Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

moj byly tam w weekendy studiował :o ja pitole...na ktora tam idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
do lutego jeszcze mnostwo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet cherry a jak on wroci i sie spotkacie, to pewnie bedziesz miala niezla chcice :P hehhehe, tylko nie daj mu siebie od razu, choc wiem ze to trudne...bo sama bede w takiej sytuacji za kilka dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie moj wraca za 40 dni 😭 ja juz mam chcice a jak go zobacze to juz w ogole, on tez pewnie ma a jak mnie zobaczy to..... hehehe:D:D:D chyba:P bo nie sadze aby sobie tam dogadzal:P ja juz sie nie moge doczekac az on wroci, bo napewno sie zobaczymy, rany zeby on wrocil tez i do mnie:D:D ale nie nie dam mu sie tak odrazu, niech sie nameczy troche i postara:P:P ale ci dobrze ze ten twoj wraca juz za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja chyba bym wolala glodowac...bo wtedy jest jakby latwiej-nie ma to nie ma.....a ja po moim ex zaczelam byc z tym nowym i bylo fajnie przez kilka tygodni, a potem ten jego kryzys-ze nie chce sie wiazac....i zero seksu przez tydzien (a wczesniej byl tak ze 2 razy dziennie)....potem tuz przed wyjazdem bylo, teraz 2 tyg w sumie nie bedzie....a jak wroci to nie moge sie z nim przesapc, bo zniwecze moj caly plan........nie chce byc kolezanka do lozka:( chce byc jego kolezanka z ktora spedza czas i na ktorej zacznie mu tak zalezec, ze bedzie chcial sie zwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gloduje kuzwa 6 miechow :/ ba, 7 :/ i zyje :D kocham wasssssssssssss:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
czeko ja tez gloduje, ale jeszcze nie umarlam :-) a jak mi sie chce, to wiem, po co siegnac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
chcialam napisac przez 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczescia moje kochane:) wróciłam z pracki..... winny nadal sie nie przyznał......... jak dobrze ze Pani Cenzor zrobiła gruuuuba kreske moze wszystko wroci do normy:) jak humorki serduszka kochane?? NIe ma mnie bardzo sie ciesze sie paskud sie w koncu odezwał:*:* ale fakt ciut go przetrzymaj z odpowiedzia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda w czerwcu sobie ulzylam, ale tez juz nawet cholera nie pamietam kiedy to bylo, dawno jak szlak:/ ale od 4 stycznia do czerwca nic nic nic :D:D:D bo wtedy w styczniu bylo ok miedzy nami to ten nooo:P:P:P a w lutym jak tu byl to juz byla lipa i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhha!!! dziewczyny! odpisalam mu dopiero teraz, napisalam ze "dziekuje za pozdrowienia i ze ja go pozdrowie, jak wroci... :* " :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma mnie ale w koncu sie odezwal...:) i to sie liczy! ja swojego bym rozszarpala najchetniej to bym tak z lisia bez kitu tyle we mnie zlej energiiiiii tak mnie irtuje ten facet ze az mi brak slow...a za chwile nzowu przyleci i bedzie udawal zbitego psa...co za kretyn ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a wiesz dlaczego on sie tak zachowuje, bo jest pewien ze Ty go kochasz i ze wczesniej czy pozniej ulegniesz! gdybys mu sie postawila tak na 100% i sie nie odzywala z miesiac to by wrocil na kolanach! teraz musisz byc silna i pokazać jemu ze nie jest pępkiem świata! myśle , ze warto poświecic miesiac czasu aby wszystko wrócilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
kurcze, a do mnie znow wraca tesknota za nim, gdy zobaczylam te zdjecia. zrobilo mi sie zal tego glupka, choc wiem, ze niepotrzebnie, bo to dupek jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
wiem.... w glebi duszy mam jednak caly czas nadzieje, ze on kiedys pozaluje tego, co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×