Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

bursytzn nie uwazasz ze Twoje zachowanie tez kwalifikuje Cie do wykasowania? masz sie za swieta? ta jedyna pokrzywdzona nie krzywdzaca nikogo wokol? i co masz na mysli mowiac \"normalniej\"? my zalozysmy sobie topik na ktory proszona nie bylas i jak sie pojawilas to zaczelo sie robic \"nienormalnie\" wiec przestan robic z siebie uprzywilejowana bo jestes tylko pionkiem, tak jak my wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO KUKA
BARDZO MI ŻAL DAWNEGO TOPIKU. TY, POSCIEL W KRATKĘ, ULABLEE I INNE MOGŁYBYŚCIE BYC WZOREM KULTURY I DOBRYCH MANIER DLA SMARKATERII Z OBECNEGO. MOŻE RZECZ JEST JESZCZE DO ODZYSKANIA? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, nie gadajcie juz z bursztynem, bo o niczym sensownym nie mozna pogadac.....i gadajmy tylko ze soba, ok? ALE JESTEM SZCZESLIWA!!! nie odpisalam mu, niech sobie nie mysli, ze az tak bardzo sie ciesze :D poczekam az wroci i do dziela!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
czeko i co? odpisal? czy muesli to malenka24?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor przepraszam za zwrot ... ale to co się dzieje to jakaś żenada mają po dwa dzieścia lat a wydaje im sie że cały świat ich to już naprawdę zaczyna być przesadą ... jak człowiek non stop słyszy jak mu wmawiajhą coś co nie robi ... i oskarżają na każdym kroku o każdą pomarańczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
ale bursztyn- MY CIE TU NIE CHCEMY!!!! kiedy to do ciebie w koncu dotrze? nie lubimy cie i nie uwazamy dcie za partnera do dyskusji! odejdz, prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor Powtarzając uprzejmą pomarańczkę, czy "rzecz jest jeszcze do odzyskania"? Uwazam, ze tamten topik był naprawdę pomocny dla wielu osób, poza tym stanowił historię kawału życia mojego i wielu innych osób. Nie pojawiło się tam nawet ostrzeżenie, ze topik jest pod obserwacją. A Ty bursztyn nie zwalaj winy na nie, boś mi rozwaliła tamten topik przede wszystkim, i nie planuję z Tobą dyskutować bo planują Wam zamknąc topik, czego w zasadzie powinnam Wam życzyć, ale świnia nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostawiona kochana on sie nie tylko odezwał ale chce wrocic... ale jakos w euforie z tego powodu nie wpadlam... za duzo złego mi zrobil po rozstaniu:( jezeli naprawde mnie kocha to niech sie stara i walczy o nas bo ja nie mam sił ani ochoty po tym co mi zrobił, teraz to wszystko od niego zalezy ja proponuje zakończyc prowadzącą do niczego dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:05 nie ma mnie dziewczynki, nie gadajcie juz z bursztynem, bo o niczym sensownym nie mozna pogadac.....i gadajmy tylko ze soba, ok? ja pikole nie ma mnie ale Ty jesteś fałszywa ... no normalnie ręce opadają jakie to małolactweo teraz nie wychowane.... na miejscu waszych rodziców to bym się pochlastała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuka ja popatrz na te panoszące się rozkapryszone małolaty które nie widzą nic poza własnym światem , czubkiem nosa, i imprezami ...i na pewno nie jest to moja wina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sluchaj, skoro uwazasz nas za takie malolaty- notabene jestes w moim wieku, po co piszesz z nami? i jakim cudem twoja 'przyjaciolka jest''maloletnia' Ezoteryczna? badz konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn z Tobą nie rozmawiam i nie będę rozmawiała, się domyśl dlaczego, i nie wciągaj mnie w dyskusję. Jak raz powiem, ze kogos nie znoszę, to juz tego nie zmieniam. Więc szanuj to, ze i ten topik jest zagrozony, i najlepiej zamilknij. A przynajmniej trzymaj sie ode mnie z daleka. Jestem zła na Was wszystkie, i niesamowicie rozżalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandra bo Ona jest mądrzejrza niż wy wszystkie razem wzięte .... kuka za przeproszeniem zeby sie brzydko nie wyrażać gub sie ode mnie i nei szukaj winy we mnie a jak sie chcesz wyzywac to sie wyzywaj na tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:10 salamandra plamista ale bursztyn- MY CIE TU NIE CHCEMY!!!! kiedy to do ciebie w koncu dotrze? nie lubimy cie i nie uwazamy dcie za partnera do dyskusji! odejdz, prosze! salamandra chceic to Ty se mozesz u siebiew domu a nie na publicznym forum ... a lubic to wiesz co to sie dzieci w przedszkolu mowia mamusiu ja go nie lubia.. jesteś infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuka witam!! mi też jest przykro ale to nie my zgłosiłyśmy topic do usunięcia chciałyśmy przeczekać najgorsze i wrócić tam niestety nie udałosię gratuluję czeko, niema mnie i kasi :* a zapomniałam wam napisać że mój ex miał wczoraj rano wypadek samochodowy wjechałw tira wracał z nocki zasnąl za kierownicą chciał zjechać na bok a z boku tir:( nic mu nie jest ale ma samochód skasowany a drugi w naprawie spotkała go kara teraz z buta będzie z wypłoszem chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn ja Cię błagam daj sobie luz znowu przyszłaś nam jazdy robić i będziesz pisać jak zacięta płyta my Twoje zdanie znamy się z nim nie zgadzamy do czego mamy prawo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pytam - KTO zgłosił ten topik do usunięcia? któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi się że to był bursztyn my nie ten topic pomógł mi otrząśnąć się po rozstaniu z exam i mam do niego duży sentyment kuźwa kto mógł być aż tak głupi przecież wiele zranionych dziewczyn mogło tam pisać a teraz co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie czy jest mozliwe zrobienie cos z tym? bylam tylko tam, w zyciu nie zajmowalam sie takimi sprawami, ale odzyskanie topiku chyba nie jest mozliwe, hm? jesli jest to porusze niebo i ziemie, a wiadomej osoby prosze o nie wypowiadanie sie juz w zwiazku ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż w sumie biorąc pod uwagę groźby pomarańczaka i to że chciał ujawnić naszym exom gdzie piszemy to może nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuka nie wiem może wejdź na ten cały śmietnik czy jak to się tam nazywa i spytaj moderatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie odzyskac skasowanych topikow :( bursztyn nam wczoraj grozila ze napisala do moda o skasowanie, podejrzewam ze dzieki temu wlasnie skasowali tamten temat i niedlugo pewnie skasuja nam ten....ciekawa jestem tylko czemu, bo to bursztyn tylko wczoraj wszedl i zaczely sie jazdy, poczawszy od pomaranczy ja wyzywajacych na broniacych konczac. wczesniej byl spokoj. i bursztyn nie pisz nic do mnie :o nie zycze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×