Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej dziewczynyyyyyyyy

Dziewczyny z kontem na Sympatii- patrzcie ilu fajnych facetów się marnuje!!!!!!!

Polecane posty

Gość hej dziewczynyyyyyyyy

Zajrzałam tam dziś i szok! Zobaczcie, jakie ciasteczka:classic_cool: Kurcze, a tak poważnie niektórzy ludzie są bardzo fajni, sama bym do nich napisała, ot tak, po prostu coś miłego, żeby im się zrobiło miło, gdybym mogła. Trochę to wstrząsające, że tylu fajnych facetów tam jest. I kobiet też! Ale założę kiedy indziej inny wątek może:classic_cool: www.brzidal.sympatia.onet.pl www.ainu.sympatia.onet.pl www.trimasquest.sympatia.onet.pl www.Kris96.sympatia.onet.pl www.wojtek81wawa.sympatia.onet.pl Za to ten pan już zaplanował swoje życie i od razu swojej "partnerki":D jak miło:classic_cool: www.yoooy.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
I czemu ma służyć kolejny temat z serii 'wklejam linka z cudzymi zdjęciami i obrabiam mu tyłek'? żałość ogarnia człowieka:O lepiej wklej swoje, to podyskutujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia7
desperaci nieruchaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty pierscionek...........
nie wiem o co ci chodzi...zwykli kolesie,nic specjlnego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynyyyyyyyy
Nie obrabiam nikomu tyłków:O Po prostu tutaj jest pełno lasek, które narzekają, ze nie mogę spotkać WŁAŚNIE: zwykłego, normalnego, miłego chłopaka. To pokazuję, ze tacy są. I to samotni:) I nie chodzi mi o wygląd, tylko o to, że to takie normalne, dość sympatyczne osoby, które mają swoje zainteresowania, sprawiają fajne wrażenie kogoś, kto nadaje się do jakiejś w miarę normalnej znajomości. www.lisio.sympatia.onet.pl www.mag11.sympatia.onet.pl www.szymon0981.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take fajne chopaky a wy
nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Dla mnie za młodzi...:) Chociaż.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie
sie smiac ale ja na sympatii poznalam milosc swojego zycia...normalnie moje lustrzane odbicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
www.mojito78.sympatia.onet.pl www.Sokol27.sympatia.onet.pl www.Niezalezny007.sympatia.onet.pl www.switch.sympatia.onet.pl www.marek2373.sympatia.onet.pl tutaj pan lekko zdesperowany;) www.bufet226.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buheheheheh przegrane paszteciar pozakładały sobie konta na portalu dla frajerów i się jarają :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Ej, ja się nie śmieję. Wlazłam tam przypadkowo i jestem w szoku, bo np. chłopak z pierwszego linka: www.brzidal.sympatia.onet.pl to ktoś, na kogo na pewno zwróciłabym uwagę i na pewno bym go polubiła. A u mnie to jest podstawa jakichkolwiek związków. W ogóle dużo tam normalnych, fajnych, sympatycznych facetów. Trochę to przykre, że takie osoby są same... Tak np. wyobrażam sobie przeciętnego Kafeteriusza;) www.miniu84.sympatia.onet.pl No wiem, może ten chłopak nie jest żadnym cudem świata, ale jest taki sympatyczny i ma taki fajny opis, ze naprawdę napisałabym do niego cokolwiek, żeby po prostu pogadać i żeby mu jakos poprawić humor. Ale sympatia za to pobiera cło:O Kurcze, w ogóle ogarnęła mnie taka miłość do tych ludzi, którym przecież nic nie brakuje, a są samotni i źle się z tym czują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wy wierzycie, ze normalny przystojny facet miałby konto na takim portalu? Pytam - po chuuj mu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camp vel jareczku
a czy normalny, przystojny facet siedzi calymi dniami na kafe?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo wcale nie są samotni
tylko siedzą na 3 portalach, a czym lepsze i bardziej pozowane-poprawiane Photoshopem zdjęcia tym większa szanse, że tylko tam dupy na 1 raz wyrywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się góra trzech podoba:P ale wszystko mazowieckie więc nawet konta zakładać nie ma sensu;) :P;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Camp Nou nie jest przegraną paszteciarą ani frajerem...Ciekawe co tutaj robi? Obraża innych? Te ostatnie linki już korzystniejsze ale poproszę panów z okolic Poznania; tam są najprzystojniejsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
no wiem, akurat są z Warszawy w większości. Ale mogę z innych części kraju poszukać specjalnie dla deko:classic_cool: Powiedz, co chcesz, kochana, już ja coś wybiorę:classic_cool: Camp, a czy normalny facet tak się odzywa?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhd
www.miniu84.sympatia.onet.pl =-moj typ.ale ja juz mam swojego idealnego mezczyzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camp Nou - a czy normalna ładna zgrabna kobieta miałaby taki profil? generalizujesz chłopie, ja nie wiem skąd sie to bierze. A co Ty tu robisz? skoro podobno jestes sam, i wcale nieźle wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tłuste wieprze nie macie szans na normalnego faceta w realu, to podniecacie sie tymi wirtualnymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o camp dzis nie ma randki
czyli kolejna noc z wlasną rączką. biedny chlopcze, mozemy zrzucic ci sie na gumową lalę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camp, a ciekawe czy jak widzisz zdjęcie ładniej kobiety to nie oglądasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Camp Nou - a czy normalna ładna zgrabna kobieta miałaby taki profil? Nie miałaby, po co niby jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci faceci po 30-stce wyglądają bardzo staro :o Ci którzy na zdjęciach są mało sfatygowani są ledwo co po 20-stce :o nie ma w czym wybierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu Jarek
pod innym nickiem.:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> A co Ty tu robisz? skoro podobno jestes sam, i wcale nieźle wyglądasz? A kto Ci powiedział, że ja nieźle wyglądam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×