Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

1. mowi ze nie ma czasu na forum a siedzi na nk czesto, a podobno jest w pracy albo poza netem. 2. bylo pare akcji w ktorych wiedzialam ze sciemnia, z tym ze niny jest w ciazy z tym swoim bylym a na drugi dzien juz ni ebyla :o nie chce na forum o tym wszystkim mowic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to nielubienie czeko straciła do niej sympatię kiedy czeko wyraziła opinie o jej zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange ale ona wczoraj pisala tu na forum pod swoim nickiem? bo wymienilas liste lasek i napisalas ze to wszytskie ktore byly tu wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zarabia 6.000 to zakupy za 1,500 spoko rzecz... Jeśli z 1,600 zł to już głupota... Ale powiewa mi to, bo to jej kasa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz spadam:) lęcę po nowy telefon a później brachol chce coć oglądać na komie więć pewnie będę wieczorkiem jakby co to dżedaj wal do mnie na koma jakby jakieś konfrontacje były czy coś bo chciałabym wiedzieć:) masz mój numer nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie byla klotnia, ja jej po prostu jako jedyna tu nie wierzylam w to wydanie 1500 zł jednego dnia, kiedys mi mowila ze wydala 2000 jak byla z matka na zakupach :o mozna wierzyc takiemu komus? ja nie wierzylam i nie wierze... niekochanie ma nick princess-a, pisala tu wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Orange Dżedaj to nie byla klotnia, ja jej po prostu jako jedyna tu nie wierzylam w to wydanie 1500 zł jednego dnia, kiedys mi mowila ze wydala 2000 jak byla z matka na zakupach mozna wierzyc takiemu komus? ja nie wierzylam i nie wierze..." No to faktycznie mały kłamczuch, bo pisała przedtem, ze rodzice byli biedni i nie kupowali jej za dużo i nagle zakupy z mamą za 2 tysiączki.... Znam ludzi co potrafią 6 tysięcy przerąbać na zakupach, ale to są majętni ludzie... Możliwe, ale nie częste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
hmm, nie chce oceniac, bo za bardzo nie znam tej dziewczyny, ale zakupy za 1500? to chyba gruba przesada, chyba ze mama ma pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, rodzice biedni i ona nic nie miala a nagle 2000 jednorazowo ;) potem mi pisala na gg ze wlasnie jechala z kolezanka samochodem i mieli wypadek i kolezanka zginela (pisala mi to pol godziny po WYPADKU).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafie duzo wydac na zakupy, choc nie zarabiam wiele....ale oszczedzam, wiec moge sobie pozwolic na takie hobby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:43 kascajskaa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3825658 &start=840 USUNIECIE TO? 15:23 kascajskaa http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3825658 &start=840 moge prosic o usuniecie tego prostactwa jesli nie potrafia rozmawiac to niech lepiej wcale tego nie robia 20.08.2008] 15:15 kascajskaa prosze o skasowanie tego topiku jest po pierwsze nie na temat osoby sie na nim wyzywaja obrazaja groza sobie i co tylko...nie potrafia dyskutowac w cywilizowany sposob http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3825658 &start=840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×