Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej dziewczynyyyyyyyy

Dziewczyny z kontem na Sympatii- patrzcie ilu fajnych facetów się marnuje!!!!!!!

Polecane posty

Gość ploty ktore on sam
tworzy. Lansuje sie biedak na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploty ktore on sam
a podobno jest niski i z brzuchem.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Poznań:classic_cool: www.dafca.sympatia.onet.pl www.zapachbzu.sympatia.onet.pl www.kholafoto.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z sekcji poznanskiej
to moze być tylko ten pierwszy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Ej, dobra, spadówka:O Mówię o powaznych sprawach:O Nie znam się na starszych facetach, szczerze mówiąc. Faktycznie wyglądają niektórzy staro... Ale chodzi mi o takie młodsze osoby. Że tutaj, na forum wiele chłopaków pisze: mam 20-ileśtam lat i nigdy nie miałam dziewczyny, albo siedzą ciągle przed kompem i w ogóle. I dziewczyny tez mówią, z enie ma fajnych chłopaków. Ale są:) Są też fajne dziewczyny. Więc ludzie- nie traćcie nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mam 20-ileśtam lat i nigdy nie miałam dziewczyny Klasyka frajera, który gołą dziewczyne widział tylko w formacie JTPG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no camp ty jestes
w temacie odnosnie jpg więc ci wierzę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Teraz Wrocław:classic_cool: www.aanimek.sympatia.onet.pl www.Yngvar.sympatia.onet.pl www.verydeeppurple.sympatia.onet.pl www.krovissimo.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
To jest forum dla KOBIET, pacyno:O Idź na męskie i nie pajacuj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Że tutaj, na forum wiele chłopaków pisze: mam 20-ileśtam lat i nigdy nie miałam dziewczyny" jak bym miał konto na sympatii to za każdym razem byscie je wrzucali jak byście się chcieli z kogoś ponabijać... tak jestem niefotogeniczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty recznik
a co powiecie na tego? mercucio.sympatia.pl jak dla mnie fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
deko, poszukam Ci nawet w Krakowie;) Przegrany, wybieram facetów, którzy się wydaja w miarę normalni i dość sympatyczni, bo są tez inni:O Ale wygląd ma raczej średnie znaczenie;) Wklejony powyżej pan z Wrocławia ma np. 165cm wzrostu, a jakbys tyle miał, na pewno juz byś rozpaczał, jaki to straszny Twój los:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Kraków: www.grzeszek28.sympatia.onet.pl www.KR0GULEC.sympatia.onet.pl www.SzAtYnNyTaZs.sympatia.onet.pl www.Kylexy.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
No wybacz, ale jak nie masz charakteru, to nie oczekuj od ludzi, że będą go w Tobie widzieć;) To nie są jacyś przystojniacy, ot, zwykłe osoby. Ale ludzi bez charakteru nikt nie zdzierży:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet może być, zaraz mi powiedz że jestem pasztet bo wybrzydzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci faceci są całkiem w porządk
myślałam, ze temat zalozony zeby z ludzi pobrechtać... a tu w miare sensowne profile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie są jacyś przystojniacy, ot, zwykłe osoby" tych co przejrzałem, to 2 wnioski a) są wysocy... no niech będzie, że gdzieś tam jest 1 165 ale tendencja jest około 180 i wzwyż b) z twarzy wyglądają jak człowiek płci męskiej i pewnie na tyle męskiej że jednak się podobają... co widać po twoim wklejaniu więc z mojego poziomu to przystojniacy... jak bym tak wylgądał to i charakter bym miał bo miałbym jak go sobie załtawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Nie śmiałabym się z ludzi, bo to nic śmiesznego:O Ale nie dziwią mnie jakieś dresiki szukające "fajnych foczek" itd., takich jest pełno, tak samo jacyś marni amanci... No ale najgorsze (a dla niektórych może najlepsze) że woli i samotni są na pierwszy rzut oka fajni i normalni faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
O, a jakbym znalazła takiego faceta na jakiejś imprezie, to byłby mój:classic_cool: O ile tylko by mnie polubił;) Ale o to martwiłabym się w drugiej kolejności:D www.bjj.sympatia.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukam starszych
Kolejna dawka fajnych facetów do wzięcia: www.gaweron.sympatia.onet.pl www.KotBehemot.sympatia.onet.pl www.Medeis81.sympatia.onet.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przejrzeniu
zapodanych linków stwierdza, że jednak jestem.. wybredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×