Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

Make co to jest do cholery??? boze....co za pinda chce sie rzadzic naszym topikiem???? mam tego dosyc juz....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikaja:/:/:/ az mi sie wierzyc nie chce:( szczerze sie zawiodlam:( bo ona na poczatku wrzesnia mnie nawet do siebie zapraszala:( ale zgadzam sie z wami ja tu dodam jeszcze cos od siebie ja ją wtedy za te zakupy poparlam, ze czasem tez potrafie duzo wydac, (ale nie z mojej wyplaty tylko z mamy) nakupowalam kiedys duzo rzeczy pisalam to an forum:) no ale wtedy ja ją poparlam, powiedzialam ze dobrze, ze ja tez bym tak zrobila (lubie kupowac, uwielbiam) i pamietam jak ja kiedys do pomarancza napisalam zby mnie tez pojechal to pomarancz odpisal ze ja akurat jestem slodziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia pamietam jak to napisalas to bylo przy okazji klotni w zwiazku z moja osoba wtedy kiedy po mnie pomarancza sobie jechala.... i mam nadzieje ze jej cisnienie spadlo i ulzylo jej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange Dżedaj Ja znam kolesia co kiedyś jak ze mną był co randke mówił, że prawie się zabił autem, bo tak się do mnie spieszył i mam go doceniac... Aha i co tydzień jakiś jego znajomy się wieszał albo coś... Przez złe dziewczyny :D I zawsze powtarzał, że jak go rzuce to się zabije... Aha i powiedział, że kiedyś jak laska z nim zerwała schudł 27 kg w tydzień HAHAHHAHAHA więc niekochanie jeszcze jest jako taka :))))))))))) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neska jak bede w domu to moze mam to w archiwum to Ci pokaze. mowila ze to twoj styl pisania i w ogole, nie chce mi sie teraz o tym pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Make me smile napisz mi na n-k, jak ona sie nazywala, bo nie jestem pewna, czy ja mam w znajomych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra, ale przynajmniej nie mam problemu gdzie spedzic 1/2 dni czy u niej czy w warszawie z gappa i sweet kiss:):) :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange Dżedaj Ja tylko nie lubie jak ktoś komuś jedzie po wyglądzie żeby się podbudować ... Ale kit. Juz nic nie mówie, bo mi pojadą od dziwki, szmaty czy blachary nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet cherry a czy ja Cie w koncu mam na n-k, czy nie??? bo bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ja nie, bo nie mam Twojego gg:) widzialas sie z K. ? odezwal sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jakie chamskie rzeczy mi napisala na nk ja pierdole...w glowie mi sie nie miesci....:o co za szczeniara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×