Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuct

wszystkie kobiety to wredne materialistki nie posiadajace zadnych uczuc

Polecane posty

Gość fuct

taka prawda :( patrzycie tylko na to czy facet ma hajc , fure i czy jest przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna materialistka
No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez uogolnianie i kretynizm
wrodzony zadnej i tak nie zdobedziesz wiec w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co.. tak teraz myśle. Kochałam, kochałam BARDZO, on nie miał nic, ani auta, ani kasy, nic.. Zakochalam sie w nim ogromnie. Po 2,5 roku dostałam po dupie. Teraz tak mysle, moze faktycznie być materialistką. Mniej by pozniej rozstanie bolalo. Bo bym go wykorzystała, a watpie czy bym sie w takim "bogaczu" zakochała.. Z reguły to pusci faceci. Chyba jednak bede materialistka. Lepiej na tym wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----Materialistka20
a na co innego sie u faceta mam patrzyc? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
i matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
A nie z matką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałujemy jak cholera
A ja jestem bogata i pełna uczuc. Ale nie dla kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edydupa
I pradziadkiem ze strony matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne materialistki
sa nie dla idiotuff!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z matką to chyba oczywiste pewnie była nadopiekuńcza a ojciec był frajerem albo go w ogóle nie było i dlatego chłopak nie ma ambicji :P no chyba że ma zaburzenia z powodu innych doświadczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny brzydki i mu
nie staje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zakochalam sie w chlopaku ktory nie mial niczego...samochodu, praca nie taka, itd itp... w miare jak nasz zwiazek rozkwital zaczelo mu sie lepiej ukladac w pracy, kupil samochod. I co? i chyba lepiej mi bylo z nim jak tego nie mial, materialista i egoista tyle co moge o nim pozniej powiedziec. Zachowanie jego bylo zenujace! nie pakuj wszystkich dziewczyn do jednego worka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Nadopiekuncza, a nie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryf
zaraz sie okaze, ze kazda kobieta wiaze sie z biednym facetem, bez samochodu i pracy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Mozliwe mozliwe , choc ja bym powiedziala ze interesuje sie kobietami zimnymi jak matka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutu
Bo milosc powinna byc za darmo, uwazasz inaczej wygralem zycie? Rozwin, bo nie do konca chyba rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace mial ale nie dawala mu tyle satysfakcji i pieniedzy... poza tym kiedy zaczelo mu sie bardziej powodzic zrobil sie strasznym gnojkiem, ze niby on ma wiecej ode mnie to jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Też miałam fajnego nie zamożnego męża. Kiedy stał się zamożny zrobił dziecko małoletniej dziwce, a mnie zostawił w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ze jestem glupia bo mam idealy? no chyba jestem glupia...w tym swiecie trzeba sie przestawic inaczej jest ciezko, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu jest do rozwijania... odchodząc od tego że to prowokacja :P i teraz dorobi ideologię materializmu i braku uczuć żeby to sobie wytłumaczyć... a zdolność tego flagowego zarabiania to jedna z cech których autor nie chce przyjąć do wiadomości, jako naturalnych, bo on musi być akceptowany przez kobiety za samo swoje istnienie... bo w końcu trzeba być jakimś... bo gdyby nie to było by wszystko jedno czy przysłowiowy "menel z dworca bez szkoły i z flaszka denaturatu" czy "jakiś xx pchający swoje życie w jakimś obranym rozwojowym kierunku" bo w końcu jak za darmo to co za różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można połączyć przyjemne z pożytecznym i zakochać się w bogatym. Bo co tylko biedni są cudowni, a taki z kasą nie ma już szansy na prawdziwą miłość? To są dopiero pomylone ideału :P A tak poważnie. Pieniądze są ważne. Dzięki nim możemy żyć, poświęcać czas na coś więcej niż myślenie za co zjem w następnym miesiącu. Druga sprawa. Pieniądze to też pewna forma odpowiedzialności. Od nas zależy jak z niej korzystamy. Wiadomo różnie się dzieje na świecie i trzeba ludziom współczuć, ale zero współczucia dla leni. Nie można od 18 latka wymagać fury, lokum i zagranicznych wyjazdów. Ale od mężczyzny można chociaż oczekiwać, żeby miał jakieś ambicje tudzież chociaż zainteresowania, które jeżeli nie furę dadzą chociaż pieniądze na bieżące życie pozwalające nie martwić się o byt doczesny. Za darmo umarło. Na wszystko trzeba sobie zapracować. Piękny slogan kogoś za nic. Ale kocha się zawsze za coś, chociaż miałby to być pryszczy na tłustej dupie, wedle uznania i gustu. Tak samo jak miło jest by partner dbał o siebie, był interesujący etc. I nie pisz autorze, że kobiety nie mają uczuć. Jeżeli już materializm jest ci tak obcy, to przynajmniej nie odmawiaj nam miłości do... portfela. Uczucie jak każde inne, a obiekt westchnień niestały jak mężczyzna. Bo fortuna kołem się toczy :P Spadam bo bredzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×