Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinosss

Zwalczamy cellulit od IV do Zerowej fazy!!!! Kto ze mną???

Polecane posty

Ojoj.. :) i co te kremy coś pomagają? Bo ja używam Garniera roll-on i jest genialny na moje dolegliwości, jednak trzeba go używać cały czas bo po odstawieniu niestety cellulit znów powraca :( Nie mam przekonania do innych specyfików tego typu.. a ty jakiej firmy używasz? Pomaga coś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i z tego co napisałaś (o tych "etapach") to mam II etap.. Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale biorę tabletki Anty. Mam 22 lata 167cm Moje wymiary: DATA /BIUST/ TALIA/ BIODRA/ UDO/ WAGA 12.05/89/ 68/ 94/ 57/ 61 Najgorsze te moje nogi :(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VVivoriaa masz ładne wymiary 89-68-94 chciałabym takie mieć (czyli wiecej w biuście a mniej w biodrach). Pewnie zależy Ci na udach tak jak mi :( Ja używalam wieeeeeeeeeeelu kremów teraz kupilam Soraya antycell (tym smaruje sie wieczorem) a rano Slim Line czy jakoś wyszczuplający (biało-filetowy), one są po ok. 12zł (kupowalam juz drozsze i tańsze). garniera tez uzywalam ten rollon, który po 8dniach miał cos dac i hmmm Wydaje mi sie, ze TRZEBA codziennie. A przedtem jak juz pisalam, masuje się gabką podczas prysznica. ma nadzieje, ze to cos da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie mam więcej w cyckach ;p choć ostatnio i tak mi urosły i noszę małe C :D Ja też używałam różnych kremów antycellulitisowych i wyszczuplających (szczególnie byłam zawiedziona z tego balsamu z Avonu-nie dość, że był drogi to jeszcze kompletnie nic nie dawał!) Garnier mi za to bardzo pomaga :D A co do masowania to nie mam na to chęci ani czasu:P może raz na tydzień jak mi się przypomni :P He.. Czytałam wczoraj, że smarowanie !!CEBULĄ!! zwalcza cellulit w prawie 100%! Ile w tym prawdy nie wiem.. A ciało śmierdzące cebulą trochę mnie nie przekonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ud to chyba już taka natura :(( jak bym chociaż 5 cm zrzuciła to bym chyba oszalała ze szczęścia.. Muszę poszukać jakiś ćwiczeń na uda z tym, że z niektórymi ćwiczeniami to jest też tak, że zamiast spalić tłuszcz to on ci się przemieni w mięśnie ;/ i na obwodzie raczej nic nie ubędzie :(( jak znajdę jakieś ćwiczenia na tą partię ciała to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica81
Dziewczyny od polowy stycznia walcze z cellulitem. Smarowalam sie roznymi balsamami. Od mc testuje nowa serie Pharmaceris C. Kupilam balsam z tabletkami. Od lutego raz w raz tyg chodze na basen (aquafittness) i dwa razy w tyg na spinning (rowerki stacjonarne). Moj cellulitis z fazy III przeszedl na I! Na dodatek rozmiar ubran spadl na z XL na M :) Z tego wszystkiego polecam spinning. Super wysilek, ale jakie efekty! Pozdrawiam i zycze owocnej walki z tym swinstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O z XL na M!:D Gratulacje.. Ale do tego trzeba mieć silną wolę ;p a ja jej nie mam..tzn kupiłam rower, ale nie mam za bardzo z kim jeździć bo wszystkie koleżanki uważają, że to głupota >!?< !! Pod koniec maja wyjeżdżam najprawdopodobniej do pracy na zbiory więc mam cichą nadzieje, że tam trochę schudnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj poćwiczyłam trochę na nogi.. ok70 przysiadów, biegi w miejscu, rowerek i takie tam.. i mam dziś zakwasiory ;> ah.. Jak już bedziesz wiedziała czy jakieś ćwiczenia warte uwagi są w Vicie to daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów silna wola spada... Kupilam sobie SHAPE z ćwiczeniami może je zaczne ćwiczyć. Zaraz idę chyba sie szorować i balsamowac a potem ćwiczona. Musimy do lata być piękne! Tak więc \"dupy\' w ruch eheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwiczyłam z SHAPE My Gott, w sumie nie są trudne ćwiczenia ale twarz cała oblana potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów tu cisza pananowała. Od czterech dni ćwiczę, rower itd Staram się mniej jeść i zobaczymy co przyniesie los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinosss możesz coś więcej powiedzieć o tym pilingu kawowym. To znaczy jak się go robi? czy daje efekty itp??? Pozdrawiam i życze wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafeterii jest pełno przepisów, ale niektórzy używają cynamon, czy imbir itp a ja nie będę biegać po całym mieście aby szukać wynalazków. Ja robię tak: fusy kawy (weź np 3 łyzeczki, zalej wrzątkiem, poczekaj aż ostygnie, wylej wodę) do tego troszkę oliwki antycellut. aż zrobi się taka papka i nakładam na całe nogi, tak jak peeling no i zmywam wodą (wanna cała brudna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedz. Swoją drogą pomogło Ci to??? ja tez walcze chodz nie jest u mnie aż tak źle. Ale lepiej wziąść się za siebie teraz niż póżniej rozpaczać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa P
Sabinosss tak patrze na Twoją stopkę i zastanawiam się jak Ty to zrobiłaś, że przybyło CI w biuscie? Jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, nie wiem jaką mam faze cellulitu, po prostu go widać jak stoję na udach(z tyłu). Troszkę chyba pomaga ta kawa :) W sumie nie wiem dlaczego mam więcej w biuście,ale na wadze też jest wiecej :( A z ćwiczeń to czasem robię w lazience jak sie myje np -ręce złożone (jak amen, ale tak przesadnie i dociskam dlonie do siebie) -ręce zgięte przed siebie w pieść i wymachy (lokcie i pięści do siebie) -albo opieram sie o ściane i a/la pompa -masaż :) nie wiem czy zrozumiałaś dwa pierwsze ćwiczenia..pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa P
dzieki za odp :)) Nie zrozumiałam tylko tego: ręce zgięte przed siebie w pieść i wymachy (lokcie i pięści do siebie właśnie słyszałam, że pompkisą dobre na biust, no i oczywiście masaże ;) peeling z kawy też stosowałam i na pewno powtórzę, chociaż zabrudziłam cały prysznic xD pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja robię ten peeling to cała wanna brudna... a te ćwiczenie to jeszcze raz: wyciągasz ręce przed siebie, zginasz w łokciach, że przedramie(od łokcia do dłoni zginają się o 90stopni, czyli idą do góry), jest taki przyprząd na silowni, że przyciągasz ręce do sibie i odalasz, coś jak wymachy rąk, tylko że tu masz zgięte ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo maaatko
przeczytałam wszystko od dechy do dechy i się załamałam :-O Zaczęłaś ćwiczyć w ROK temu i NIC nie wskórałaś!??? :-O Niemożliwe, żeby stosować dietę przez rok, ćwiczyć, wklepywać przeróżne specyfiki antycellulitowe i robić masaże kompletnie NIC nie dało! :-O Albo Ty sobie odpuściłaś treningi, i wszystkie te zabiegi, albo ja już sama nie wiem, co:-O PORAŻKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież pisała
że nie była konsekwetna, rzadko komu udaje się nos stop ćwiczyć, stosować dietę i wcierać jakieś mazidła 2 razy dziennie mnie zazwyczaj jedynie udaje się maks 2 miesiące, potem mi się nudzi, znaczy smarowanie balasmami bo nie ćwiczę wcale a z dietą to też różnie, raz jem mało i zdrowo a innym razem mam kilkudniowe napady obżarstwa cholerne hormony, choćby nie wiem jak sie człowiek starał i tak przed okresem napadnie go taka chęć na niezdrowe przekąski że nic się nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież pisała
jedyne wyjście to wybrać taką formę ruchu, którą się lubi i którą można wykonywać codziennie bez ograniczeń na kasę czy pogodę na zewnątrz np codziennie spacer z psem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe żeby kupić
Imbir lub cynamon nie trzeba biegać po całym mieście ;) Obie rzeczy można kupić po prostu tam gdzie kawe, w każdym sklepie w którym mają przyprawy w torebkach, a w sumie każdy spożywczy je ma, powinni mieć i cynamon i imbir - chyba że akurat im się skończył ;) Obie przyprawy mają silne właściwości rozgrzewające - skóra po takim pilingu jest zaczerwieniona - lepiej pobudza krążenie. Ja biore dwie czubate łyzki kawy, sypie cynamonu jak mi się sypnie i biore na reke, nalewam żelu pod prysznic i szoruje całe ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
ja lubie patrzec na nogi z celulitem jak i bez niego (zadra roznica). podnieca mnie samo cialo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×