Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Łysy, szczerze mówiąc... Ja autami się za bardzo nie interesuje. Nawet prawka nie mam... Wiem, wstyd... Ale cóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
kazda by chciala wygrac z bylym. ezoteryczna, kolezanek bursztyna tez nam sie nie chce sluchac, przynajmniej mi. a zeby uciac dyskusje, jestem stala czytelniczka forum, ale nie jedna z was, znalazlam was sama, nie bylo trudno, ale mialam nadzieje ze jak wyrzucicie bursztyna to w koncu bede miala troche pomocy z tego topicu. niestety, nie dosc ze sie przypaletala, to jeszcze kolezaneczke przyprowadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
Salamandra zaczeła najeżdzać na jej urode... To przecież ponizej wszelkiego poziomu... :/ Potem groźby jakieś... Za co? Za to, że ktoś zwrócił jej uwage, że za dużo plotkuje na czyjś temat.. A przeciez sama wielce daje rady i się popisuje! Nie bywam tu ciągle, ale jak już jestem to czytam i jestem w szoku... doprawdy ponizej wszelkiego poziomu? moim zdaniem ponizej wszelkiego poziomu jest wklejanie linka do mojego profilu z nk na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ezoteryczna po chuj się ciągniesz jak taki kurwa pies za bursztynem?? nie wiem ona po ciebie dzwoni czy co Tobie tez odpowiada rozpierdalanie cudzej własności nie źle to ujełam radości i tamte pod tym pomarańczowym skąd możesz wiedzieć że inne dziewczyny cierpią, tak kurwa Lysy nie no wymiatasz ale szybciej uderzaj bo po uciekają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
nie czeko bohaterka nie jestes przykro mi :) dlatego napisalam PSEUDO...nie jestes tutaj zadnym wzorem ani wyznacznikiem..sama sie poczulas lepiej wiec jezdziec po kazdym kto tkwi w martwym punkcie i sie wygrzebac nie moze..nie masz pojecia co to tolerancja i masz trudnosci z dogadywaniem sie z ludzmi ktorzy nie sa tacy jak ty..nie jestes w stanie pojac ze kazdy czuje inaczej...tylko jedziesz po nim..wiele dziewczym ma do ciebie o to zal..a teraz sie wycofuje bo sie nie chca klocic...i nie chca byc winne...przykre ale prawdziwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
z ezoterycznej wychodzi blachara, no nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Twój ojciec jest twórcą kafeterii? A jak ja Ci powiem, że Ty mi przeszkadzasz i masz spadać? Mam takie samo prawo... Nie jesteśmy dziećmi... A ja z kafe korzystam raz po raz od jakichś 3 lat i bede korzystać ile chce.. Nie wyrzucą mnie ( chyba, że twój znajomy jest w redakcji :D ) bo ja niekogo nie obrażam ani nikomu nie groże... ;) Btw... Fajny nick ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
przepraszam ezoteryczna? a skad ty sie tu nagle w tym topicu wzielas? bo nie przypominam soebie, zebys tu kiedys pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wyszłą ze mnie blachara? ;) Bo anpisałąm, że nawet prawka nie mam ? :D Nie wyszło wam ;) Ja mam prawo pisać gdzie chce... Ja ciągne za bursztynem a wy za sobą i co ? Niestety nie macie dobrych argumentów i wychowywała was ulica albo kreskówki na cartoon network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa! czas do roboty! jeeeeeeb jeeeeb ! qrwa chyba bede musiał do siergieja zadzwonić żeby pomógl z kałachem! jeeeeeeb ! Macie qrwa jeeeeb ! jeeeeb! jeb jeb jeb jeb ! w pizdu sie zmacvhałem walne pivko i wracam robic porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
hyhy czeko i oto cala prawda jaralas sie tym ze byly zadzwonil sama pisalas ze czekasz na ten moment.. sama odkrywasz karty ze ci obojetny nie jest nawet wczoraj nam pisalas ze nie wiesz czy bys odrazu wrocila i wiesz co? mozesz sie wypierac ile wlezie ale gdyby twoj ex zaczal ci dupe lizac i starac sie polecialabys!!! tak tak wiemy wiemy ze za sek sie OBUERZYSZ!!wiec daruj sobie wypoisywanie rzeczy typu ze gowno wiem itd itp:) prawda w oczy kole niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot tea.Nie przejmuj sie,ja kiedys ukradlam groszki w sklepie.W sumie to taka sama waga oskarzenia i tak samo powazna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
kazdy ma prawo, ale jak stale bywalczynie mowia ze mnie nie chca i przede mna spieprzaja, to ja na sile nie siedze tam gdzie mnie nie chca, bo to uwłacza mojej godnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
nie moge podac mojego nicka hyhy czeko i oto cala prawda jaralas sie tym ze byly zadzwonil sama pisalas ze czekasz na ten moment.. sama odkrywasz karty ze ci obojetny nie jest nawet wczoraj nam pisalas ze nie wiesz czy bys odrazu wrocila i wiesz co? mozesz sie wypierac ile wlezie ale gdyby twoj ex zaczal ci d**e lizac i starac sie polecialabys!!! tak tak wiemy wiemy ze za sek sie OBUERZYSZ!!wiec daruj sobie wypoisywanie rzeczy typu ze gowno wiem itd itp prawda w oczy kole niestety i co z tego ze sie jarala? widzisz w tym cos zlego? spedza ci to sen z powiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa za chuja większośc z nas by się zastanawiała czy wrócić gdyby ex tego chciała tak jakteraz necia a przedtem też pisała coś innego poprostu próbujemy sobie wmówic że nie wrócimy ale wychodzi inaczej Ty tez bys za chuja leciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Nie jesteśmy w przedszkolu bejbe. Może teraz zaczniesz mi grozic, ze znajdziesz mojego ex albo napiszesz do mojej matki na naszej klasie? Prosze bardzo.. Mam w znajomych..Ojca tez... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
ale kto tu mowi o grozeniu? od grozenia to zawsze bursztyn byla, ja nawet nie zarzucilam grozba. tylko sie dziwie ze ktos sie tak zakorzenil ze siedzi gdzies gdzie go nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot tea Ok to już nawet nie o to chodzi... Chodzi o to, że jak ktos komuś jedzie to trzeba tez przyjmowac krytyke... A dziewczynki tu odrazu chcą komuś grozic i pewnie paznokcie obgryzają jakby miały problemy ze sobą... Nie mówie o Tobie, bo Twoich postów takich nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem Toba i nie mierz ludzi wlasna miara cykorze. nie lece na kazde skinienie bylego i nie zamierzam sie zwlaszcza Tobie z tego tlumaczyc, wiec daruj sobie te docinki odnosnie mojej osoby bo widac bardzo Cie ona absorbuje skoro tracisz tyle czasu i sily na pisanie ze mna tych bzdur z kosmosu wzietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
Ezoteryczna hehe jak widac same sie gubia w tym co juz pisza...jesli ktos ma gorsze chwile odrazu jest "wieszany":) jechaly po burszynie a pozniej dziwiy sie ze je atakuje...nawet taka jedna sama to kiedys napisala ze sie mu nie dziwi:)yyy chyba taka jedna..zeby nie bylo ze przekrecam:) rozpieprzyly dawny topik ktory zalozyla autorka...stworzyly sobie waskie gorno wzajemnej adoracji i nikogo do niego nie wpuszczaly...sama pisze z nimi...ale coraz mniej mi sie to podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo - z tego co pamietam to jedyna osoba ktora tu groziła to byl bursztyn - grozila samobojstwem co jest ponizej wszelkiej krytyki. bedziesz jej bronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Nie bądź śmieszna.. Czytałam groźny Salamandry. A Ty Czeko... Wiem, że nie jesteś mną.. Zauwazyłam. Ja tez bym nie poleciała na skinienie ex. Ale gówno mnie obchodzi czy wygrałam z jakimś konusem czy nie... Zresztą dlatego, że mam to gdzieś on teraz robi z siebie pacana.. Ale nie powiem żeby to dało mi satysfakcje.. Żal mi go, że nie umie spraw załatwic normalnie tylko pisze do mnie jako ktos inny soro ja widze jego IP.. Eh, no życie... Jedziecie na Bursztyna przesadnie... nie powiem, że to łątwy człowiek, ale to co wy robicie niestety nie jest w porządku dziewczyny... I nie atakujcie mnie jak ostatnio wyzywając od dziwki za to, że mówie co myśle... Wkońcu wy też mówicie dobitnie co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa ale jatka! Świetej pamieci lewar byłby dumny-normalnie prawie jak ustawka z Motorem Lublin. ! szacun kobietki! tak sie napierdalac o hujstwa głupoty i piierdoły to zajebiście niedojrzałym być trzeba. ! qwrwa ja pierdole ciekawe czy jakaś normalna tu gdzies jest? bo chyba bomba by sie przydalą i rospieprzyc temat w pizdu bo ludzie niereformowalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×