Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

ludzie, nikt mnie nie bedzie obrazal......bursztyn mogl ze mna pisac na n-k i tez by bylo dobrze, a nie podalam jej linka do forum, bo wiekszosc dziewczyn jej tu nie chciala, wiec to chyba logiczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
przynajmniej ja przeprosic umiem nie to co Ty, pchasz sie tam gdzie Cie nie chca i jeszcze wszystko jak zwykle rozpie**alasz. mialysmy racje ze nie chcialysmy Cie tutaj i powiem Ci to glosno - NIE CHCIALYSMY ZEBYS TU Z NAMI PISAŁA BO TE JAZDY SA PRZEZ CIEBIE I OD CIEBIE SIE WSZYSTKO ZACZELO. pasuje? jak nie to moge Ci jeszcze pare innych rzeczy wygarnac ale narazie mi sie nie chce tyle pisac. no dawaj czeko czekam ... jak Ci sie nie podoba załóz sobie prywatne fori m... jestes na forum publicznym to sie dostuj i nie ty bedziesz decydowac kto gdzie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
nie reagujcie juz na bursztyna, bo to nie ma zadnego sensu. ale tez badzcie konsekwentne, bo za kazdym razem ona przychodzi z podkulonym ogonem, a wy jak dobry pasterz ja przyjmujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u I najlepszą naszą bronią jest "OLEW" ... Wtedy dostają szału. Nic innego niestety nic nam nie da. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn - nie chce mi sie Twojego tematu drazyc w kolko. przegrywasz zycie przed kompem i to jest Twoj glowny problem a reszta mnie juz nie interesuje. rozumiemy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
ja mysle o definitywnym olewie, jesli on sie odezwie... ale na razie sie nie odzywa hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Czeko a Ty wciaz jak ten końz kopalni nie widzisz nci poza swoim modelem życia .... kazdy zyje jak chce jest milion roznych modeli zycia...nie tylko malolacka zabawa ,studia i pseudo zycie na zakupach i imprezach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ODZYWAMY SIE DO BURSZTYNA WSZYSTKIE!!!!!!! KONIEC!!!!! POGADAJMY O CZYMS MIŁYM, LASECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morski my nie krytykujemy Twojego stylu życia dlaczego Ty znowu krytykujesz nasz???? o co Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Czeko nawet za milion dolarów nei chciałabym Twojego zycia dla mnie jest puste, denne i nie interesujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn ok, one maja inny styl zycia wiec zalozyly sobie topik dla siebie. a Ty znow mowisz tu dokladnie to samo co tam, nic nie zmieniasz, nic nie dodajesz, zadnych argumentow, tylko wciaz i wciaz to samo. A Wy dziewczyny rzeczywiscie jak ten dobry pasterz, ja chyba rzeczywiscie trzeba ignorowac, patrzylam z boku i widze jak destrukcyjnie wplywa na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o mojego;/ wyobraz sobie ze on wybrał weekend u kumpla zamiast naszej 4letniej rocznicy;/ jak mozna zrobic cos takiego:(? ja mu mowie ze mam nadzieje ze z Jarkiem umowiles sie na nasteony weekend a on ze nie a ja sie pytam co z 26(rocznica) a on ze NIE BEDZIE BO NIE BEDE MU ROZKAZYWAC:( dodam ze nie widzimy sie juz 1,5 tyg wiec po chuj pieprzy ze kocha 120 razy dziennie to chyba nie milosc;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz bursztyn? rozmowa sie ciagnie poki Ciebie tu nie ma. a jak sie pojawiasz juz sie klocisz, i kazda z nich sie na Ciebie wkurza, zadna Cie tu nie akceptuje, a Ty znow o tym swoim stylu zycia i paragrafach. Kobieto, szacunku do siebie i sie usun, bo nie wnosisz nic konstruktywnego a jedynie klotnie, nie widziesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
jhfv topik dla siebie to se mozna zalozyc na prywatnym forum a na publicznym to se mozna sie w dupe pocalowac kazdy ma prawo pisac czy komus to sie podoba czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioleczku kochanie przytulaaaam :(:(:( no nie wierze co za chuj zlamany :o bursztyn czy TY nie rozumiesz ze zalozylysmy sobie topik OSOBNY, bez Ciebie bo Cie tu nie chcemy i nie tolerujemu Twojego stylu bycia i zycia? po co nam sie wszedzie wcinasz, zostan sobie na tamtym forum i znajdz sobie nowe kolezanki, ktore, gwarantuje Ci, po pewnym czasie zrobia to samo co my - uciekna. miej honor i po prostu odejdz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja na przyklad nie pisze z zadna z dziewczyn na privie, obserwuje wszystko z boku, a tez po prostu rozsadza mnie jak widzę wpisy bursztyna. więć ..........t mylisz się, jeśli mowisz, że problem jest w dziewczynach, chociaz rzeczywiscie tez nie rozumiem dlaczego raz sie wyganiają i żrą a pozniej są w stanie normalnie ze sobą rozmawiac i podawac sobie prywatne namiary. No ale badzmy dorosli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u ja mysle o definitywnym olewie, jesli on sie odezwie... ale na razie sie nie odzywa hehehe A we mnie póki co jest wiele miłości... I powiedziałabym mu po prostu... "Walcz, walczyć mozna... Nie powiedziane, że wygrasz... Ale może... kto wie" ... Jakby powalczył długo to może... Może bym się przemogła... Ale póki co on pisze jako moja koleżanka, wyznaje mi miłośc jako moja koleżanka :D Prosi o włączenie kamerki.. Potem z penisami wyjeżdza... Więc cieńko to widze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta znow o publicznym forum ze kazdy bleble eh... no kazdy, ale kazdy woli pisac z kims kto go szanuje, a Ty nie jestes tu ani lubiana ani szanowana, a na sile tu siedzisz. ja tez mam sie gdzies wbic i sobie rozwalic czyjes topiki bo mam takie prawo i tylko dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................t
uwazacie sie wszytskie za takie elokwentne i obyte wiec czemu macie problemy z zaakceptowaniem odmiennego zdania..innych celow pogldow..wlasnego widzi mi sie....jedziecie po niej bo ona nie pracuje bo to bo tamto.. jej sprawa!!!co wy macie do tego!ona was pierwsza nie zaczela obrazac.. kiedy napisala nam dawno temu ze chce byc kurwa domowa i jak zyje wtedy wlasnie zaczely sie jazdy z bursztynem!! coo juz raka krotka pamiec macie?!!wtedy bylo kilkanascie stron najezdzania na bursztyna jak ona zyje jaka to zalosna jest!wiec ona zaczela atakowac was wytykac wam wasz tryb zycia!bronila sie!! ja pierdole uwazacie sie za takie madre i cudowne! wiec czemu macie problemy z zaakceptowaniem prostych rzeczy jak czyjesz widzi mi sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra muszę znowu zejść bo teraz tatulek chce wejść muszę sobie laptopa kupić i będzie spokój:) a mi tam się moje życie podoba troche mi faceta braknie ale ogólnie jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....................t a Ty co znow za jej adwokata robisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
Czeko jestes ząłosny dwulicowy, nietolerancyjna i dziecinna.. uciekać przed kimś..śmiechu warte.... bo ma inny styl życia.. bo nei akceptujesz innych styli życia... ciekawe co na to wasi rodzice... wszystkie macie takich światowych nowoczesnych rodziców... żadni pewnie nie siedzą w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a marrgerita my też mieliśmy rocznicę 26:( przytulam, weź mu wygarnij a nie żeby sobie robił co chce jest w związku a nie jest singlem bo ja mu jebne niech uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
morski kamyczek Czeko jestes ząłosny dwulicowy, nietolerancyjna i dziecinna.. uciekać przed kimś..śmiechu warte.... bo ma inny styl życia.. bo nei akceptujesz innych styli życia... ciekawe co na to wasi rodzice... wszystkie macie takich światowych nowoczesnych rodziców... żadni pewnie nie siedzą w domu ... co ty nazwywasz innym stylem zycia? przeciez ty nie masz zycia! lenistwo nazywasz zyciem??? dobre sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ani razu nie widzialam nowych argumentow od bursztynka. 1. wszystko jest karalne, i na wszystko jest paragraf, i sprawa pojdzie.. no, gdzies pojdzie 2. kazdy ma prawo do takiego zycia kury domowej, ona tak chce a Wasze zycia sa do dupy, bo jestescie puste, jakby nie bylo nic pomiedzy zakupami i imprezą a gotowaniem rodzinei obiadow 3. forum jest publiczne więc za nic stad nie pojdzie, bo ma prawo, a jak nie to paragraf. nie widze innych tematow, po prostu nie widze, w jej wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moji nie siedzą dobra ojciec na chwilę odpuśćił moji rodzice nie pozwolili by mi w chacie siedzieć jak takiemu darmozjadowi, nie chodzi o to że daje im jakąś kase bo nie daje ale są ze mnie dumni ż emam prace studia, znajomych, przyjaciół i nie siedze cały czas w chacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×