zobaczyć ;) - może sam zaskoczy, bo na bezpośrednie zaproszenie do kina to się raczej nie zdobędę i jeszcze odpowiem podszywającej się milk lavazzie - przy wyjściu do kina i tak zakładam, że każdy płaci za siebie - w końcu mamy XX wiek i ja sama na siebie zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
Muniek ja to bym mogła z nim pójść do kina ;) widuję go prawie codziennie w pracy więc mogłabym pominąć film i przejść do etapu kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
Cin Cin i to byłby mój idealny scenariusz :) - po kinie piwko albo winko, bo faktycznie już się trochę znamy bo pracujemy w tym samym miejscu i prawie codziennie się widujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibik15
Muniek ja to bym mogła z nim pójść do kina widuję go prawie codziennie w pracy więc mogłabym pominąć film i przejść do etapu kina a co ty w tym kinie robisz jak film mozesz pominac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milk lavazza
zibik15 akurat w przypadku tego mężczyzny ważniejsza byłaby dla mnie po prostu jego obecność obok mnie niż to co leci na ekranie (i nie mam na myśli nic zbereźnego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obecność obok mnie niż to co leci na ekranie (i nie mam na myśli nic zbereźnego )" zibik15 - no własnie, a Ty muslisz ze my tylko o sexie :D swintuch jeden :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina 909
ja tez mam kolegę którego lubię i go onieśmielam, mocie może inną propozycję co można zrobić? najlepiej gdyby to się dało wykonać w pracy aby go ośmielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×