Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

haha ja mam :D i czasem z nia gadalam no ale nie o czeko:P tylko o jej A i o moim J :) sadze ze zadna czeko nie jechala tylko ona tak napisala zeby nas sklocic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z serii "zabawne" ... Oczywiście o ex... Podawał się za moją koleżanke... Dodał mnie do listy msn... Gadał, że kocha i tęskni... A jak napisałam, że nie gada jak koleżanka tylko narzezony poszedł w przysłowiony chuj :D Potem znowu wpadł 2 minuty potem jak gadałam z jego siorą i zmuszał mnie do włączenie kamerki... Następnie zapytał czy chce zobaczyć penisa... A ja mu na to, że znam jego adres IP i podałam jego imię i juz nie pisze :D Jego kuzynka mu powiedziała, że ja już o nim zapomniałam i napewno nie wytrzymam bez faceta tak długo to sobie sprawdzał :D Haha... Oj teraz to się chyba nigdy nie odezwie :D Wykasował odrazu konta w necie :D :D :D A szkoda.. Chwalił się tam nową dziewczyną... :] Której według jego kolegów nie ma :D Ale dobra... Faceci są żałośni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ok:) ja Ci zaraz wysle moj numer gg na n-k :) cherry ahha, oki :) Make me smile dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna buhahahhahah:) niezly kolo....nie ma co:) z tym fiutkiem bylo niezle, jakis kompleks ma czy co, heheh :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo Jego kuzynka mnie nienawidzi, bo on wolał być ze mną niż jej kolezanką i sukcesywnie przez 2 lata nas rozpierdałała za przeproszeniem.. I wkońcu tak namieszała, że się jej udało... Zrobiła ze mnie ostatnią kurwe... A ja spałam tylko z nim... Jego to męczy pewnie i sobie sprawdza...Czy naprawde 2 lata był z kimś kto nie był jego... Jednak niestety dla niego i siebie byłam tylko jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna przykre to jest: ze pinda mieszala sie w Wasze sprawy ( niestety czeste sa sytuacje, ze ktos z rodziny dalszej lub blizszej wpierdala sie w zwiazek), a po drugie: byliscie ze soba 2 lata wiec chyba jakies zaufanie powinno sie miec do drugiej osoby!! faceci sa pojebani na maksa....A On nie rozmawial z Toba o calej tej sytuacji, tylko zerwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo No 2 tygodnie się miotał aż zerwał... Powiem Ci tyle - ten typ - sam sobie nie ufa! Okłamywał mnie notorycznie.. To były iście głupie kłamstwa... On jest od tego uzalezniony... Więc po prostu... Patrzył po sobie... Ocenił mnie bardzo źle, bo sam jest wredny. Ja mu zawsze wybaczałam... Wiecie, że ponad rok ukrywał przede mną prawdziwy wiek? Aż wkońcu jego Mama zmusiła go do prawdy... Bo jak mozna planowac ślub z kimś kto nie zna naszego wieku... Więc co on zrobił ? Powiedział, że zrywa... I dał powód z rękawa! A potem pił 4 dni u kumpla... Żeby po 4 dniach mojego horroru pojawic się z gębą jak smierć i powiedzieć mi prawde... On był pewien, że nie wybacze... Bo on by nie wybaczył... Tyle dostałam za moją litość, miłość i wieczne poświęcenia, że on o byle co zrywał... A potem jego kumple mnie sprawdzali co robie...Itd.. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
niestety, ja tez mialam takiego, co sie mieszal w moj zwiazek z ex- jego wspollokator. czasem miala wrazenie, ze bylismy w tym zwiazku w trojke :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaga z PKS-u Widzisz... Zawsze jakiś "trzeci" jest winien.. W 90% przypadkach.. My kobietki jesteśmy silne... Jak kochamy to moga nam gadać a my w nich wierzymy... A oni? Nasłuchają się o nas i to im zostaje w psychice... A potem robią głupie podchody jak się budzą z ręką w nocniku... Dumne samce od siedmiu boleści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga z PKS-u
Ezoteryczna (a_n_love@wp.pl) dzaga z PKS-u Widzisz... Zawsze jakiś "trzeci" jest winien.. W 90% przypadkach.. My kobietki jesteśmy silne... Jak kochamy to moga nam gadać a my w nich wierzymy... A oni? Nasłuchają się o nas i to im zostaje w psychice... A potem robią głupie podchody jak się budzą z ręką w nocniku... Dumne samce od siedmiu boleści... widzisz- to wszystko g... prawda- bo tak naprawde winni sa nasi wspaniali ex. gdyby nie chcieli, to by nie sluchali. ale ja i tak nienawidze tego goscia, z ktorym mieszkal- chamidlo i prostak. taka sama jego laska, ktora na dodatek przypieprzala sie do mojego bylego. no i widac dobrze sie stalo, ze sie zwiazek zakonczyl. tak bym sie tylko wkurzala, a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski w zwiazku z tym ze mamy juz winnego etc, to mozemy ten temat zaczac niejako od "poczatku"? zamierzenie bylo zgoła inne niz robienie jazd i knucie intryg, wiec zapomnijmy o wszystkim i juz ;) neska jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahsgdai
wszyscy pojechaliscie po ezoterycznej a teraz gadacie z nia jak z kolezanka? przeciez to szczyt obludy, matko, co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezoteryczna ło matko! jak mozna ukrywac swoj wiek przez rok????? palant do szescianu... no tak, skoro sam byl notorycznym kłamca i sciemnial, to zaczal mierzyc Ciebie swoja miara...kretyn!!!! boze, jetsem taka cieta na facetow, ze szok....mam ochote ich wszystkich pozabijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez poszlo o osobe trzecia!!!! tylko ze to byl kolezanka mojego ex:( dziewczyna na niego leciala, on slepy oczywiscie tego nie widzial noi ja sie denerwowalam bardzo jak mowil ze gdzies z nia idzie:( on jeszcze ani razu nie zerwal ze mna bo przestal kochac i sadze ze w tym przypadku teraz tez nie poszlo o to ze przestal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha laski sluchajcie, napiszmy na Śmietniku zeby nam nie kasowali topiku, bo ktos go zglosil do kasacji i boje sie ze to mzoe dojsc do skutku, wiec piszmy zeby nie kasowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz- to wszystko g... prawda- bo tak naprawde winni sa nasi wspaniali ex. gdyby nie chcieli, to by nie sluchali. ale ja i tak nienawidze tego goscia, z ktorym mieszkal- chamidlo i prostak. taka sama jego laska, ktora na dodatek przypieprzala sie do mojego bylego. no i widac dobrze sie stalo, ze sie zwiazek zakonczyl. tak bym sie tylko wkurzala, a po co? No w sumie tak oni. Ich główną wadą jest głupota. Osobiscie miałam tylko jednego chłopaka który nigdy nie słuchał nikogo jak na mnie gadali... Reszta odrazu się obrażała, bo każdy wielki władca i poczuli, że ich "stanowisko" w stadzie jest zagrożone.. Znieważone... Nie wiem co te cepy sobie myślą :D Ja tam napewno się nie odezwie pierwsza do ex... Kochac go sobie moge, ale nie odezwe się i nie powiem, że mi źle... Poza tym marze aby wrócił... Szczerze... Ale musiałby najpierw poruszyć niebo i ziemie... Marne na to szanse więc żyje sobie dalej. Niech inna się z nim męczy póki się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka wróciłam z pracki i zaczełam czytanie i znow mnie omineło tyle paskudnych spraw I BARDZO DOBRZE!!!!!! wyobrazcie sobie jak omja glupia szefowa zalatwila sprawe;/ złodziejce dała 24 godziny na przyznanie sie ;/ i ona mysle ze sie przyzna;/ kurwa jesli ona podzieli winae na nas 3 to spadam z tego miejsca bo w zyciu nie ukradłam nic nikomu;/;/; ehhh ja nie mam nr niekochanie, nie łapie po co ktos wklejal adres nowego topiku na stray;/ ehhh nie mam sily wiecie zle mi ze ktos moze pomsylec ze jestem zlodziejem:( nawet fryzjer mi nie pomogł dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enjo Nawet nie wiesz jak mnie wkurzał jego urażony wzrok jak na mnie patrzył... Jak ON smiał... Taki cham i wredny kutas... Ale widocznie jemu wolno wszystko... Najlepiej robie olewając go.. Wiem, że go to drażni... Ludzie z jego towarzystwa próbują zaczynać ciągle temat o nim a ja właśnie wtedy akurat musze się zmywać ;) Zabrali nam już dostatecznie dużo... Nie mogą zabrac nam życia i ... dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morski kamyczek
bez komentarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak zaczelas to slucham o co chodzi? ja nikogo tu nie obrazalam i niepozwole obrazac siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×