Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiacik

Wszystkiemu winne sa kobiety

Polecane posty

"a czy niesmialosc nie jest intrygujaca?" jeżeli zwiał byś od podchodzącej dziewczyny albo profilaktycznie ją olał z nieśmiałości... czy tam też wsydził się i przez to nie zrobił żadej nawet małej kariery, nie poszedł na prawo jazdy, itd... to nieśmiałość na pewno nie była by intrygująca :O intrygująca to pewnie jest u przystojnych i pewnych siebie a nieśmiałych tylko leciutko do atrakcyjnych dla nich kobiet... i niczego więcej :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat Ty nie szanujesz kobiet
po 30-a Twoje posty do złośliwej są wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi tak. zreszta zobaczysz jak zaraz grzecznie przyjdzie do mnie na kolanach z gazeta w pyszczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiacik - tak się składa, że są kobiety które nie chcą przechodzić przez życie z nieudacznikami przy boku. Są kobiety które pragną bezpieczeństwa, stabilizacji, rodziny, gromadki dzieci. Ale tak się składa - nie wiem czy wiesz - że aby utrzymać dziecko trzeba mieć pieniądze. Ja dziecka póki co nie chcę, bo nie zarabiam tyle by móc je wychować tak jakbym chciała. Poza tym - rozumiem jeśli trafię na brzydkiego, zarastającego tłuszczem faceta i się w nim zakocham to z nim będę ale nie ma co się oszukiwać. Wygląd jest ważny. Na to się zwraca uwagę. Gdyby postawili kobietom pod nosem przystojnego, zadbanego faceta o urodzie Brada Pitta a obleśnego, brzydkiego, otyłego faceta to jak myślisz na kogo by spojrzały?? tak samo jest z facetami - pierwsze wrażenie się liczy. I wiem jak faceci szukają kobiet. Sama nią jestem i widzę po moich kumpelach, że te szczupłe, wymalowane, zadbane mają facetów. Ten drugi typ nadal szuka i nikt się nimi nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiat Ty szczylu gdybym była stara i brzydka to nie marszczyłbys freda na mojej focie ze stopki i postach,po drugie nie dałbyś mi rady,bo 30 tka nie pieprzy tylko o seksie tylko to robi:classic_cool: po 3 uważaj z wulgaryzmami do mnie ,bo nie kazdy wie ze Ty zartujesz i darzysz mnie sympatia,jak Cie którys z facetowych facetów z kafe opieprzy w mojej obronie,to sie posmarkasz ze strachu. co do Twojego pytania--nie mogłabym byc z kims takim jak opisałeś,bo nie cZułabym sie wyjatkowo,kazda sierotka marysia potrafi opiekowac sie facetem,bo matkowanie wiekszosc z nas ma we krwi....a ja tAK nie chce ...chce byc dla FACETA całym światem,choć dla reszty świata jestem kimś tam... bUżKA fIAT ide sie pakowac.nie pisz już do mnie wulgarnie pozdrawiam do kiedys tam... nie mam zębów nie utrzymam gazety:classic_cool:papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa stara i brzydka - za dlugie zloo - i znowu o dziecku. i znowu te skrajnosci. kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
ohooo, kolejne przemyslenia fiacika :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
cześć dziubeczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałbyś być na miejscu tego nieudacznika? który po x czasie życia z panną nagle się zmienił? chciałbyś opowiadać kumplom, że to dziewczyna Cię zmieniła? że wszystko co masz - masz dzięki niej? Ja nie chciałabym, żeby mi facet potem wypominał, że to przez jego wkład we mnie mam lepsza pracę, jestem ładniejsza, szczuplejsza itp. Wybacz ale Twoje rozumowanie nie trzyma się kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Gdyby postawili kobietom pod nosem przystojnego, zadbanego faceta o urodzie Brada Pitta a obleśnego, brzydkiego, otyłego faceta to jak myślisz na kogo by spojrzały??" no to oczywiste. problem w tym że jakoś nie widzę tabunów bradów pittow zabijających się o was. coś przeoczyłem? może to dlatego że mało która z was to angelina jolie a nawet jennifer aniston. a jednak tak krawiec kraje jak mu staje (materiału). a wy zdaje się tego nie potraficie zrozumieć. nie możecie wybierać między bradem pittem, georgem clooneyem i melem gibsonem tylko pomiędzy heńkiem - hydraulikiem, marcinem - księgowym albo rafałem - przedstawicielem handlowym. oni jednak nie będą tak przystojni jak brad pitt. on pracuje ciałem i twarzą, ma osobistego trenera i zapis w kontrakcie reklamowym że ileś tam godzin w tygodniu musi ćwiczyć na siłowni. marcin tego robił nie będzie bo ma zamknięcie roku i siedzi do 22 przy jakichś kontach a rano na 8 znowu do roboty. i taka jest nasza rzeczywistość. a jeżeli ktoś kreuje się na takiego dyskotekowego brada pitta i opowiada o sobie niestworzone rzeczy to trzeba by się zastanowić czy to czasem nie jest tzw "bajer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie popadajmy w skrajności. Są ludzie którzy o siebie dbają i pracują na to jak wyglądają i są też tacy co nic nie robią, siedzą przed kompem i się nad sobą użalają. Wiem, że dotyczy to i facetów i kobiet. A że jestem kobieta a ten topik poświęcony jest facetom - nieudacznikom to się wypowiadam tak a nie inaczej. Każdy człowiek jest inny, jednym podoba się to innym tamto. Ale to chyba logiczne, że każdy chciałby mieć kogoś kto mu się podoba, kto go podnieca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
autor sie naczytal glupot, mamusia mu nasciemniala i teraz sadzi ze zycie jest uczciwe.... daj sobie spokoj nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie.... ale ten system dziala w dwie strony.... znajdz sobie jakas ktorej bedziesz sie podobac i wycisnij z niej wszystko do reszty, moze nawet zrob dzieciaka alimentow nie plac.. no i na koniec zostaw... jak juz ci sie ego na tyle podbuduje tym jej blaganiem zebys wrocil przerzuc sie na nową-ładniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"Są ludzie którzy o siebie dbają i pracują na to jak wyglądają i są też tacy co nic nie robią, siedzą przed kompem i się nad sobą użalają." mit o tych "pracowitych" przystojniaczkach i ślicznotkach jest tak głupi że nie wiem jak jeszcze może funkcjonować. ludzie rodzą się z określonymi predyspozycjami fizycznymi. jedni wyżsi, inni niżsi, bardziej lub mniej muskularni, chudsi i grubsi, z ładniejszymi i brzydszymi twarzami, bardziej i mniej proporcjonalnie zbudowani. potem jeszcze w trakcie wychowania nabierają rozmaitych nawyków które wpajają im rodzice. konsekwencja jest taka, że jedni nie muszą robić nic i po prostu są atrakcyjni a inni choćby nie wiem co robili to im nie dorównają. oczywiście, ćwiczenia, diety i ogólnie dyscyplinowanie własnego ciała podnosi jego atrakcyjność. jednak często atrakcyjność jest nie współmierna do wysiłku jaki się w to wkłada. żeby daleko nie szukać to choćbym nie wychodził z siłowni i jadł tylko to co pozwoli mi dietetyk to brada pita ze mnie nie zrobią, nie ma cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety nie interesuja sie fajtlapami, brzydalami, zarabiajacymi 1300zl,niedorajdami zyciowymi z brzuszkiem, niesmialymi, malomownymi." Ale taki chyba nie jesteś prawda? można mieć lekką nadwagę czy jakiś tam defekt ale przecież człowiek nie ma tylko i wyłącznie wad. Można zarabiać 1300 zł ale być zajebiście zabawnym, wygadanym, wesołym facetem, prawda? On opisał już skrajny przypadek... Ja nie chciałabym mieć takiego faceta. Ok może i nie musi wyglądać jak brad pitt ale żebym mogła z nim chociaż pogadać, pośmiać się... bo niby kto chciałby mieć NIEDORAJDĘ za faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale być zaj**iście zabawnym, wygadanym, wesołym facetem, prawda? " a można zarabiać 1300 i być nieśmiałym ,małomównym ,zamkniętym, z uprzedezniami do ludzi, bez zainteresowań, bez przyjaciół itd...... i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy to już chujowo... :) ale jak już pisałam, to zależy na kogo taki facet trafi... Nie każdy już na starcie trafia na swój ideał i miłość po sam grób, czasem trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Więc zgub brzuch, jak ci włosów brak zgól się na łyso,zarabiaj więcej, oziewaj się niebanalnie i z charakterem, i każda twoja. I, z pozycji, zwycięzcy, ruchaj i porzucaj, łam serca, wkręcaj, baw się i manipuluj. Keep what you kill :) P.S. Jeśliś kurdupel - bierz się za niższe od siebie. Grunt to nisza ekologiczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes gadka szmatka
wez sie za siebie patalachu a nie marudzisz kurwa jak ja nie znosze takich patałachowych maruderów cip jak ci zle o cos z tym zrob babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryty
eyy fiacik ? a z tobą co się stało :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiemu winne są
Odświeżam temat bo może kilka kobiet to przeczyta i zrozumie w jakim są błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to bzdura totalna
jak facet wybiera i przebiera w dziewczynach wybierajac "rodzynki" a odsiewajac krowi stolec to jest źle, jest chamem frajerem i powierzchownym facetem. tylko że jak to samo robia kobiety to jest dobrze - glupie hipokrytki na dodatek otyle !!!!!!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie wszystkiemu winne są kobiety. Temu, że facet ma nadawgę i jest łysy pewnie też. A dlaczego ja mam być z fajtłapą i niedorajdą? Żeby wszystko robić samej? Żeby być mężczyzną w tym związku? Żeby martwić się czy starczy do pierwszego? No do cholery jasnej, gdzie są mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak lecisz odrazu
na gotowe to jesteś leniwa, musisz ponieść ofiarę i zrobić z niedorajdy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta od razu widac o co tak naprawde kobietom chodzic. by zdolal utrzymac ja i siebie. zasrane materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×