Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

to tyle dopiero co skonczylam czytac i musialam napisac co o tym mysle:P:P a na temat to ja chce do mojego exa!!!!!!! tesknie za nim, niech on juz wroci do polski:):) jak mu sie powiesze na szyji to juz nie bedzie w stanie mnie z niej zdjac:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ja napisałam że was ktoś źle wychował sorry ? ....jeśli pisała to co najwyżej ze ja tak wychowywać nie będę ... gratuluje rodziców..moi nie dali mi kasy , karty do bankomatu tylko wysłali do pracy żebym sama się nauczyła życia...i takie metody też będą stosować ... 13 lat i komórka hmm lekka przesada ..ja się wychowałam bez komórek internetu, telefonu i jakoś żyłam ... także nie mów mi ze bez tego jakieś znajomosci by Cie nie prztrwały .... bo da sie bez tego zyc ..ja peirwsza komorke mialam jak mialam 22 lata , internet jak mialam 23 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies tam napisalas ze jak nas wychowali...... ze twoi by osiwieli. ale ok niewazne bo ten topik tez nam skasuja:( chcialam tylko napisac zeby na moja mame nic zlego nie mowic:) ona jest super moim kompanem na zakupy na wczasy na weekendy i do kosciola, wszedzie!!! ale koniec juz:) niewazne:) necia a moze pomysl o powrocie, bo wkoncu ty tez swieta nie bylas:) rzucanie tym pierscionkiem tyl razy. wiec facet mogl sie wkurzyc, moze teraz ty przemyslalas, on przemyslal ze jednak kocha i ciebie i jakos wam sie ulozy. nie mysl ze z kims probowal, pomysl o tym tak ze z kims probowalk a jednak nic z tego bo naprawde kocha ciebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzie albo płazie:P:P:P odpusc, bo przeciez wiesz ze sie ani nie dogadasz ani nic......... przeciez bedzie tak w kolko:* P.S. moja mama jakos do tej pory nie osiwiala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra nie będę Ci się tłumaczyć .. pisałam już wcześniej o swoim zdrowiu i nie mam zamiaru pisac o tym więcje..a ty gówno wiesz i się wypowiadasz... a po drugie pracuje nie bo mi się nie chce.. tylko dlatego ze ja widze siebie w takim życiu jak moja mama..bede prowadzic dom, wychowywac dzieci, a keidys zaloze rodzinny dom dziecka ... i bede poświęcać czas tylko dzieciom ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna mądra i odważna boi się na swoim nicku pisać ... już Ty się o to nie martw nie jedym dzieckiem się zajmowała, a jedno wychowywałam na codzień od 3 dnia życia do 4 lat .. i jakoś żyje .. wyrasta na porządną , rozsądną dziewczynkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra ja nei widzę potrzeby przedstawiać tutaj swojej dokumentacji medycznej, pisałam tylko o sercu i wystarczy ... może i moge pracować ... może nie .... nie bedę o tym tu pisać ...a i tak nie praucje bo nie chcę i nie bede pracować bo mnie to nie interesuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw nie ma żadnych skrzywień psychicznych , wie co jej wolno czego nie, ma dużo wolności ale w granicach rozsądku jak na 7 letnie dziecko ... bo teraz najważniejsza jest nauka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI!! nie bylo mnie a tu znow jazdy??? czemu nie umiecie byc konsekwentne i nie odpisywac??? prosze Was! nie chce stracic kolejnego topiku :o ale mi sie dzis morda cieszy, no ja nie moge :D aaaaaaaa......:D taka jednaaaa jak sie trzymasz, kochana? kuka witaj i nie gniewaj sie juz na nas, my tez chcialysmy byc na tamtym topiku, ale jak zaczely sie te wszystkie jazdy to trzeba bylo sie przeniesc....choc nie wiem, czy to cos da, ehhhh.... necia, Aulait, sweet cherry, Marrgeritta, Orange, Muesli, salamandra , sweet kiss ..........buziaczki dla Was kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra nie brałam i nie biorę kasy od rodziców .. to co robię za tłumaczenia czasem mi wystarczy ...nie mam żadnych wydatków... jak mam potrzeba to raz na pol roku sobie cos zrobie i potem nic .. bo robie to tylko dla przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie spokoj:) przeciez to nie ma sesnu..... bursztyn i tak sie nie zmieni wiec nie ma co juz jej o tym gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra zeby Cie zajac, to zapytam: co u Ciebie? z checia bym zobaczyla tego Twojego zarosnietego malpoluda gandziowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet ja mysle TEZ o powrocie:P no ale wiesz mimo tego ze rzucalam PIERSCIONKIEM to go bardzo kochalam i zrobilabym dla niego wszystko... i on o tym doskonale wiedzial:( i mi zwial do innej, niech pocierpi jak mnie tak bardzo kocha, nie moge mu sie od razu rzucic na szyje za to szmacenie mnie przez miesiac.. ja go znam troszke wiec nauczka mu sie przyda:P no ale zobaczymy jak to bedzie, jestem pewna ze cala moja sytuacja sie wyklaruje czy z moim ex czy bez niego:). NIE MAM OCHOTY CZYTAC TYCH WYZWISK I OBELG !!!!! I TO SIE TYCZY KAZDEJ KTORA ZAMIERZA OBRAZAC KOGOKOLWIEK!!JEZELI CHCECIE NADAL SOBIE DOPIERDALAC PROSZĘ BARDZO ALE NIE NA TYM TOPICU!!! WYMIENCIE SIE NR GG I SOBIE TAM PISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bylam kiedys na wycieczce z siostra na 3 czy 4 dniowej, ale ladnie:) nawet zamierzam to powtorzyc :P bursztyn pisalam do salamandry nie do ciebie, ja z toba nie chce gadac, naprawde wiec uszanuj to i nie zadawaj mi pytan bo ja z toba nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
no to juz wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski jutro mam rozmowe kwalifikacyjna, boje sie jak cholera:O bardzo mi zalezy na tej pracy i znajac życie to sie spale w momencie gdy zobaczę rekruta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra mam zamiar wybrac sie w styczniu do londynu na zakupy, jak beda wyprzedaze:) moze spotkamy sie wtedy i bedziesz moim przewodnikiem??:) taaaa...najlatwiej obwiniac za swoje lenistwo swoja kobiete....debile z tych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
nie ma mnie- chetnie sama pobuszuje po sklepach na wyprzedazach. na wakacjach we Wloszech zeswirowalam- przywiozlam 3 sukienki, 2 pary butow, pasek, spodnie a nawet kapelusz kupilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia dasz rade:) wkoncu kto daje rade jak nie my baby:] a jak zobaczysz rekruta to sie usmiechnij:):) salamandra ja to kasia 22, ale to juz wiesz:) ja tez sie wybieram na zakupy do londynu:) hehe ale to jak moja siostra bedzie leciec, to sie zabiore z nia:] moj siedzi w cambridge 😭 tesknie 😭 fuck keczup mi na klawiature kapnął :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×