Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłośc boli

wybaczyc nie wybaczyc?

Polecane posty

komiczne co rozumiesz nigdy nie miewam kaca, bez wzgledu na ilosc alko :) troche to dla mnie: w sobotni wieczór 1 lub 2 szklaneczki whisky - jak to mam czasem w zwyczaju robić... lub wypad na kilka piwek z kolegami... standardowe ilosci alkoholu, jkaie mozna w sibie wlac nie doprowadzaja mnie do stanu, ktory uznaje sie stan upojenia alkoholowego... mam po prostu zajebisty humorek i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie za takie text powinnaś sama kazać mu \"spier*****\" i rozstać się z tym typem jak najszybciej. Jednak jeśli kochasz, to wybaczysz. Taka jest smutna prawda:( Gdy się kocha, można wybaczyć prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a czy Ty przypadkiem nie szukałaś pretekstu żeby sie z nim rozstać?" od początku o tym piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie czarny kot "jego mama? przez smsa? zrywa się z partnerem i twarzą w twarz czy wy macie po 10 lat?" cos pokreciles ale nie martw sie :P one nie zerwala z nim przez smsa ale dostala go od jego matki jasne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne a wytrzymaslbys choc
miesiąc bez kropli alkoholu? wątpię, zaczeło by cie nosić.:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- "mam po prostu zaj**isty humorek i tyle..." a ze sie tak zapytam bez vodki nie da sie miec dobrego humoru ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a czy Ty przypadkiem nie szukałaś pretekstu żeby sie z nim rozstać?" od początku o tym piszę tak to wygląda, a tutaj szukala potwierdzenia swojej decyzji, żeby się z alkoholikiem nie zadawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
wlasnei jego mama napisala mi esa czy to jzu naprawde koniec. ja odp ze tak i ona ze jej przykro i że życzy mi szczęscia. mama tego chłopca napisała jej smsa z pytaniem czy między nia a jej synkiem już koniec - pytam po grzyba autorka odpisała, że koniec - nie zrywa się przez smsy rozjaśniło ci się? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ze sie tak zapytam bez vodki nie da sie miec dobrego humoru ? Gadaj ze ślepym o kolorach. Mozna. I co z tego wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miesiąc bez kropli alkoholu? wątpię, zaczeło by cie nosić." kpisz sobie :D kiedy robie formę na lato - czyli tak mniej wiecej od konca lutego do konca czerwca, nie pije w ogole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niektorzy na trzezwo
są drętwi i sztywni, dopiero po alkoholu mają "zajebisty humorek".💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tobie nic sie nie rozjasnilo :P "napisala w smsie że koniec" ale napisala to jego matce, a nie jemu nic nie pisze jak z nim zerwala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ze sie tak zapytam bez vodki nie da sie miec dobrego humoru " nie wiem, bo wódke nieczęsto pijam :P ale jelsi pytasz np o whisky, to oczywiscie, że sie da.... liczy sie poziom tego humoru... ale Tyu cały czas probujesz udowodnić, ze alkohol nie jest dla ludzi i nie zaprzeczaj, bo własnie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
wtedy alkohol zastępujesz sterydami? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
DO---->całkowicie czarny kot nie zerwalam przez smsa tylko jego maam przyslala mi esa z takim pytaniem czy miedzy jej synem a mną juz koniec. to odpisalam ze tak mialam leciec do domu do niej i jej tłumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
oczywiście że alkohol jest dla ludzi....rozsądnych, potrafiacych zachowac umiar a nie siarkofrutowców.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wtedy alkohol zastępujesz sterydami?" jasne, że tak :D:D przeciez na siłowniach są tylko patologiczne jadnostki - agresywne, bezmyslne i narcyztyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
skoro jej napisałaś smsem, że koniec związku to znaczy, że z nim zerwałaś przez smsa i przez posłańca - w postaci mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne "nie wiem, bo wódke nieczęsto pijam ale jelsi pytasz np o whisky, to oczywiscie, że sie da.... liczy sie poziom tego humoru... ale Tyu cały czas probujesz udowodnić, ze alkohol nie jest dla ludzi i nie zaprzeczaj, bo własnie tak jest..." wodka, whisky, bez roznicy - efekt taki sam :P alkohol jest dla ludzi, - w rozsadnych ilosciach ale faktem jest ze niektore "jednostki" nie powinny pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie czarny kot => moze napij sie czegos to bedziesz rozumial to co autorka napisala :P jak na trzezwo nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"alkohol jest dla ludzi, - w rozsadnych ilosciach" to czemu ciągle udawadniasz, ze wszystko mozna robic bez niego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
wiedziałam Panie prostopadłościanie. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośc boli
Rzeczywiscie mialam jzu wczesniej myśli o tym żeby go zostawic,nawet próby ale bardzo go kcoham i niepotrafilam, jednak kiedy wczoraj złapał mnie za glowe i powiedzial ze by mi wpe****ił a potem ten tekst bylam w szoku. wiedzialam ze lubi wypic ale o taka agresję go nie podejrzewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moze napij sie czegos to bedziesz rozumial to co autorka napisala" argumenty powalające... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Rzeczywiscie mialam jzu wczesniej myśli o tym żeby go zostawic,nawet próby ale bardzo go kcoham" kocham to forum za takie teksty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to czemu ciągle udawadniasz, ze wszystko mozna robic bez niego? " bo mozna :P niektorzy potrzebuje promili zeby sie dobrze bawic, na trzezwo nie umieja. I niech tak robia, dopoki swoim zachowaniem po spozyciu ;) nie psuja zabawy (zycia) innym. A ze niektorzy jak sie zaczna "bawic" to nie umieja przestac - to nie powinni pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
nic tu nie udowadniam no ale jesliby sie tak zastanowić to co mozna zrobić po pijaku oprocz roznych glupstw? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"argumenty powalające... żenada" skoro mu sie 3 razy pisze jeszcze raz, a nie umie nawet przeczytac ze zrozumieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rozumiem komiczne
no wlasnie, wypijcie sobie sznapsa komiczne i camp to moze wreszcie zakumacie o co chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×