Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

to mój mi kiedys masował stopy i postanowił zerwać mi kawałek skóry źle to się dla niego skończyło jucha mi leciała pół skóry ze stopy mi zerwał ale go zjebałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange pochwal sie, co robiliscie :P to ja tez dorzuce cos od siebie ,hehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mi codziennie masował ale muszę się pochwalić że stópki to ja mam idealne nie tylko on tak twierdzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nowy zjeb, powiedzial, ze mam zajebiste stopy....ja mam malutkie, jak u kopciuszka :D i do tego mialam pomalowane lakierem fuksjowym, mniam.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo to tak jak ja ja mam 36 paluszki idealne i czerwony lakier do tego opalone i pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeee bleeeeeeeeeeeeeeeee bo rzygne wam parówami :o co my robilismy hmmm, no kurde przez poltora roku to sie troche nazbierało takich debilizmów :P nie no nie wiem, tak na zawolanie to nie umiem poweidziec, jak mi cos wpadnie do glowy to dam znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo juz wiem- ile razy dziennie Wam sie zdarzylo uprawiac seks pod rzad? jaki jest Wasz rekord, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac zboczuchy kochane;* trzymajcie kciuki jutro 12 za spotkanie z szefowa zeby nie pomordowała ludzi:) papa;[cmok}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeden przypał hihi dzwoni do mnie że jest w pracy ma rozwolnienie i wogóle się źle czuję ale że może po mnie przyjechać no i przyjechał ino dał mi buzi i weszłam do niego do chaty no i 3 godz spędziłam na kiblu bo mnie zaraził w 3 sekundy a potem kolejne 3 spaliśmy a potem poszliśmy standardowo na pizze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 5 razy w ciagu dnia....a z tym nowym to tylko 2, ale za to staje mu na nowo dosyc szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu kurwa wiecznie stał pocałowałam go już mu stał przyszłam w spódniczce też mu stał nawet w wodzie nad jeziorem mustał a potem musiałam z nim czekac aż przestanie u mnie w chacie na obiedzie jak go pomarałam pod stołem tez mu stał no kurwa wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot tea niezle!!!! ale moj ex tez tak mial i uwielbialam jak mu "roslo" w spodniach :) jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam ale dobra ja spadam bo jeszcze brat chce wejść kocham was kurwa bo jebnę nasi ex mieli wiecznie stojące fiuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spac.....buziaczki kochane piczexy, kocham Was!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade z sweet kiss do egiptu z naszymi exami jesli do nas wroca:) to w 4 w samolot i fruu:) ej ja chce zeby mojemu stawal:):):) moze mi sie jeszcze przyda:P czeko ja tez nie przepadam za stopami i nie lubilam jak moj ex ich dotykal ale raczej tego nie robil chyba ze mnie laskotal:P:P:P a ja mam takie laskotki ze nie myslalam ze to stopy czy co tylko ze tak bardzo laskocze:P:P:P a i tez mam ladne i tez czerwony lakier hehehe:):):) i tez male:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i ja z moim exem potrafilam cale dnie z lozka nie wychodzic:):) butelke picia mielismy kolo siebie albo 2, cos zjesc na chwile i spowrotem do wyra:):) i tez mu stal duzo :):):) hehehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sexik mialam w styczniu w lutym jak byl u mnie to NIE noi w czerwcu mialam:) ahhhh jak mi dobrze bylo jak mowil kochanie planujemy dzieci czy nie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie:) hahaha, czeko no wiesz co:P:P jak mozesz byc wulgarna hehe:) :classic_cool: LOL jestem pojebana i ide na spacer z kolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×