Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Orange Dżedaj Poczytaj moze stare forum kochanie. Kto komu groził.. Grożenie samobójstwm to nie gróźna bezpośrenia... Nie groziła, że znajdzie waszych ex i napisze co wy o nich wypisujecie... Naprawde poczytaj, bo może nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
a czytalas co ona pisala do salamandry? a poza tym co ty, jej adwokat jestes? po co cie tu sciagnela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge podac mojego nicka
czeko Ezeoteryczna miala swieta racje piszac ile razy wypisywalas na forum LAAASKI WYGRALAM...i dziewczyny ci gratulowaly a ty obrastalas w skrzydla....jestes falszywa szmata i tyle...lubilam cie kiedys ..PODKRESLAM KIEDYS!! ale odkad pisalas do bursztyna kocham cie daonie a ona do ciebie.. pisalas na ogolnodostpnym forum ze ja lubisz mimo je jazd nic do niej nie masz a pozniej jedziesz po niej jak po psie a za chwile jestes super kolezanka to..sama sobie odpowiesz..sama pamietam co pisalas diewczyna na gg:)jestes falszywa i co tu ukrywac....ja nie udawalam kumpeli bursztyna nie pisalam z nia na gg! prawde cie w oczy kole..pojecia nie masz co ponikeotre o tobie pisaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ezoteryczna- badz tak laskawa i zajmij sie wlasnym zyciem. mozesz sobie pisac o mnie co chcesz, mam to gdzies, bo nawet mnie nie znasz. jesli zas chodzi o ocenianie czyjejs urody- sama mnie ocenilas mowiac, ze nia nie grzesze. prosze bardzo. mow sobie co chcesz. ja nie mam sobie wiele do zarzucenia, a jesli masz z tym problem, to juz twoja sprawa. poza tym przypominam ci- sprawdz najpierw czyjas metryke, zanim zaczniesz wyzywac od gowniar i tym podobnych. ujestem od ciebie o wiele starsza i to widac. zajmij sie lepiej studiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx No zacytuj mi coś co świadczy o tym, że Bursztyn groziła jej i obrażała... Mnie Salamandra zjechała od dziwki, bo jej powiedziałam, że nie na miejscu jest mówic, że dla kogos jakis facet jest za ładny.. Więc jakie na Boga ja moge mieć zdanie o tej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
mam przekopywac forum bo tak ci sie chce? mam lepsze rzeczy do roboty, no i bronie sie sama, a nie za pomoca kolezanek. a kuka cos chyba wklejala ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to straszne, naprawde. a nie widzisz ze wy robicie to samo? piszecie ze mna normalnie na forum a na gg obrabiacie mi dupe? to jest dla Ciebie super fair i fajne tak? :D:D:D i nie denenrwuj sie takl bo Ci zylka skoczy, od szmat juz zaczynasz mnie wyzywac, a to swiadczy o podniesionym cisnieniu, wyluzuj troche. dwulicowcu wyzywajacy innego dwulicowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salamandrusiu Jeśli ja mam się zając własnym życiem to Ty też. Bronisz innych lasek.. Ja mam prawo bronic kogo chce.. Lubisz zakazywać ludziom robienia czegoś co sama robisz jeszcze mocniej, ale cóż... Nie licz na to, że usłucham... A to z urodą... Nie ja zaczełam... Powiedziałam Ci, że sama nie jesteś królową więc nie masz prawa... Dla jasności - nikt nie jest! Ale chyba Ty mało kumata.... Albo tak przwrażliwiona, że sama sobie dopowiadasz. I co z tego, że jestes starsza jak rzucasz mięsem i siedzisz an forum całymi dniami? A co do mojej nauki... To bursztyn wie :D Nie bój się o moją wiedze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
idzcie stad obydwie. jesli ktos nie chce zeby sobie szly, to niech mowi. ja juz nic nie mowie, bo czuje ze nie mam prawa, w koncu zawsze patrzylam z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat zgodze się, że pojechanie Czeko od Szmaty było przegięciem... Nie naśladujcie stylu Salamandry... Plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
kto wyzywal i grozil? o ile pamietam to bursztyn - wyzywanie od szmat, podnozkow i grozby co chwila ze na wszystko znajdzie sie paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Założ sobie prywatne forum na jakieś hasło. Nie mozna nikogo wyrzucać... To nie jest prywatna imprezka dla vipów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty, nie bron mnie, przeciez jestem szmatą bo sobie sama dałam rade z chorym uczuciem do eksa i dlatego ze sie cieszylam ze teraz on cierpi, jestem SZMATĄ. oj dzieci dzieci, jestescie niepowazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie zaczyna...:O nie moge podac swego nicka A ja po pierwszym Twoim wpisie wiem kim jesteś...Łatwo się tego domysleć... i jak sie komuś nie podoba niech nie pisze AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Mało mnie to obchodzi... Ja tylko pamiętam jak ja zostałam zjechana od kurew za nic. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge podac mojego nicku szkoda, że mocna jesteś tylko jak piszesz pod pomarańczowym nickiem. jeśli jesteś w posiadaniu rozmów prawdy to je ujawnij. chyba trochę za dużo telewizji się naoglądałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
dla bursztyna mam jedna rade- zrob nam wszystkim przyjemnosc i skocz z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange Dżedaj Bez przesady.. Od szmat nie daj się wyzywać. Tylko uważaj, bo Twoje kumpele pewnie wiedzą gdzie jest konto Twojego ex na nk... Nie zdziwiłabym się jakby cię wkopały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdbgcisugbx
no to jak malo cie obchodzi co robil bursztyn to niech malo cie obchodzi co robia inne, bo bylo tak jak napisalam. grozby ze sprawa gdzies pojdzie, i to niezliczone. a ja nikogo nie wyrzucam, dziwie sie ze same chcecie tu byc jesli nie macie nikogo po swojej stronie. lubicie obydwie, jak sie was nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Nie czyta, bo sobie wyszła... Więc się nie wysilaj.... I kolejny dowód na Twój wysoki poziom.. Tekst "skocz z mostu" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shdbgcisugbx Lubie nie lubie było w przedszkolu... Ewentualnie w pierwszych trzech klasach podstawówki... Jeśli sprawa za obrażanie kogoś trafi do sądu, to ja się dołanczam, bo mie tu tez obrażano ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Jasne. Ja zawsze wybaczam pokornym grzesznikom i ludziom z marginesu którzy pragną powrotu do normalnego życia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange nie mam tu gg,ale ja mam tylko jeden typ i wiem, ze się nie mylę;) I nie będę publicznie tego pisać,bo ten ktoś się tego wyprze... Powiem tylko tyle,że to jest załosne-mozna przecież wszystko napisac pod swoim nickiem:O ja ani razu nie uzyłam pomarańczy,bo to co chce napisać, piszę jako ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×