Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

kurcze, normalnie tez bym zostala lesba....ale facet ma to cos, co uwielbiam- FIUTA!!!!!!!!!!!! a ja lubie ostre jazdy z prawdziwym fiutem, ot co! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł jedźmy gdzieś razem jak faceci zobaczą tyle dup razem w jednym miejscu to zobaczycie po 10 adoratorów na jedną chociaż się pocałujemy tak wiem głupia jestem ostatnio mnie taka ciemnica ogrania że szok a to przez to ż epoprawki się zbliżają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie potraktowałam depilatorem elektrycznym i to jest chyba jedyna chwila kiedy nie myślę o tym zjebie:-O a tak to mi ciągle we łbie siedzi, ciąąąąąągleeee idę spać, bo znowu w pracy będę nieprzytomna:-O 🖐️ lasencje!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jaja sobie robię ale tak długo bez seksu że czuję się jak dziewica całować nie chociaż po pijanemu to buzi ciągle sobie z kumpelami dajemy z niektórymi daję sobie buzi w usta na przywitanie i pożegnanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo ja tak na imprezie ehhh nawet mamy film krecony przez naszych facetow i wszystkich facetow w kolo ehhh powiem wam ze nic mi nie pykneło jakbym sie lizała z hmmm bo ja wiem maskotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mój ex dawał po pijanemu jak mu się dobrze wkręciło buziaczki w usta kumplom i dawał się malować czerwonym błyszczykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot tea buhahahha:) moj ex dal sobie kiedys zrobic pewlny makijaz, a go wydupczylam w tym makijazu :D ja sie niestety nie calowalam, ale chcialabym sprobowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...moj ex lizal sie kiedys z facetem, a chwile potem z jego laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo ja pierdolę ja mojemu jeszcze kiedyś rzęsy pomalowałam a standardem był rózowy balsam do ust z orifleme bo mu usta pękały i wkręcałam mu że wcale się po nim nie świecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange nie robiłaś swojemu takich rzeczy:D lol dużo straciłaś ja mojemu jeszcze dwa dni przed zerwaniem wyświechtałam usta truskawkową świecącą pomadką z nivei bo mu strasznie usta pękały buahahahaha (sam biedny chciał) :D napij się szybko czegoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj zrobil gapil sie na moje stopy i mowi ojoj jakie masz gładkie stopki i nastepnego dnia wyciaga swoja stope przed moje oczy i patrze a ten OSIOł OGOLIL SOBIE STOPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho wlasnie jem parówy i kanapki z zoltym serem i ogorkiem coby miec amunicje na kolejne pierdy z kleksem, i never give up, ever :classic_cool: ja z eksem lepsze rzeczy robilam ale z innego gatunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange jestes juz ktoras laska z rzedku ktora to samo ma;p ja swoje stopy lubie, stopy mojego mi nie przeszkadzaja ,mamie maluje pazury na stopkach a inne sa mi obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×