Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinosss

Zwalczamy cellulit od IV do Zerowej fazy!!!! Kto ze mną???

Polecane posty

Postanowiłam raz na zawsze pozbyć się cellulitu. U mnie na udach jest on widoczny gołym okiem, w te wakacje musiałam się \"chować\"aby nikt go nie widziałam. Ale za rok już tak nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto mój plan działania: *RANO: -balsam antycellulit (od jutra zaczynam firmy Soraya, już setki wypróbowałam) *POŁUDNIE: +++++ĆWICZENIA+++++(ok.1godzina +rower 40min) -rozgrzewka (uczę się też szpagata) -taniec -hula hop -rower stacjonarny -brzuszki, wstepna 6weitera (robie od kilku dni-drugi dzień, nie mam siły na więcej :P) -oczywiście raczej nie ćwicze wszystkiego odrazu,z reguły rower lub reszta) *WIECZÓR: -masaż gąbką antycellulit olejkiem antycellulit -chłodny prysznic -balsam antycellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam, że stosujesz jakąś dietę (niekoniecznie odchudzającą, ale ogólnie - zmianę nawyków żywieniowych w stosunku do tego, co i jak jadłaś wcześniej). i nie bierzesz tabsów anty.. wtedy - powodzenia! :) 4 stopień może nie być łatwo zniszczyć samemu, być może będziesz musiała wspomóc walkę jakimiś zabiegami profesjonalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA-nie biorę żadnych tabletek, staram się jeść zdrowo (chociaż jem też słodycze-ale ograniczam), piję dużo (ok1-2litry), a wcześniej tylko szklankę dziennie, staram się nie jeść po 18-19. wg mnie to jest IV stopień, chociaż sama nie wiem. Po prostu jest widoczny gołym okiem i są takie "dziury". Dziś zrobiłam też peeling kawowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zawsze po pellingu kawowym schodzi skóra! znów widzę w niektórych miejscach, tak jakby schodziła. Kurde, nie chce calej opalenizny zetrzeć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam pierwsze efekty!!! Cellulit zrobił się mniej widoczny! tzw. jeszcze go widać, ale nie aż tak. Myślę, że to duża zasługa WODY-HERBATEK. Co prawda nie zaczęłam działać 17.08 ale wcześniej.Mam nadzieję, że do następnego lata będę mieć piękne, szczupłe nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliptyka
A co maja tabsy anty do cellulitu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabsy anty wpływają na gospodarkę hormonalną - a ta - na pojawianie się cellulitu (estrogeny) to chyba nie jest jeszcze 4 stopień ;) ja swój nieszczęsny potabletkowy masakruję pilingami, ćwiczeniami wreszcie i masażami bańką chińską (facet masuje, bo ja mam tylko cellu na dole pośladków i niewygodnie mi tam masować bańką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki to stopień. Mam nadzieję, że nie IV. Ale na pewno II lub III. Pierwszy mam na łydkach ;/ Dobrze, że lato się kończy z tego względu, że mam prawie rok czasu na wyszczuplenie i wymodelowanie nóg. Już się cieszę, na przyszłe lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cell
nie wiedzialam ze cell czesto od tabl anty sie pojawia, a ja sie zastanawialam skad to u mnie sie wzielo, gdy nie mialam cale zycie tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję codziennie-2xdziennie herbetę Vitax antycellulit a do tego jeszcze inne Beauty programm(2x) też Vitax, lipowa przed cwiczeniami, mięta, zielona. W sumie codziennie 7-8herbat. teraz chce też pokrzywe ale nie wiem na co jest dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czy to herbatki. Do tego ćwiczę, smaruję się balsamami, olejkiem i gąbką masuję się. Może to wszystko razem? Ale cieszę się, bo wkońcu zobaczyłam jakiś efekt. Na szczęście daje sobie czas do końca kwietnia czyli 8miesięcy na walkę, tak aby w maju miec piękne nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję teraz codziennie po2-3litry, od trzech dni nie ćwiczę :( A stojąc nie widzę cellulitu! jest tylko z boku uda (tzw. dziury) wcześniej zwykły cellulit+ dziury. Dziury (tak jak w reklamie kremu Vichy-chyba) to już jest w zawansowanej fazie? Ehh wiem, ze nikt tu nie zagląda. Trudno, ja nadal będę walczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa dzięki ;) Znalazłam w Internecie jak rozpoznaje się etapy cellulitu.: I etap Zmiany nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ujawniają się po uchwyceniu fałdu skóry. II etap Na pierwszy rzut oka widać nierówności na skórze. III etap Skórka pomarańczowa (dosłownie) Pojawiają się coraz większe nierówności (grudy) i skóra zmienia kolor na pomarańczowy. IV etap Cellulit właściwy (schorzenie) jest stanem zapalnym w tkankach podskórnych. Konieczna jest wizyta u lekarza i leczenie farmakologiczne. Wszystkie objawy zaczynają się nasilać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tego, to na udach mam II faze lub może nawet początek III(gruzdy,to pewnie te "dziury" ale skóra nie jest pomarańczowa, a na reszcie m.in łydkach mam I fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańćzka1983
Ja się owijam folią i jak na razie są widoczne rezultaty, nie za duże ale liczę na dobre efekty za 2-3 miesiące. Przepis na owijanie się folią znalazłam na: http://www.cellulit.net.pl/maseczki-domowe/maseczka-z-kawy-owijanie-folia.html Na brzuch stosuję roll-on garniera i jak do tej pory to jedyny skuteczny kosmetyk na mój cellulit. Wieczorem codziennie masuje się dodatkowo rękawicą sizalową. A z ćwiczeń najlepszy jest rowerek, a latem wypad na jeziorko lub basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka_fasolka..
widze ze mam podobny problem do Ciebie i podobna silna wole;) bo tez juz dawno sobie postanowilam walke z cellulitem a jednak ciagle konczy sie na paru dniach.. a potem mi sie nie chce.. cwiczyc cwicze ale jakos nigdy nie chce mi sie niczym smarowac itp;) a, i mam tyle samo lat ile ty, tyle samo wzrostu i podobna wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to juz jest, 2 dni walczymy a potem tydzień przerwy. Ja dzis troche cwiczyłam i mam zamiar jeszcze poćwiczyć. Lato idzie. Niby szczupła,a wstyd pokazać nogi (jak mówiłam komus, ze nie moge bo cellulit (oczywiscie tylko dobrym znajomym) to oni mnie wyśmiali;/ Jakby zobaczyli to by zmienili zdanie. Ale no nic. Trzeba ćwiczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia...
a czy bieganie pomoze pozbyc sie celluitu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy mówią, że bieganie jest dobre inni, że nie. Więc nie wiem. Ja juz dzis troszkę poćwiczyłam -20min ćwiczenia z płyty na brzuch -250skoków na skakance -troszkę hula hop Potem śniadanie (satałtka: sałata, papryka, rzodkiewka, ogórek, pieprz; 2parówki z ketchupem i 2 skibeczki chleba razowego z miodem) w sumie mocno się objadłam. Ale mialam straszną ochotę na słodycze dlatego ten chleb z miodem. Potem czerwona herbatka. A przed ćwiczeniami woda z cytryną. Niedługo wsiadam na stacjonrany rower (40min) i moze dzis jeszcze hula hol lib/i skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle się odżywiasz
parówki, chleb z miodem, jak będziesz tak jadła to żadne ćwiczenia nie pomogą na cellulit unikaj tłuszczu i słodyczy czy wiesz że w parówkach jest dwa razy tyle tłuszczu co białka ? by schudnąć trzeba wybierać produkty któe mają odwrotne proporcje: więcej białka, minimum tłuszczu: polecam tuńczyka z wody, jaja gotowane, twarożki light, mozzarellę light, fetę light, gotowane ryby, kurczaka bez skóry, filety z indyka.... cokolwiek tylko nie parówki, to największy chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. dziś zjadłam ostatni raz parówki, ale ja je jadlam w sumie bardzo rzadko. Zjadłam sobie płatki fitness z wodą :) Będę się starać jeśc warzywa i owoce, jajka... A chleb z miodem, czemu źle? Tzw ja chleba nie jadłam już przeszło tydzień, a teraz zjadłam razowy tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już minęły prawie 2tygodnie i hmmm Ostatnio nawet nie obżeram się wieczorami, jem mało słodyczy (najlepszy sposób to nie miec ich w domu i nie patrzeć na nie) Dziś np zjadłam rano płatki (z wodą) i bananem a teraz mizerie na jogurcie naturalnym. Niiedługo zjem sobie z tym samym jogurtem jabłko i trochę winogron (mam nadzieję, ze to bedzie jako mój obiad) Na kolacje może jajko. W sumie nie wiem co jeść ;/ A teraz kupilam sobie znów dwa nowe kremy (jeden wyszczuplający drugi antycellulit itd) i jednym bede sie smarować rano drugim wieczorem, wczesniej prysznic (z gąbką i olejkiem antycell) ciepło-zimny. Mam miesiąc, góra 2 miesiące na pozbycie się tego dziadostwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×