Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lafy taffy

ciąża ok ale mam za dużo wolnego czasu!!

Polecane posty

Gość Lafy taffy

Moje drogie pomóżcie. Mam 24 lata spodziewam sie pierwszego dziecka i mam też za dużo wolnego czasu!! Ostatnio zaczyna mi to dokuczać bo w domu zrobione wszystko, czyściutko, obiad dla męża czeka w kuchni, ciuszki wyukładane a ja nie mam co robić! Nie chcę gapić się w telewizor, komputer się już znudził, itd. Na ogół całymi dniami siedzę sama w domu, czekam na męża który duuuużo pracuje (od 8 do 20, 21). Do pracy nie pójdę bo nikt mnie nie przyjmie w 5 miesiącu ciąży. Jestem z małego miasteczka, gdzie życia kulturalnego nie ma, każdy się kręci wokół własnej osi... Czy powinnam zająć się wysyłkowym składaniem długopisów albo układaniem puzzli? Rozwiązanie końcem stycznia, co ja będę robić przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satyra na dwóch kółkach
polecam poszerzenie swojej sfery kulturowej dobrymi książkami, wchodzisz np. na merlin.pl albo empik.pl wyszukujesz i zamawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się dobrze czujesz zapisz się na jakiś kurs, zacznij chodzić na basen, spotykaj się ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm puzzle to jest pomysł :D tylko kot mi będzie podkradał puzle :o ja standardowo przegrywam życie na kafeterii i duużo czytam :) jakoś ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka
Ojej... A już myslalam ze jestem sama:) Tez mam 24 lata, moj mąz duzo pracuje, siedzę sama w domu i strasznie sie nudze... W ciąży faktycznie trudno znaleźć pracę. Ja jestem już w 7 miesiącu i strasznie sie boje tez ze kiedy zacznie sie poród tez bade sama....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju tylko nie puzzle :) kiedys mialam na to fae- w 1 ciazy. mialam takie ogromniaste 2 tys kawalkow... ukladalam to kilka dni nawet meza wciagnelam :) taki sliczny widoczek gór... jak juz ułozylam to chcialam to przenieść na antyrame ktorą specjalnie do tego celu kupiliśmy... i jak przenosilismy z blatu stolu to sie rozsypaly- wszystko w drobne kawalki... jeju ale bylam wściekla zla rozczarowana i wszystkie inne negatywne uczucia :D:D:D od tej pory zadnych puzzli :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję kurs języka obcego tak jak MaMani, po ciąży gdy dziecko już podrośnie łatwiej będzie Ci znaleźć pracę. Basen w ciąży także polecam. Zdecydowanie odradzam składanie długopisów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy taffy
podsuwajcie pomysły idę się umalować, zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunka
Ja zaczęlam wlasnie uczyć się języka, ale czasem przez tą samotność ogarnia mnie taka "zapuścizna"...:):) No i nie mam zadnych znajomych, ani tez za bardzo kasy na jakies dodatkowe rozrywki, chociaż mieszkam w dużym miescie:( I to jeszcze w takim miejscu, ze nawet parku nie ma na spacery ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy taffy
angielski i włoski już znam. najbliższa pływalnia to ok 30 km. Gdybym sie wzięła za te długopisy albo jakieś ankiety... Może nawet zarobiłabym dodatkowo 10 pln na miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafty jesli jestes sprawna manualnie to polecam dowiedziec sie czy w twoim miescie nie ma kartek okolicznosciowych recznie robionych". moja mam to robila. naprawde trzeba sie przylozyc i trzeba posiedziec kilka godz dziennie ale z tego sie nawet wyzyć da! no i praca duzo przyjemniejsza nic sklądanie dlugopisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju! zobaczysz potem jak urodzi się dzidzia będziesz miała duzo ale....braku czasu:D korzystaj zanim możesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 4 miesiacu tez siedze w domku maz w pracy na dodatek zyje w obcym kraju i bez kolezankek:( .Wczesniej mieszkalismy w innym miescie tez w niemczech bo moj maz jest niemcem i tam mialam kolezanki a tu nikogo.Musze zastanowic sie nad kursem jezykowym zawsze to lepiej niz samemu sie uczyc.ze skladania dlugopisow duzo nie zarobisz o ile cos ci dadza .Moze zapisz sie na jakis kurs np. obslugi excella lub cos podobnego albo kurs gotowania jakas obca kuchnia .Co bys chciala robic najbardziej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy taffy
świetnie znam język włoski chciałabym zdobyć jakiś certyfikat, albo np. zdać egzamin który uprawniłby mnie do tłumaczenia dokumentów, itd. Gdzie pytać o takie rzeczy (najbliżej Rzeszowa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka_kulka
Dobrym sposobem na spędzenie czasu jest np. zrobienie porządków w rachunkach/zdjęciach/czy na dysku/ustalenie menu/listy zakupów/wpisanie urodzin/imienin/ważnych dat do wspólnego kalendarza krótko mówiąc warto zająć się rzeczami na które możesz nie mieć czasu jak Twój potomek pojawi się na świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×