Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

no ale czeko zrzucila wine tez na mnie wiec slucham na jakiej podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna bardzo dobrze, ze sie od niego nie odzywasz....to on byl winny, wiec teraz niech on sie stara, fiut jeden....oni mysla, ze wszystko na tacy dostana skoro ich kochamy....i nas wykorzystuja:( Orange juz napisalam na smietniku, zeby nie kasowali naszego topiku:) Marrrgerita ale chujnia....ale podobno bylo juz wiadomo, ktora to dziewczyna, wiec co ta Twoja szefowa teraz kombinuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto Cie obrazil, bo chyba pojecia mylimy? napisalam jedynie ze PEWNIE Ty z niekochaniem mnie objezdzalyscie na gg, sadze tak bo 1. wiem ze czxesto rozmawiacie 2. bo niedawno mialysmy drobne nieporozumienie 3. bo niekochanie mowila ze z kims mnie na tym gg objezdza wiec wobec powyzszych punktow padlo na Ciebie, jesli si epomylilam to rowniez przyznaje sie do bledu i przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo Wiesz... Cierpiałam długo a on mówił, że nie będziemy razem, bo on nie daje rady przez to co mowią jego znajomi.. Ale będziemy spędzać razem wakacje... Buahaha Bo mu na mnie zalezy... Wtedy po 3 miechach zmieniłam sobie status z wolna na zajęta na takiej głupiej stronce... Tak w sumie to było kłamstwo... :p I zaczeła się jazda... Pojechał mi, że KAZDA na niego leci... Ze kazda chce go poznac wiec on sobie jakas pozna... I za 2 tygodnie wstawil fotki z laska tam... Podpisalam im pod zdjeciem "ciesze sie waszym szczesciem".... Komantarz zostal skasowany jakbym mu krzywde zrobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nienawidze tego ze facet slucha co inni mowia o jego dzuewczynie, mnie naszczescie koledzy exa lubili:):) ale ta jego kolezaneczka napewno nie, i pewnie gadala na mnie ze skoro sie tak denerwuje i robie takie jazdy zeby mnie zostawil ze po co bedzie sie meczyl, pamietam jej smsa do niego: i jak sie z tym czujesz?? on: dobrze, wolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo: najwidoczniej zabrakło jej odwagi zeby to załatwic..... ja wierze tylko sobie bo teraz juz nie wiem czy im mozna;/:( a jak u was moje skarby humorki??dajmy sobie spokoj z ta afera opowiadajcie jak dzionki mijaja:*:*stasknilam sie;*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
mnie koledzy niby tez lubili. do czasu rozstania. angielska mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna debiiiiillll.....jakis mało dowartosciowany, skoro pieprzy smety, ze tyle lasek na niego leci.....załosny jest :o sweet cherry takie kolezaneczki sa z dupy....nie maja wlasnego zycia, to wpieprzaja sie w cudze...idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
a poza tym nie ma sie co oszukiwac- gdyby nas naparawde dojrzale kochali, nie przejmowaliby sie tym, co inni o nas mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja z nia czesto na gadu rozmawiam to chyba mi kaktus na rece wyrosnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym no dla mnie jest to swego rodzaju obraza, bo nigdy sie nie mieszalam w te wasze klotnie itd moze Ci sie pomylilo z aulait bo z nia to czesto gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Nie tylko angielska. Kumpel mojego ex był szpiegiem i jak napisałam, że nie kocham już jego przyjaciela zostałam potraktowana jak ścierwo... Dopóki tego nie mówiłam byłam jego "przyjaciółko" ... "witaj moja droga bla bla" haha enjo no debil, debil... wsadzal swoja fote na lustereczko , dawal mi haslo i kazał mi czytać jak go laski wychwalają :D JAk mu się spytałam czy to samo zrobimy z moimi zdjęciami o mało zawału nie dostał ze złości... Wkońcu kiedyś jak ubrałam obcisłą bluzke ugryzł mnie za kare... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
a mnie 3 usunelo w Facebook. zbaranialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dzaga z PKS-u a poza tym nie ma sie co oszukiwac- gdyby nas naparawde dojrzale kochali, nie przejmowaliby sie tym, co inni o nas mowia. " Tacy jak nasi ex zawsze beda prawdziwie kochali tylko siebie. Czas szukac fajnych facetow... Podobno gdzies sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u a mnie 3 usunelo w Facebook. zbaranialam. Mnie za to pisali jak nigdy przedtem.. Wypytywali... A ex na facebooku kasował każdy mój koment, ale ze znajomych nie kasował... Bo wtedy dostępu do stronki by nie miał :/ I o czym by plotkowali nie? :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
niestety zgadzam sie. dodatkowo ja bylam tylko jego kochanka- prawdziwa dziewczyna byla trawa- do ktorej zreszta wrocil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dzaga z PKS-u niestety zgadzam sie. dodatkowo ja bylam tylko jego kochanka- prawdziwa dziewczyna byla trawa- do ktorej zreszta wrocil " Bosko. Pasują do siebie... Dziewczyną mojego ex... Jedyną miłością są gry komputerowe i piłka nożna... Aha..I nic nie robienie... :D ( czyt. leżenie na kanapie ) ... Ciekawe czy te rzeczy kiedyś podetra im tyłki jak beda staruchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ja usunelam wszystkich jego znajomych wlacznie z ta gadzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie usuwam naszych znajomuch...bo mam z nimi dobry kontakt...wiec po co to psuc....co innego sprawy miedzy nim i mna a znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
tak, gry komputerowe- skads to znam. dodatkowo pub- ulubione miejsce. chyba bym sie zabila, gdybym miala spedzac 3/4 zycia w pubie. a moj byly, jako typowy Angol ,to uwielbial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska no co Ty gadasz??? przeciez mieliscie sie zejsc jakos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dzaga z PKS-u ja usunelam wszystkich jego znajomych wlacznie z ta gadzina. " Ja już teraz też... W sumie czasami gadam z jego siorą... 18 letnia dziewczyna której nikt w domu nie tuli.. Mój ex jej zabrania dochodzić do kompa... Spotykac się z facetami... Jakoś nie mam sumienia przestać z nią gadać... Ona zawsze na mnie "wisiała" jak na matce... Chodziaż ona chyba tez jest w to wkrecona... Zaczyna o nim gadac czesto... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×